Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Trzebnica | Pompy Ciepła | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Trzebnicy to oddział ekspertów w dziedzinie energetyki słonecznej, którzy budują instalacje dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

MK Fotowoltaika zapewnia lokalnym klientom doskonałej jakości system energii słonecznej, który wypełnia wszelkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia odnawialna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Układy błyskawicznie stają się jedną spośród najbardziej poszukiwanych innowacji technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Nasi klienci nie muszą się niepokoić o konserwację swoich systemów domowych, albowiem nadzorujemy KWh, które system wyprodukował.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to idealna opcja dla Ciebie i Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz zapewniamy, iż zdobędziesz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tej tezy.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza obszerna wiedza branżowa w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu przynosi nam przewagę w bezpiecznym wykonywaniu projektów, przy utrzymaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość a także okoliczności.

Nasi inżynierowie wykorzystają najnowsze technologie, by zestawić system paneli słonecznych a także wspomóc Twój dom naturalną oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla instytucji i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne a także efektywne.

Pomagamy w organizowaniu i instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej wzrasta, panele solarne są dostępniejsze a także bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej przedstawia się w pozytywnych barwach.

Analiza korzyści

MK Fotowoltaika jest sprawdzoną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zorganizować dofinansowanie po wykonanym projekcie. Będziemy pracować nad znalezieniem najlepszego układu, który będzie perfekcyjnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci jednocześnie lepiej zrozumieć inne koszty a także możliwości dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym odbiorcom znacząco ograniczyć koszty energii. Energia słoneczna a także systemy przechowywania energii to rozwojowe rozwiązania. Potrafią one drastycznie obniżyć comiesięczne rachunki za energię.

Zespół Specjalistów

Kompletny zakres usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, przygotowywania a także instalacji; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach słonecznych na obszarze Trzebnicy oraz całego województwa dolnośląskiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Trzebnicy

Niezależnie od tego, czy planujesz uwolnić się od wysokich comiesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dziś, by umówić się na bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych bądź gospodarczych może wydawać się skomplikowanym procesem dla części ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Naszym założeniem jest sprawienie, by uruchomienie instalacji było tak proste oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – Nasi eksperci będą w stanie oszacować, czy energia uzyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa właściwa w zależności od Państwa lokalizacji a także zapotrzebowania.
  • Wizja Terenowa – Będziemy musieli sprawdzić Państwa budynek a także ocenić parametry instalacji w sposób możliwie skrupulatny.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do przygotowywania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Przed przygotowaniem budowy trzeba załatwić konieczne pozwolenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszystkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Po sprawdzeniu oraz zatwierdzeniu wszystkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Kompletny montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Po zamontowaniu systemu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy niewielkich bądź żadnych wydatkach utrzymania.

Znacząca część wyceny może być wykonana online bądź przez telefon, natomiast by rozumieć, z czym rzeczywiście mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przyjechać na miejsce oraz się rozejrzeć.

Podczas naszej wizytacji będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, wymodelowanie dachu, profil pochylenia, stopień zaciemnienia a także inne czynniki oddziałujące na parametry instalacji.

Nim będziemy mogli zaprezentować Ci konkretną propozycję, stwierdzimy sensowność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Na propozycję złoży się dokładna ocena efektywności a także oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji oraz już konkretna ewaluacja wespół z rozplanowaniem niezbędnych czynności do przeprowadzenia.

Potrzebujemy też ustalić szczegółowo wszystkie parametry dachu, takie jak ustawienie, materiał bądź rozmiar, by wykonać perfekcyjny plan pod instalację.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka także są brane pod rozwagę w trakcie przygotowywania instalacji.

Wszystko opracowane jest przez zespół kompetentnych inżynierów, którzy dbają o to, by system pozostał długowieczny a także służył przez dziesiątki lat.

W określonych przypadkach nieodzowne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zbudowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Wymagania dotyczące uprawnień badamy już na etapie wyceny, toteż nie ma żadnych niespodzianek, natomiast musi to zostać dopilnowane.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak udoskonalić proces uzyskiwania zezwoleń, zatem jesteś w pewnych rękach.

Montaż instalacji

Niezbędnym elementem przed samym montażem jest bezpieczna droga transportu paneli na dach domu.

Najczęściej jest to drabina bądź dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Następnie konieczne są szyny oraz zaciski, by należycie zabezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli kablami w możliwie optymalny sposób to następny moment w realizacji projektu.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód odpowiedni do wyciągania maksimum korzyści z energii odnawialnej.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszystkich urządzeń oraz dokładne pomiary działania kompletnej instalacji, tak by program produkcji energii ustanowiony w projekcie był w całości osiągany.

Konserwacja

Ze względu na swoją architekturę i montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest obowiązkowy.

Zaleca się jednak, by panele słoneczne czyścić przynajmniej raz w roku, by utrzymywały maksymalną efektywność.

Czy wykonasz to przy pomocy usług specjalistycznej firmy lub osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować czujność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Trzebnica to nadzwyczaj przystępny proces, który umożliwi Ci przyoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy.

W naszej kwestii leży kompletny plan i inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zbudowanie instalacji fotowoltaicznej.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Nie martw się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z teoretycznymi innymi kłopotami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci dopomóc.