Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Tarnów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca marka z branży energii słonecznej w Tarnowie, jest tutaj, żeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych i dokładamy wszelkich starań, by dostarczane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb i budżetu.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, znajdziesz system energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Układy energii solarnej to nowatorski a także zrównoważony sposób na wykorzystanie promieni słonecznych. Panele solarne zapewniają czystą energię dla Twojego domu, a ponadto zmniejszają miesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Instalacja paneli fotowoltaicznych to unikatowa inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Nasze układy fotowoltaiczne są przyjemne w utrzymaniu, natomiast my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która oferuje wysokiej jakości panele solarne objęte długoterminową gwarancją. Nie znajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie wydajności, sumienności a także obsługi.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza szeroka znajomość nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu daje nam przewagę w solidnym wdrażaniu projektów według najwyższych standardów, niezależnie od ich złożoności.

Nasi inżynierowie wykorzystają najnowocześniejsze techniki, by skonfigurować system paneli fotowoltaicznych a także wspomóc Twój dom czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w zakresie komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Instalujemy układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych a także gospodarczych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc obniżyć koszty energii i równocześnie zwiększyć efektywność. Jest to wspaniała wiadomość dla instytucji zarówno dużych, jak i mniejszych.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze a także wiedzę, jak tego dokonać. Będziemy pracować nad odnalezieniem najkorzystniejszego układu, który będzie doskonale pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci także lepiej zrozumieć inne wydatki a także opcje dostępne dla Ciebie.

Przechowywanie Energii

Układy gromadzenia energii pomagają naszym odbiorcom wyraźnie ograniczyć koszty energii. Energia odnawialna jest realną oraz czystą alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Wybitny Personel

Firma świadczy pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach fotowoltaicznych.

Zamów panele solarne do budynku lub firmy w Tarnowie

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika posiada obszerną wiedzę na temat układów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie dostosowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego czy mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga natomiast wiedzy i dobrego zaplanowania.

Naszym zadaniem jest sprawienie, by uruchomienie instalacji było tak łatwe i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – Zagwarantujemy Ci darmową wycenę, by sprawdzić, czy energia solarna jest dla Ciebie właściwym wyborem.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie opisać precyzyjnie wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu a także dla samej efektywności instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie wykorzystają dane pozyskane podczas Twojej wizyty, aby zacząć projektowanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Po pozyskaniu przez nasz personel koniecznych zezwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, by skrócić czas oczekiwania oraz przeprowadzić instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie gospodarczym lub przy gruncie. Trwa to najczęściej jedynie kilka dni.
  • Darmowa Energia – Po zamontowaniu systemu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy niskich lub żadnych wydatkach na utrzymanie.

Większość potrzebnych informacji do oceny potrafimy otrzymać przez telefon lub zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Będąc na miejscu możemy bezpośrednio zweryfikować stan dachu, zaciemnienie, profil a także kąt nachylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Po rozważeniu wszelkich za i przeciw co do opłacalności i zasadności instalacji słonecznej zasugerujemy Ci logiczne rozwiązanie.

Na propozycję złoży się skrupulatna analiza efektywności a także oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już konkretna ewaluacja wraz z zaplanowaniem niezbędnych prac do zrealizowania.

Żeby montaż instalacji słonecznej przebiegał łatwo, plan powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, architektura oraz pokrycie.

Dodatkowo oceniamy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Wszystko opracowane jest przez personel kompetentnych projektantów, którzy dbają o to, by system pozostał długotrwały a także służył przez dziesiątki lat.

W niektórych przypadkach niezbędne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Oczekiwania dotyczące upoważnień badamy już na etapie analizy, stąd nie ma żadnych niespodzianek, natomiast musi to zostać dopilnowane.

Cały mechanizm zorganizowania uprawnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie skracamy czas wyczekiwania.

Montaż systemu

Panele fotowoltaiczne i personel muszą mieć zapewniony bezpieczny transport z dołu na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, podnośników, lub wózków widłowych, natomiast najczęściej starczy drabina lub nieskomplikowane rusztowanie.

Zanim zamontujemy same panele, niezbędne będą klemy, kątowniki oraz klipsy, by skończona konstrukcja była trwała i niezawodna.

Istotnym etapem jest odpowiednie połączenie paneli właściwymi kablami, tak by prąd płynął w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

Nasz personel dba o to, by system działał maksymalnie wydajnie tworząc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Do falownika również potrzebne będzie poprowadzenie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz fachowiec ds. fotowoltaiki.

Ostatnie kroki to konsolidacja wszelkich urządzeń i gruntowne pomiary działania kompletnej instalacji, tak by program produkcji energii ustanowiony w projekcie był w pełni wykonywany.

Konserwacja

Trwała architektura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o skomplikowaną konserwację.

Jedyną czynnością, uzależnioną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz lub 2 razy do roku.

Możesz to wykonać indywidualnie ewentualnie skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Tarnów zamontowanie systemu fotowoltaicznego dla Twojego budynku jest bezbolesne a także dochodowe.

Nasze całościowe podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

Odnawialna i darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Nie niepokój się także o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z teoretycznymi przyszłymi kłopotami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci dopomóc.