Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Tczew | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg realizacji. To sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Tczewa i okolic.

Łatwy i szybki kontakt z naszymi wykonawcami, pozwoli byś jeszcze dziś wybrał idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Nasi klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i korzystać z odnawialnej, ekologicznej i tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Współpracujący z nami specjaliści opracowują nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia wyjątkowej jakości montażu, umożliwiającego szybki zwrot kosztów inwestycji.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Naszym celem jest unowocześnienie Tczewa i jego okolic tak, by stały się obszarem bardziej przyjaznym środowisku i zorientowanym na odnawialne źródła energii. Pragniemy osiągnąć ten cel poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności, a także otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną pozwala na ogromne oszczędności w każdym budżecie domowym. Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy szybko ocenić potencjał Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji fotowoltaiki.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Nie zwlekaj, sprawdź opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Nasi wykonawcy, będący od lat w branży, zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Dzięki tej kompleksowej obsłudze z nie musisz obawiać się zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Wbrew częstym opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalne niższe od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w energię słoneczną otrzymasz już po 5-7 latach. Nadal masz wątpliwości? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Systemy fotowoltaiczne nie potrzebują dodatkowej obsługi w trakcie eksploatacji. Działają przez wiele lat, dostarczając użytkownikom czysta energię. Zapewniamy energię słoneczną na lata i obsługę doświadczonych wykonawców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii. Obecnie wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o wiele bardziej proste niż było jeszcze do niedawna. Dodatkowo, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę o wiele bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale również niebagatelne oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Tczewie

Firma MK Fotowoltaika istnieje po to, by wesprzeć Cię w wyborze najlepszego sprzętu, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

Od nas dowiedz się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Projektowanie instalacji zaczynamy od Twoich potrzeb, by wybrać rozwiązania, które skutecznie obniżą domowe koszty.

Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe i wszelkie ograniczenia by zaproponować dogodne rozwiązanie.

Doradcy w MK Fotowoltaika są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu. Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, a Ty zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków poprzez zmniejszenie zużycia energii z tradycyjnych źródeł.

Zaprojektowany dla Ciebie

Twoje indywidualne potrzeby to dla nas priorytet. W związku z tym, każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie.

Nasi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję energii przy minimalnych kosztach.

Co zapewniamy?

 • Niższy rachunek za energię
 • Bezawaryjne systemy
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Oferujemy pełen zakres usług

Zmartwienia pozostaw nam. Uzgodnij z nami szczegóły a następnie czekaj na realizację.

Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie podzlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie informujemy Cię o naszych działaniach oraz kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w terminach
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na zapewnieniu klientom z Tczewa oraz okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Wykonawcy realizują powierzone im zadania z największą starannością oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Działamy tak, by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług. Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Oferowane przez naszych dostawców usługi związane z fotowoltaiką, są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Tczewa i okolic.

Zespół specjalistów opracowuje wzorowe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli zamieszkujesz obszar, na którym co jakiś czas występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, zaoferujemy generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania, co sprawi, że nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń, a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Wysokie koszty to już nie problem. Obecnie możesz liczyć na dofinansowanie. Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym nasz kraj musi ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł uzyskać rzeczywisty zwrot kosztów, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na społeczność

Staramy się docierać do mieszkańców Tczewa, ale również całego województwa pomorskiego. To nasza Misja!

Jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.