Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Szczecinek | Pompy Ciepła | Instalacje i Montaż | Panele Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Posiadamy już ponad 20-letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej i dzięki swojemu profesjonalizmowi MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Szczecinka i okolic.

Szybki i prosty kontakt z naszymi wykonawcami, pozwoli Ci jeszcze dziś wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Razem z nami możesz dziś pewnym krokiem wejść w XXI wiek i korzystać z odnawialnej, ekologicznej oraz znacznie tańszej energii pozyskiwanej z instalacji solarnych.

PROFESJONALNY SERWIS

Nasi specjaliści opracowują instalacje zgodne z nowoczesnymi trendami w celu zapewnienia najlepszej jakości montażu, umożliwiającego długotrwałą eksploatację oraz szybki zwrot kosztów inwestycji.

DOBRO WSPÓLNOTY

Podjęliśmy się zadania unowocześnienia Szczecinka i okolic tak, by stały się obszarem zorientowanym na odnawialne źródła energii, a równocześnie przyjaznym środowisku. Osiągniemy ten cel poprzez skupienie swojej uwagi na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną umożliwia trudne do przecenienia oszczędności w budżecie domowym.

Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom, szybko oceniamy możliwości Twojego gospodarstwa domowego i szacujemy jak duże będą Twoje oszczędności dzięki instalacji fotowoltaicznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Już dziś sprawdź również opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami inżynierowie oraz monterzy są w branży od lat i zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Dzięki tej kompleksowej obsłudze z nie musisz obawiać się więc o szybki zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Duże oszczędności

Jeśli ktoś mówi, że energia słoneczna jest droga oznacza to, że nie zna nowoczesnych rozwiązań fotowoltaicznych. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą zdecydowanie mniejsze kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz nawet po 5-7 latach. Jeżeli nadal masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Energia słoneczna to ekologiczne i odnawialne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii. Obecnie inwestycje w pozyskiwanie czystej energii są o wiele prostsze niż było jeszcze do niedawna. Co więcej, energia z instalacji fotowoltaicznych jest na tę chwilę znacznie tańsza niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale także duże oszczędności.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Światło słoneczne to odnawialne i ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii. W obecnych czasach inwestycje ekologiczne są o wiele łatwiejsze niż było jeszcze do niedawna. Co niezwykle istotne, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę o wiele bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych to nie tylko ochrona środowiska, ale również duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Szczecinku

MK Fotowoltaika pracuje po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy myślisz o oszczędnościach w budżecie domowym, czy firmowym.

Dzięki nam dowiedz się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i umów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Zawsze bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby i projektujemy instalacje fotowoltaiczne tak, aby skutecznie obniżyły domowe koszty.

Uwzględnimy Twoje możliwości finansowe i wszelkie ograniczenia by zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Nasi doradcy są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim zawodzie.

Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz wiele tysięcy złotych.

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze zadanie, to znaczne obniżenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Przykładamy dużą wagę do Twoich indywidualnych preferencji oraz oczekiwań.

W związku z tym, każdy proponowany przez nas system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, niezawodny system, który pozwoli na maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Niższe rachunki za energię elektryczną
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z tradycyjnych źródeł
 • Bezawaryjność systemów
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję wysokiej jakości produktów
 • Możliwość uzyskania dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Oferujemy pełen zakres usług

Kompleksowo zajmujemy się całą inwestycją – od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie pod-zlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie poinformujemy Cię o działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Nie musisz się więc martwić, że na jakimkolwiek etapie pozostaniesz bez wsparcia.

Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy doświadczonymi ekspertami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak właściwie dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w terminach
 • Pracujemy jedynie na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników doskonale znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja to dostarczenie mieszkańcom Szczecinka i okolic, obsługi na najwyższym poziomie.

Wypełniamy powierzone nam zadania z największą troską oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Zawsze dokładamy maksimum starań by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Zawierane umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Szczecinka i okolic.

Zespół specjalistów opracowuje wydajne systemy oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeżeli dokuczały Ci przerwy w dostawie prądu występujące w regionie Twojego zamieszkania, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania.

Dzięki temu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Skontaktuj się z nami by umówić się na bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Obecnie możesz liczyć na dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych.

Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, musimy ograniczyć emisję dwutlenku węgla i zadbać o to, by zwiększyć produkcję energii metodami ekologicznymi jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na chwilę obecną tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Właśnie dlatego powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej odnotujesz rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od realizacji inwestycji.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest wsparcie polaków w uniezależnieniu się od energii czerpanej z elektrowni.

Staramy się docierać do mieszkańców Szczecinka, ale również całego województwa zachodniopomorskiego, gdyż jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i znacznie bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również wspaniale łączą społeczność i tworzą nasze otoczenie bardziej przyjaznym do życia.