Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Tychy | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Fotowoltaika dla Ciebie i Twojego domu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą, polecającą klientom najlepszych fachowców od energii słonecznej, na terenie Tych jego i okolic. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, a przebieg naszych realizacji jest bezproblemowy. 

Jeszcze dziś możesz wybrać odpowiednie panele słoneczne dla Twojego budynku z naszymi wykonawcami, z którymi kontakt jest szybki i łatwy.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Aby wejść pewnym krokiem w XXI wiek, zacznij korzystać z odnawialnej, tańszej i ekologicznej energii solarnej.

PROFESJONALNY SERWIS

Nasi specjaliści pracują nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami instalacyjnymi, by montaż był jak najlepszej jakości, a zwrot kosztów inwestycji był długotrwały.

DOBRO WSPÓLNOTY

Jesteśmy świadomi jak bardzo w dzisiejszych czasach ważne jest, by miasta stały się jak najbardziej przyjazne środowisku i świadome korzyści płynących z odnawialnych źródeł energii. Poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności Tych i okolic, pragniemy osiągnąć ten cel i, co za tym idzie, otrzymywać najlepsze referencje od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji solarnej

Inwestycja w energię słoneczną może oszczędzić Twój budżet o dodatkowe koszty. Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie są możliwości Twojego gospodarstwa domowego, skorzystaj z naszych bezpłatnych konsultacji i wycen, a my oszacujemy jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Panele słoneczne dla Twojej firmy

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele solarne dla Twojego biznesu. 

Współpracujemy z fachowcami, którzy są w branży od lat.

Zapewniają oni kompleksową obsługę, w której skład wchodzą: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż. Dzięki nim nie musisz się obawiać o zwrot kosztów Twojej inwestycji w energię solarną.

Duża oszczędność

Wbrew powszechnym opiniom, koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą zdecydowanie nieporównywalne do kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz już po 5-7 latach. Jeśli nadal się wahasz zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Systemy fotowoltaiczne działają przez wiele, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Są praktycznie bezobsługowe. Zapewniamy czystą energię słoneczną na lata oraz doradztwo i wykonawstwo wykwalifikowanych fachowców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Korzyści z energii słonecznej

Jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii, to energia słoneczne stanowi odnawialne i ekologiczne rozwiązanie. Obecnie instalacja ekologicznych inwestycji jest o wiele prostsza niż była jeszcze do niedawna. Pozyskiwanie energii słonecznej jest też dziś bardziej opłacalne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Korzystając z paneli fotowoltaicznych możemy jednocześnie chronić środowisko, ale również dużo zaoszczędzić.

Mieszkasz lub pracujesz w Tychach lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

Masz problem w wyborze odpowiednich paneli słonecznych w swoim domu czy firmie? MK Fotowoltaika powstała właśnie po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów bezpłatną konsultację, a dowiesz się jakie korzyści przyniesie Ci montaż paneli fotowoltaicznych.

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii słonecznej – a nie sprzedajemy

Projektujemy instalacje fotowoltaiczne, dzięki którym Twoje koszty domowe staną się niższe. Biorąca pod uwagę Twoje potrzeby, możliwości finansowe oraz wszelkie ograniczenia, będziemy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie. 

Naszym zadaniem jest zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii. Dlatego współpracujemy tylko w wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

To nasi doradcy, doskonale wyszkoleni i znający się na swoim fachu, przedstawią Tobie dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który będzie dopasowany pod Twoje indywidualne preferencje. Dzięki temu pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach. Wszystkie systemy, niezależnie czy domowe czy komrecyjne, projektujemy na zamówienie. 

Co możemy Ci zapewnić?

 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy
 • Niższy rachunek za energię
 • Możliwość dofinansowania
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Gwarancję jakości produktów
 • Bezawaryjność
 • Bardziej ekologiczny styl życia

Zapewniamy kompleksową obsługę

O nic się nie martw, wszystko zrobimy za ciebie! Wystarczy, że uzgodnisz z nami szczegóły, a następnie możesz czekać na realizację. My zajmiemy się projektem, montażem oraz przeglądem zainstalowanych urządzeń.

Nie podzlecamy żadnej części montażu. Zawsze będziesz regularnie informowany o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji. Dlaczego akurat my?

 • Przedstawimy Tobie specyfikę instalacji solarnych i doradzimy jak dobrać ogniwo fotowoltaiczne dla Twojego budynku
 • Posiadamy zespół pracowników, którzy znają się na swoim fachu i chętnie rozwieją Twoje wątpliwości
 • Korzystamy z najlepszych materiałów
 • Trzymamy się terminów i pracujemy szybko i sprawnie
 • Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem

MISJA

Naszym celem jest zapewnienie klientom z Tych i okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Do wszystkich umów podchodzimy na zasadzie partnerstwa, z uwzględnieniem wzajemnych relacji i potrzeb.

Nasi wykonawcy wypełniają powierzone im zadania z największą starannością i troską oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami. Pragniemy, by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług. 

NASZE USŁUGI

Oferowanie przez naszych dostawców usługi, związane z fotowoltaiką, są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Tych i okolic. W oparciu o parametry zgodne z potrzebami klientów, zespół specjalistów przygotowuje doskonałe jakościowo systemy.

Jeśli zamieszkujesz obszar, gdzie co jakiś czas występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, jesteśmy w stanie zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania. Już nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności. 

Zapewniamy bezpłatną konsultację, bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz.

Wytłumaczymy Ci na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zamontować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Martwią Cię wysokie koszty? Bez obaw. Możesz liczyć na dofinansowanie. Do 2020 roku Polska musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Musimy, więc ograniczyć emisję CO2 i troszczyć się o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne.

W tym momencie tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Po to powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby zainstalować w swoim budynku panele solarne, ale nie mają na to wystarczających środków.

Przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, a z dofinansowaniem stanie się to już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Nasza misją jest ograniczenie czerpania energii z elektrowni przez społeczność Tych, ale również całego województwa śląskiego.

Dlaczego? Jesteśmy zdania, że nasze projekty zapewniają oczywiście tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również chronią i zmieniają środowisko wokół nas na bardziej przyjazne do życia.