Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Szydłowiec | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika z Szydłowca jest po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która od lat utrzymuje działalność na obszarze województwa mazowieckiego.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

MK Fotowoltaika zapewnia naszym odbiorcom doskonałej jakości system energii słonecznej, który spełnia wszystkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy energii słonecznej modernizują sektor energetyczny i błyskawicznie stają się najbardziej upragnioną nowinką technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednostkowa inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest znikoma. Monitorujemy energię uzyskiwaną przez Twój system, aby upewnić się, że produkuje on optymalną ilość KWh.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z tradycyjnych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, wysoce efektywne panele fotowoltaiczne objęte długotrwałą gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do tego, aby Twój projekt został zrealizowany zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Specjalizujemy się w zakładaniu oraz realizowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym układów solarnych powiązanych z siecią, rozwiązań magazynowania energii oraz układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla prywatnych i komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym planowanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Pomagamy nabywcom projektować i montować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Firmy zarówno duże jak i mniejsze mogą zredukować koszty energii oraz wdrożyć nieszablonowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Dofinansowanie

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy spółkom i osobom indywidualnym w uzyskaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół będzie potrzebować dokładnych danych użycia prądu, aby przeanalizować Twoje dotychczasowe wydatki i pomóc pokazać Ci innowacyjny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazynowanie Energii

Systemy magazynowania energii pomagają podnieść wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna jest pewną i czystą alternatywą dla konwencjonalnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Kompetencje personelu

Tworzymy i wdrażamy słoneczne systemy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty i instalacje są skupione na optymalnej wydajności, trwałości oraz estetyce. Dostarczamy kompletny monitoring wydajności, usługi projektowe i instalacyjne.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Szydłowcu

Niezależnie od tego, czy chcesz uniezależnić się od wysokich comiesięcznych rachunków za prąd, czy też zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to zadanie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii dostarczanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeżeli zatrudnisz profesjonalną firmę do zaprojektowania i zamontowania układu dla Ciebie, cała procedura może być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – Przekręć do nas już dziś, aby rozpocząć rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Lokalna – Musimy wykonać dokładną ocenę terenu, aby upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Plan – Przeglądając dane zgromadzone podczas wizyty, nasi inżynierowie zainicjują planowanie układu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie rozpocząć prace instalacyjne konieczne będzie również uzyskanie właściwych pozwoleń. Nasz zespół jest niezawodny również pod tym kątem oraz może zmniejszyć czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym bądź przy gruncie. Trwa to przeważnie zaledwie kilka dni.
  • Oszczędność – Po zamontowaniu układu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy małych czy żadnych kosztach utrzymania.

Istotna część ewaluacji może być przeprowadzona online bądź przez telefon, natomiast aby wiedzieć, z czym właściwie mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy dotrzeć na miejsce oraz się rozejrzeć.

Oględziny na miejscu są potrzebne przed przygotowaniem planu instalacji słonecznej. Żeby móc zweryfikować rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w przygotowywanym miejscu instalacji, kąt i kierunek nachylenia dachu oraz jego kształt.

Nim będziemy mogli pokazać Ci konkretną propozycję, zweryfikujemy zasadność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

Na propozycję złoży się szczegółowa analiza wydajności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji oraz już dokładna wycena wraz z rozplanowaniem potrzebnych czynności do zrealizowania.

Do projektu potrzebne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia oraz struktury. Wszystko po to, by projekt instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Ponadto oceniamy też zaciemnienie jakie zachodzi w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Wszystko skonstruowane jest przez zespół profesjonalnych inżynierów, którzy dbają o to, by system pozostał długotrwały i służył przez dziesiątki lat.

Zdarza się, że rozporządzenia publiczne nakazują specyficznych uprawnień na konstrukcję układów fotowoltaicznych, co delikatnie przedłuża cały proces.

Nie jest to dla nas przeszkodą, bowiem zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wstępnym planie instalacji oraz przygotowujemy właściwe dokumenty.

Cały proces pozyskania zezwoleń nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie zmniejszamy czas wyczekiwania.

Montaż układu

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest stabilna metoda transportu paneli na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, lub wózków widłowych, jednakże najczęściej starczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z maksymalną efektywnością.

Po ułożeniu paneli następnym etapem będzie ich integracja oraz połączenie przewodami.

Wymagana jest tutaj duża wiedza, by obwody były zsynchronizowane pod optymalną produktywność układu.

Do falownika też potrzebne będzie przeprowadzenie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie kompletnego układu w rzeczywistym działaniu.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli fotowoltaicznych nie jest pożądana, bowiem te umocowane są na stałe.

Jedyną czynnością, uzależnioną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz czy 2 razy do roku.

Samą usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz zrobić samodzielnie bądź wykorzystując firmę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki ekspertom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej prywatnej odnawialnej energii.

Nasze całościowe podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę i podłączenie.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, zatem jeśli będziesz mieć jakiekolwiek zapytania czy dylematy, jesteśmy do dyspozycji.