Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Ustka | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg realizacji sprawiają, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej w regionie Ustki i jej okolicach.

Łatwy i szybki kontakt z naszymi wykonawcami pozwoli byś jeszcze dziś mógł wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

XXI wiek dla naszych klientów to pewność, ekologia i oszczędność – razem z nami możesz to osiągnąć.

PROFESJONALNY SERWIS

Współpracujący z nami specjaliści projektują najbardziej nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia wyjątkowej jakości montażu, dającego szybki zwrot kosztów inwestycji.

DOBRO WSPÓLNOTY

Naszym podstawowym celem jest unowocześnienie Ustki i jej okolic tak, by stały się obszarem przyjaznym środowisku i zorientowanym na czyste źródła energii. Osiągamy ten cel poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności, a także otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną to ogromne oszczędności w każdym budżecie domowym.

Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom możemy szybko ocenić potencjał Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji fotowoltaiki u siebie.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Nie opłaca się czekać, sprawdź opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Nasi wykonawcy, będący od wielu lat w branży fotowoltaicznej, zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Dzięki tej kompleksowej i profesjonalnej obsłudze z nie musisz obawiać się zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Duża oszczędność

Wbrew mylnym opiniom, proces pozyskiwania energii słonecznej nie jest drogi. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w energię słoneczną otrzymasz już po 5-7 latach. Jeśli nadal masz wątpliwości koniecznie zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Systemy fotowoltaiczne nie potrzebują dodatkowej obsługi w trakcie eksploatacji. Działają bezawaryjnie i wydajnie przez wiele lat, dostarczając użytkownikom czystą energię. Zapewniamy energię słoneczną na lata i obsługę doświadczonych wykonawców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi odnawialne oraz ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii. Obecnie wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o wiele prostsze niż było jeszcze do niedawna. Dodatkowo, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę o zdecydowanie bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale również niebagatelne oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Ustce

Firma MK Fotowoltaika istnieje po to, by wesprzeć Cię, doradzić i pomóc w wyborze najlepszego sprzętu, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

Od nas dowiesz się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Projektowanie instalacji zaczynamy badając Twoje potrzeby, co pozwala wybrać rozwiązania, które skutecznie obniżą domowe koszty.

Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe oraz wszelkie możliwe ograniczenia by zaproponować dogodne rozwiązanie.

Doradcy w MK Fotowoltaika są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu. Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, a Ty zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy tylko z fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków poprzez zmniejszenie zużycia energii z tradycyjnych źródeł.

Zaprojektowany dla Ciebie

Twoje indywidualne potrzeby to dla nas priorytet w działaniu.

W związku z tym, każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na indywidualne zamówienie.

Nasi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję energii przy minimalnych kosztach.

Co zapewniamy?

 • Niższe rachunki za energię
 • Bezawaryjne systemy fotowoltaiczne
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Możliwość dofinansowania
 • Gwarancję jakości produktów
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Zmartwienia pozostaw nam. Uzgodnij z nami wszelkie szczegóły, a następnie czekaj na realizację.

Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie pod-zlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie informujemy Cię o naszych działaniach oraz kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego akurat my?

 • Mamy ponad 20 lat doświadczenia
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w ustalonych terminach
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na zapewnieniu klientom z Ustki oraz okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Wykonawcy realizują zadania z największą starannością oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, który umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Działamy tak, by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z dostarczanych przez nas usług.

Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Oferowane przez naszych dostawców usługi związane z instalacjami solarnymi, są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Ustki i okolic.

Zespół specjalistów opracowuje wzorowe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli zamieszkujesz obszar, na którym występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, zaoferujemy Ci generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania, co sprawi, że nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci też dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Wysokie koszty to obecnie nie problem. Aktualnie możesz liczyć na atrakcyjne dofinansowanie.

Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym nasz kraj musi ograniczyć emisję dwutlenku węgla i zadbać o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi z takich właśnie źródeł.

To dlatego powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Uwzględniając dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł uzyskać rzeczywisty zwrot kosztów, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Docieramy do mieszkańców Ustki, ale również całego województwa pomorskiego. To nasza Misja!

Jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą nasze otoczenie bardziej przyjaznym do życia.