Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Syców | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika z Sycowa jest po to, żeby Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która od lat rozwija działalność na obszarze województwa dolnośląskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, znajdziesz układ energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii fotowoltaicznej to nowoczesny a także zrównoważony sposób na spożytkowanie promieni słonecznych. Panele solarne zapewniają naturalną energię dla Twojego domu, a ponadto zmniejszają miesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niesłychanie proste w utrzymaniu. Nasi kontrahenci nie muszą się martwić o konserwację własnych systemów domowych, gdyż obserwujemy KWh, które układ wytworzył.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Wiemy, że nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wybierz solidne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o znakomitej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w zakładaniu oraz stosowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów słonecznych połączonych z siecią, rozwiązań gromadzenia energii i systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompletnych rozwiązań w zakresie komercyjnych systemów słonecznych.

Tworzymy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych a także przemysłowych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc zmniejszyć koszty energii oraz dodatkowo podwyższyć produktywność. Jest to doskonała wiadomość dla firm zarówno dużych, jak i niewielkich.

Dofinansowanie

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze a także informację, jak tego dokonać. Wszystkie nasze pomysły są przystosowane a także zaplanowane tak, żeby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy także dedykowany oddział, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszelakie zapytania dotyczące naszych usług oraz przeprowadzi analizę oszczędności.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko wzrasta dzięki efektywności a także oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz układ przechowywania energii. Energia odnawialna jest realną oraz naturalną opcją dla klasycznych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Zespół Specjalistów

Szeroki zasięg usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, projektowania a także budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach słonecznych na obszarze Sycowa oraz całego województwa dolnośląskiego.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Sycowie

Niezależnie od tego, czy pragniesz uwolnić się od wysokich miesięcznych rachunków za prąd, czy też zainwestować w twój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to zadanie.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na nieodpłatną wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego czy mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga natomiast kwalifikacji oraz skutecznego zaprojektowania.

Naszym zadaniem jest sprawienie, żeby uruchomienie instalacji było tak łatwe oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Nasi konsultanci będą w stanie określić, czy energia uzyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji a także potrzeb.
  • Wizyta – Niezbędna będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posesji, aby ocenić a także wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Nasi projektanci zastosują informacje zdobyte podczas Twojej konsultacji, aby zapoczątkować opracowywanie układu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Przed przygotowaniem instalacji trzeba załatwić konieczne pozwolenia – tym także się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednakże dołożymy wszystkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa budynku lub firmie, możemy przystąpić do pracy. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej niż 3-4 dni dla przeciętnej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, ekologicznej energii a także usamodzielnić się od energii od sieci.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym przeważnie również umawiamy się na konsultację u Państwa, aby zweryfikować precyzyjnie możliwości a także warunki do postawienia instalacji.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, może nawet spierać się ze sobą trochę, ale odjedziemy wiedząc dokładnie, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najwydajniejszy układ fotowoltaiczny.

Zanim będziemy mogli przedstawić Ci konkretną propozycję, stwierdzimy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Na propozycję złoży się dogłębna ocena efektywności a także oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji oraz już konkretna wycena wraz z rozplanowaniem oczekiwanych czynności do zrealizowania.

Musimy też zweryfikować precyzyjnie wszelkie parametry dachu, takie jak rozmieszczenie, materiał czy rozmiar, żeby wypracować doskonały projekt pod instalację.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod rozwagę podczas przygotowywania instalacji.

Układy te są zbudowane tak, żeby działały przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest opracowany oraz potwierdzony przez fachowego instalatora.

Zdarza się, że prawa miejskie wymagają specjalnych pozwoleń na instalację systemów słonecznych, co minimalnie wydłuża cały proces.

Nie jest to dla nas komplikacją, gdyż zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wstępnym planie instalacji oraz przygotowujemy właściwe dokumenty.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak usprawnić proces uzyskiwania zezwoleń, dlatego jesteś w pewnych rękach.

Montaż układu

Panele fotowoltaiczne oraz zespół potrzebują mieć zagwarantowany solidny transport z parteru na wysokość dachu.

Najczęściej jest to drabina bądź dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Rozpoczniemy montaż okuć, później położymy szyny, i wówczas zabezpieczymy same panele.

Łączenie paneli przewodami w możliwie optymalny sposób to następny krok w realizacji planu.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie tworzyć obwód zdolny do pobierania maksimum korzyści z energii słonecznej.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, oraz przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że całość doskonale współgra.

Co z konserwacją?

Trwała konstrukcja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Jedyną rzeczą, uzależnioną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz lub 2 razy do roku.

Oczyszczanie również można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Syców zamontowanie układu słonecznego dla Twojego lokalu jest bezbolesne a także opłacalne.

Nasze kompletne podejście poprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, budowę a także podłączenie.

Zadzwoń bądź wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją prywatną oraz odnawialną energię będziesz mógł generować już w przeciągu kilku tygodni.

Po zakończeniu instalacji służymy zawsze pomocą, dlatego jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub dylematy, jesteśmy do dyspozycji.