Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Tarnobrzeg | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca firma z dziedziny energetyki słonecznej w Tarnobrzegu, jest tutaj, ażeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych i dokładamy wszelkich starań, żeby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości.

Możesz zaufać lokalnemu zespołowi, który pomoże Ci odszukać znakomite rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii solarnej.

MK Fotowoltaika przynosi lokalnym klientom doskonałej jakości system energii słonecznej, który realizuje wszystkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy słoneczne to energicznie poszerzający się sektor, który staje się szczególnie popularną innowacją technologiczną w Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niesłychanie łatwe w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej technologii nadzorowania, możemy sprawdzić, ile energii elektrycznej wyprodukował Twój system. To tak proste, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to rozsądna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze i posłuży środowisku. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która proponuje wysokiej jakości panele słoneczne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz innej firmy o takim samym poziomie skuteczności, solidności i obsługi.

Darmowe konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza rozległa wiedza specjalistyczna w połączeniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w niezawodnym realizowaniu projektów, przy utrzymaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność i okoliczności.

Nasi inżynierowie zastosują najnowocześniejsze techniki, żeby zestawić system paneli fotowoltaicznych i zasilić Twój dom czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w obszarze komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Pomagamy w projektowaniu a także instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Panele fotowoltaiczne są idealnym sposobem na obniżenie kosztów energii i zastosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań energetycznych.

Ocena korzyści

MK Fotowoltaika jest kompetentną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci otrzymać dofinansowanie po skończonym projekcie. Nasz oddział będzie wymagać dokładnych danych użycia prądu, aby przeanalizować Twoje aktualne koszty i pomóc pokazać Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazynowanie Energii

Dla wielu instytucji nasze układy magazynowania energii pomagają podnieść wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna i układy magazynowania energii to perspektywiczne rozwiązania. Mogą one znacznie zredukować miesięczne rachunki za prąd.

Świetny Zespół

Szeroki zasięg usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, opracowywania i instalacji; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach fotowoltaicznych na terenie Tarnobrzega oraz całego województwa podkarpackiego.

Zamów panele słoneczne do budynku bądź firmy w Tarnobrzegu

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem ekspertów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego czy mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga jednak wiedzy oraz prawidłowego zaprojektowania.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć i zmniejszyć czas oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Wycena – By zapoczątkować projekt, zadzwoń do jednego z naszych fachowców już dzisiaj, a my zobaczymy, czy energia solarna jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie określić konkretnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu jak również dla samej efektywności instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do opracowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Przed przygotowaniem instalacji pozostaje otrzymać potrzebne uprawnienia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po ustaleniu i ustanowieniu wszelkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – System energii solarnej to znakomita inwestycja, która potrafi przynieść Ci natychmiastowe korzyści pieniężne i rozwiązania dobre dla otoczenia.

Przed sporządzeniem planu projektu obowiązkowa będzie też wizyta na miejscu, aby otrzymać wszystkie niezbędne dane, których nie sposób ustalić w rozmowie telefonicznej.

Oględziny na miejscu są potrzebne przed sporządzeniem projektu instalacji fotowoltaicznej. Aby móc zweryfikować rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w projektowanym położeniu instalacji, kąt a także kierunek pochylenia dachu a także jego profil.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze pragniemy być pewni, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie uzasadniona i korzystna.

Poza samą ewaluacją instalacji fotowoltaicznej sporządzimy prezentację możliwych oszczędności na przyszłe lata, a także dokładną specyfikację techniczną a także plan działania krok po kroku.

Potrzebujemy też zweryfikować szczegółowo wszystkie parametry dachu, takie jak rozmieszczenie, materiał czy kształt, żeby sporządzić doskonały plan pod instalację.

Ponadto analizujemy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Przykładamy wszelkich starań, żeby plan był maksymalnie optymalny dla określonego przypadku i mógł służyć posiadaczowi przez długie lata po montażu bez zbytnich przeróbek czy konserwacji.

Do wykonania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być potrzebne zezwolenie od władz miejscowości, w której posiadłość się znajduje.

Nie jest to dla nas przeszkodą, albowiem zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym planie instalacji i przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Możemy swobodnie ogłosić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja układu

Na start budujemy solidną trasę z ziemi na Twój dach.

Zwykle jest to drabina bądź dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Zanim zainstalujemy też panele, niezbędne będą klemy, kątowniki a także uchwyty, aby cała konstrukcja była stabilna i bezpieczna.

Łączenie paneli przewodami w możliwie optymalny sposób to nowy stopień w realizacji projektu.

Nasz zespół dba o to, by system funkcjonował maksymalnie efektywnie tworząc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk przeprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, i sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że całość idealnie współgra.

Konserwacja

Ze względu na swoją konstrukcję a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest obowiązkowy.

Dla uzyskiwania najlepszych wyników można czyścić panele 2 razy do roku i przeprowadzić test efektywności.

Możesz to wykonać indywidualnie bądź skorzystać z naszych usług w obszarze renowacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Tarnobrzeg to bardzo przystępny proces, który pozwala Ci przyoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego planu, przez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Zadzwoń bądź wypełnij formularz na stronie, a Twoją domową i odnawialną energię będziesz mógł produkować już w ciągu kilku tygodni.

Nie zadręczaj się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z teoretycznymi innymi kłopotami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci dopomóc.