Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Tarnowskie Góry | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca spółka z dziedziny energetyki solarnej w Tarnowskich Górach, jest tutaj, by Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych i dokładamy wszelkich starań, aby udzielane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Jesteśmy specjalistami w budowie układów energii solarnej a także jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wypełnij formularz albo zadzwoń i zdobądź bezpłatną wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa układu energii solarnej w Twoim lokalu bądź firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowocześniejszą z długiej linii szczególnie potrzebnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Panele fotowoltaiczne są wspaniałą inwestycją dla wielu osób. Dzięki naszej najnowocześniejszej technologii nadzorowania, umiemy zweryfikować, ile energii elektrycznej zrealizował Twój system. To tak proste, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Lecz nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, niesamowicie wydajne panele fotowoltaiczne objęte długotrwałą gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę a także doświadczenie konieczne do tego, aby Twój projekt został zrealizowany zgodnie z największymi standardami.

Specjalizujemy się w opracowywaniu a także realizowaniu najnowocześniejszych technik energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii i dostarczania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak również domowych układów fotowoltaicznych.

Pomagamy w projektowaniu a także instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej wzrasta, panele słoneczne są tańsze a także bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii odnawialnej prezentuje się w pozytywnych barwach.

Ocena korzyści

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom a także osobom indywidualnym w zdobyciu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel będzie wymagać precyzyjnych danych użycia prądu, aby przeanalizować Twoje bieżące wydatki a także pomóc opisać Ci nowoczesny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazyn Energii

Systemy magazynowania energii pomagają naszym klientom znacznie zmniejszyć koszty energii. Energia odnawialna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka przemianami klimatycznymi, będzie ona nadal stosowana w coraz większym stopniu.

Kompetencje personelu

Opracowujemy a także wdrażamy dla naszych nabywców fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną wydajność, stabilność a także stylistykę. Dostarczamy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych a także użytkowych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Tarnowskich Górach

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika posiada obszerną wiedzę na temat układów fotowoltaicznych. Zapewnimy Ci najlepsze rozwiązanie przystosowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być trudnym procesem. Gdy zaangażujesz doświadczoną spółkę do opracowania a także zainstalowania układu dla Ciebie, całkowita procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to sprawić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Wycena – Nasi profesjonaliści będą w stanie wskazać, czy energia pozyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa optymalna w zależności od Państwa lokalizacji a także zapotrzebowania.
  • Wizja Terenowa – Nieunikniona będzie bezpośrednia wizyta na terenie posiadłości, by ocenić a także wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Projekt – Korzystając z danych zgromadzonych podczas wizyty, nasi inżynierowie przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Przed przygotowaniem instalacji należy pozyskać konieczne pozwolenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednakże dołożymy wszelkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu lub instytucji, możemy przystąpić do działania. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej niż 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zainstalowanemu układowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy małych lub żadnych kosztach napraw.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zawsze również umawiamy się na wizytację u Państwa, by oszacować precyzyjnie możliwości a także wymogi do zbudowania instalacji.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże wyjedziemy wiedząc całkowicie, co trzeba zrobić, aby otrzymać najefektywniejszy system fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze potrzebujemy być przekonani, iż instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie uzasadniona i zyskowna.

Na ofertę złoży się drobiazgowa analiza efektywności a także oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już konkretna wycena wraz z wyznaczeniem oczekiwanych robót do zrealizowania.

Potrzebujemy też sprawdzić konkretnie wszelkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał lub rozmiar, aby zrealizować optymalny projekt pod instalację.

Bierzemy również pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także stylistykę.

Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był maksymalnie odpowiedni dla danego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długotrwałe lata po montażu bez zbytnich przeróbek lub napraw.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zainstalowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane uprawnienie lokalne.

Wymagania dotyczące upoważnień ustalamy już na etapie analizy, toteż nie ma żadnych niespodzianek, natomiast musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przypadków otrzymywania pozwoleń, że okres konieczny na ich otrzymanie jest realnie mały.

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne i personel potrzebują mieć zapewniony niezawodny transport z dołu na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, lub wózków widłowych, aczkolwiek najczęściej wystarczy drabina lub proste rusztowanie.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma pracować wiele lat z perfekcyjną efektywnością.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi planami, połączymy panele kablami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie stanowić obwód odpowiedni do pobierania maksimum korzyści z energii solarnej.

Konieczne będzie też pociągnięcie przez naszego fachowca ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, i sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że wszystko idealnie współgra.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie mają ruchomych części i wymagają bardzo drobnej konserwacji.

Dla generowania najlepszych wyników można oczyszczać panele 2 razy do roku i wykonać test produktywności.

Czy wykonasz to przy pomocy usług specjalistycznej firmy czy samodzielnie, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Wyjątkowo istotne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, stąd jako MK Fotowoltaika Tarnowskie Góry zadbamy o nieskomplikowane i zyskowne sfinalizowanie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego planu, poprzez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Aby móc cieszyć się swoją domową, samowystarczalną fabryką czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy zawsze pomocą, dlatego jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub dylematy, jesteśmy do dyspozycji.