Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Szczecin | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Paneli Fotowoltaicznych

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika ze Szczecina jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która od lat utrzymuje działalność na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Jesteśmy profesjonalistami w budowie systemów energii solarnej i jesteśmy tu, by Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz albo zadzwoń i otrzymaj darmową wycenę, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa układu energii solarnej w Twoim lokalu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia słoneczna to gwałtownie poszerzająca się dziedzina, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest minimalna. Monitorujemy energię gromadzoną przez Twój system, by upewnić się, iż wytwarza on wystarczającą ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która proponuje najwyższej jakości panele solarne objęte długoterminową gwarancją. Nie znajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, sumienności a także obsługi.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza obszerna wiedza nt fotowoltaiki w połączeniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu daje nam przewagę w solidnym realizowaniu projektów wedle najwyższych standardów, niezależnie od ich wielkości.

Nasi inżynierowie wykorzystają najnowsze technologie, by skonfigurować system paneli słonecznych a także zasilić Twój budynek czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

Dostarczamy kompletne rozwiązania dla prywatnych a także komercyjnych systemów słonecznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomagamy w planowaniu oraz instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej rośnie, panele solarne są dostępniejsze a także bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej przedstawia się w pozytywnych barwach.

Oszczędność pieniędzy

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu spółkom oraz jednostkom indywidualnym w organizowaniu dofinansowania do zrealizowanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz zespół stworzył dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim możliwościom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazynowanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę gwałtownie rośnie dzięki wydajności a także oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia solarna jest pewną oraz czystą alternatywą dla klasycznych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Znakomity Zespół

Pełen zakres usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, opracowywania a także instalacji; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach słonecznych na terenie Szczecina oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku lub firmy w Szczecinie

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem a także zespołem specjalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Zobacz, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na darmową konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalowanie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych czy przemysłowych może wydawać się zagmatwanym procesem dla części ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Konsultacje – Nasi eksperci będą w stanie wskazać, czy energia pozyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji a także potrzeb.
  • Wizja Terenowa – Niezbędna będzie bezpośrednia wizyta na terenie posiadłości, aby zweryfikować a także wziąć pod uwagę każdy czynnik potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Korzystając z danych zebranych podczas wizyty, nasi inżynierowie przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Uprawnienia – Przed rozpoczęciem budowy pozostaje pozyskać konieczne pozwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to zwykle jedynie kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Układ energii słonecznej to świetna inwestycja, która może dać Ci natychmiastowe korzyści finansowe a także rozwiązania łagodne dla otoczenia.

Przed stworzeniem planu projektu wskazana będzie dodatkowo konsultacja na miejscu, aby pozyskać wszelkie niezbędne dane, których nie sposób stwierdzić w rozmowie telefonicznej.

Będąc na miejscu możemy bezpośrednio oszacować stan dachu, zaciemnienie, profil i kąt nachylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na projekt instalacji słonecznej.

Po rozważeniu wszystkich za i przeciw co do opłacalności i zasadności instalacji słonecznej zasugerujemy Ci logiczne rozwiązanie.

W propozycji zawrzemy ewaluację instalacji, prognozy wydajności, specyfikację układu i umowę o zakresie prac.

Potrzebujemy też sprawdzić precyzyjnie wszelkie parametry dachu, takie jak położenie, materiał lub kształt, by zrealizować idealny projekt pod instalację.

Dodatkowo badamy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Wszystko przewidziane jest przez personel profesjonalnych projektantów, którzy dbają o to, aby system pozostał długowieczny a także służył przez dziesiątki lat.

Zdarza się, że uregulowania miejskie wymagają określonych zaświadczeń na konstrukcję systemów słonecznych, co nieznacznie przedłuża cały proces.

Oczekiwania dotyczące uprawnień odkrywamy już na etapie wyceny, stąd nie ma żadnych niespodzianek, jednak musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przykładów uzyskiwania uprawnień, że okres potrzebny na ich zdobycie jest realnie mały.

Montaż instalacji

Na początek układamy bezpieczną trasę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, lub wózków widłowych, natomiast najczęściej starczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Zainicjujemy montaż okuć, później zestawimy szyny, a następnie zabezpieczymy same panele.

Znaczącym momentem jest poprawne złącze paneli właściwymi kablami, tak by prąd płynął w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód odpowiedni do czerpania maksimum korzyści z energii słonecznej.

Potrzebne będzie też pociągnięcie przez naszego fachowca ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, i sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że wszystko idealnie współgra.

Konserwacja

Ze względu na swoją konstrukcję oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest konieczny.

Dla generowania najlepszych wyników można oczyszczać panele 2 razy do roku i wykonać test produktywności.

Czy wykonasz to przy pomocy usług specjalistycznej firmy bądź osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować czujność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Szczecin zainstalowanie układu słonecznego dla Twojego budynku jest bezbolesne a także opłacalne.

Nasze całościowe podejście poprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

Zadzwoń bądź wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją własną i odnawialną energię będziesz mógł generować już w przeciągu paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Poradzimy Ci przy wszelkiej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.