Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Tomaszów Lubelski | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Firma MK Fotowoltaika z Tomaszowa Lubelskiego świadczy kompletne rozwiązania w zakresie energii słonecznej na terenie województwa lubelskiego.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

MK Fotowoltaika zapewnia lokalnym klientom wysokiej jakości system energii słonecznej, który dopełnia wszelkie wymagania projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia solarna to prędko poszerzająca się dziedzina, która zawładnęła sektorem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niesłychanie proste w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej metodzie nadzorowania, potrafimy stwierdzić, ile energii elektrycznej wytworzył Twój system. To tak proste, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, niebywale wydajne panele fotowoltaiczne objęte wieloletnią gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza obszerna wiedza branżowa w połączeniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu daje nam przewagę w pewnym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność oraz okoliczności.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz realizowaniu najnowszych technik energetycznych, w tym systemów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie przechowywania energii oraz generowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

Gwarantujemy kompletne rozwiązania dla prywatnych oraz komercyjnych systemów fotowoltaicznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Pomagamy odbiorcom projektować oraz instalować systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Dzięki panelom słonecznym instytucje mogą obniżyć koszty energii oraz zaimplementować niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze oraz informację, jak tego dokonać. Wszelkie nasze plany są dostosowane oraz zaplanowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy także dedykowany zespół, który chętnie zapewni odpowiedzi na wszystkie zagadnienia dotyczące naszych usług oraz wykona ocenę oszczędności.

Gromadzenie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie rośnie dzięki produktywności oraz oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia odnawialna sama w sobie potrafi drastycznie zredukować comiesięczne rachunki za prąd. Układy gromadzenia energii zwiększają te oszczędności, gdyż likwidują problem opłat za energię.

Kompetencje zespołu

Kompletny zasięg usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, projektowania oraz budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach fotowoltaicznych na terenie Tomaszowa Lubelskiego i całego województwa lubelskiego.

Zamów panele słoneczne do budynku lub firmy w Tomaszowie Lubelskim

Czy masz już dość wysokich rachunków za prąd? A może planujesz zainwestować w swój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi profesjonaliści z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także zaoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego czy mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga niemniej kwalifikacji i skutecznego rozplanowania.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć oraz zmniejszyć okres oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Wycena – Nasi fachowcy będą w stanie stwierdzić, czy energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji oraz potrzeb.
  • Wizyta – Nieodzowna będzie bezpośrednia wizytacja na terenie posiadłości, aby ocenić oraz wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Czerpiąc z danych zebranych podczas konsultacji, nasi projektanci podejdą do planowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Pozwolenia – Przed zainicjowaniem budowy pozostaje otrzymać konieczne zezwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa budynku bądź instytucji, możemy przystąpić do pracy. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, ekologicznej energii oraz uwolnić się od energii od dostawcy.

Przed stworzeniem planu projektu obowiązkowa będzie też wizytacja na miejscu, aby pozyskać wszelkie niezbędne informacje, których nie sposób sprecyzować w rozmowie telefonicznej.

Oględziny na miejscu są nieodzowne przed przygotowaniem projektu instalacji fotowoltaicznej. Aby móc ocenić układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w opracowywanym miejscu instalacji, kąt a także kierunek pochylenia dachu oraz jego profil.

Po rozważeniu wszystkich za oraz przeciw co do rentowności oraz zasadności instalacji fotowoltaicznej zaproponujemy Ci racjonalne rozwiązanie.

Na ofertę złoży się skrupulatna analiza produktywności oraz oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji jak również już konkretna ewaluacja wraz z rozplanowaniem niezbędnych prac do wykonania.

Architektura każdego dachu, jego kształt, orientacja oraz materiał są niepowtarzalne, stąd system musi zostać zaplanowany przed jego instalacją.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod uwagę w trakcie przygotowywania instalacji.

Dokładamy wszelkich starań, aby plan był maksymalnie optymalny dla konkretnego przypadku oraz mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez niepotrzebnych zmian czy konserwacji.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zamontowania układu słonecznego na dachu może być wymagane zezwolenie samorządowe.

Szczegóły dotyczące takich uprawnień są już określane przy planowaniu instalacji, dlatego nie przedstawiają one dla nas żadnego zaskoczenia.

Mamy za sobą już tyle instalacji oraz przykładów zdobywania pozwoleń, że okres potrzebny na ich otrzymanie jest możliwie minimalny.

Montaż układu

Na wstępie tworzymy solidną trasę z ziemi na Twój dach.

Zwykle jest to drabina lub dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Później potrzebne są szyny oraz zaciski, aby dobrze ubezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi projektami, połączymy panele kablami.

Nasz zespół dba o to, aby system pracował maksymalnie wydajnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Do falownika też potrzebne będzie przeprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz ekspert ds. fotowoltaiki.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszystkich urządzeń oraz gruntowne pomiary działania kompletnej instalacji, tak aby plan produkcji energii przewidziany w projekcie był w całości wykonywany.

Konserwacja

Panele fotowoltaiczne nie mają ruchomych części oraz potrzebują bardzo niewielkiej konserwacji.

Powinny być czyszczone oraz testowane co pewien czas, zapewne jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czy zrobisz to przy asyście usług doświadczonej firmy lub sam, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować czujność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Wyjątkowo istotne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Tomaszów Lubelski zadbamy o bezproblemowe oraz opłacalne sfinalizowanie instalacji.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, lecz też projektowanie oraz załatwianie upoważnień, z czym oczywiście też pomagamy.

By móc cieszyć się swoją prywatną, samodzielną fabryką czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Nie niepokój się też o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z ewentualnymi przyszłymi problemami z instalacją. Jeśli zrealizowałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci dopomóc.