Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Wadowice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Zespół MK Fotowoltaika z Wadowic jest po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy marką zajmującą się energią solarną, która od lat prowadzi działalność na obszarze województwa małopolskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu niedrogiego, dopasowanego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Współpracując z marką MK Fotowoltaika, odkryjesz system energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy solarne to gwałtownie kształtujący się rynek, który staje się szczególnie popularną innowacją technologiczną w Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Nasi kontrahenci nie muszą się niepokoić o konserwację własnych układów domowych, albowiem obserwujemy KWh, które system wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to odpowiedzialna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze a także pomoże środowisku. MK Fotowoltaika łączy sumienność a także skuteczność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż dostaniesz najlepsze panele dla swojego domu.

Darmowe rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza szeroka wiedza specjalistyczna w powiązaniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu zapewnia nam przewagę w niezawodnym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność a także okoliczności.

Specjalizujemy się w projektowaniu i stosowaniu najnowszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym układów słonecznych powiązanych z siecią, rozwiązań gromadzenia energii oraz układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie komercyjnych układów słonecznych.

Pomagamy klientom projektować a także montować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Dzięki panelom słonecznym spółki mogą zredukować koszty energii a także zastosować niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

Posiadamy doświadczenie w pomocy firmom a także osobom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad odnalezieniem najwłaściwszego projektu, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci jednocześnie lepiej poznać inne koszty a także możliwości dostępne dla Ciebie.

Gromadzenie Energii

Systemy gromadzenia energii pomagają powiększyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia słoneczna sama w sobie potrafi drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za energię. Systemy gromadzenia energii potęgują te oszczędności, gdyż rozwiązują temat opłat za energię.

Zespół Specjalistów

Projektujemy a także wdrażamy słoneczne systemy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty a także instalacje są skupione na perfekcyjnej efektywności, wytrzymałości i estetyce. Umożliwiamy kompletny monitoring efektywności, usługi projektowe a także instalacyjne.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku bądź instytucji w Wadowicach

Czy masz już dość wysokich rachunków za energię? A może planujesz zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi fachowcy z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego lub mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga natomiast kompetencji a także dobrego rozplanowania.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć a także zmniejszyć okres oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Wycena – Zagwarantujemy Ci darmową wycenę, aby sprawdzić, czy energia odnawialna jest dla Ciebie optymalnym wyborem.
  • Wizja Terenowa – Niezbędna będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posesji, żeby zweryfikować a także wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Nasi projektanci zastosują dane uzyskane podczas Twojej wizyty, żeby zainicjować opracowywanie układu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Po otrzymaniu przez nasz zespół koniecznych zezwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ograniczyć okres oczekiwania a także wykonać instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do podjęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu lub firmie, możemy przystąpić do pracy. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej aniżeli 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Dzięki zainstalowanemu układowi energii solarnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niskich bądź żadnych kosztach konserwacji.

Większość koniecznych informacji do oceny potrafimy otrzymać przez telefon bądź zdalnie, ale wymagana będzie też wizyta na miejscu i oględziny lokalne.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, rozmieszczenie dachu, kierunek nachylenia, stan zaciemnienia a także inne czynniki oddziałujące na parametry instalacji.

Po przeanalizowaniu wszelkich za i przeciw co do opłacalności i zasadności instalacji fotowoltaicznej zaproponujemy Ci racjonalne rozwiązanie.

Dokument obejmować będzie szczegółowy zasięg prac, ewaluację, specyfikację układu oraz zapowiedzi efektywności. Do oferty dodana jest umowa na zainaugurowanie prac.

Musimy też zweryfikować konkretnie wszelkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał bądź kształt, aby wypracować doskonały plan pod instalację.

Ponadto poznajemy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Przykładamy wszystkich starań, aby plan był maksymalnie optymalny dla konkretnego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długotrwałe lata po montażu bez zbytnich zmian bądź konserwacji.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zainstalowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane zezwolenie samorządowe.

Skompletowanie dokumentacji na takie zezwolenie jest rozplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, więc inwestor nie musi się nim przejmować.

Możemy swobodnie stwierdzić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż układu

Ważnym krokiem podczas montażu jest zapewnienie łatwego dostępu na dach budynku.

Zazwyczaj jest to drabina bądź dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Zaczniemy montaż okuć, później położymy szyny, i następnie ubezpieczymy same panele.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to nowy moment w realizacji projektu.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie tworzyć obwód zdolny do pobierania maksimum korzyści z energii solarnej.

Równocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją strukturę oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest potrzebny.

Dla generowania najlepszych rezultatów można czyścić panele 2 razy do roku i wykonać test produktywności.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz zrobić osobiście bądź wykorzystując firmę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Wadowice to wyjątkowo przejrzysty proces, który umożliwi Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Nasze kompleksowe podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

Odnawialna i darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując dogodne cenowo, bezproblemowe programy konserwacji, które podtrzymają Twój system w szczytowej formie.