Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Wałcz | Pompy Ciepła | Instalacje i Montaż | Panele Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Wałcza to zespół profesjonalistów w branży energii słonecznej, którzy składają instalacje dobrane do osobistych potrzeb konsumenta.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu prostego, dobranego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Współdziałając z marką MK Fotowoltaika, znajdziesz system energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia odnawialna to gwałtownie powiększająca się sfera, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są szczególnie proste w utrzymaniu. Nasi odbiorcy nie muszą się martwić o konserwację swoich układów domowych, gdyż nadzorujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Lecz nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Rozumiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz solidne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem ekspertów, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz każdego projektu, którego się podejmujemy.

Nasi projektanci wykorzystają najnowsze techniki, aby zestawić system paneli słonecznych oraz zasilić Twój dom naturalną oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla firm a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne oraz efektywne.

Tworzymy systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych oraz gospodarczych.

Spółki, które wdrożyły panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii oraz wprowadzają nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

Wbrew częstym, acz niesłusznym opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną pozyskiwaną z nowoczesnych systemów, będą nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za energię elektryczną. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz bardzo szybko, bo już po 5-7 latach. Nadal nie jesteś przekonany? Zadzwoń i dowiedz się jakie są aktualnie dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Układy gromadzenia energii pomagają powiększyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia słoneczna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia przemianami klimatycznymi, będzie ona niezmiennie stosowana w jeszcze większym stopniu.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Pełen zasięg usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, projektowania oraz instalacji; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach słonecznych na obszarze Wałcza a także całego województwa zachodniopomorskiego.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku bądź firmy w Wałczu

Niezależnie od tego, czy chcesz uniezależnić się od dużych comiesięcznych rachunków za prąd, czy też zainwestować w twój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją własną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych czy przemysłowych potrafi wydawać się złożonym procesem dla większości ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Dokładamy każdych starań, aby czas od momentu oceny do zrealizowania instalacji był jak najmniejszy.

  • Wycena – Damy Ci bezpłatną konsultację, aby ustalić, czy energia odnawialna jest dla Ciebie prawidłowym wyborem.
  • Wizyta – Musimy zrealizować kompletną ocenę terenu, aby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Przeglądając dane zebrane podczas konsultacji, nasi projektanci zainicjują przygotowywanie systemu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zainicjować prace instalacyjne potrzebne będzie również pozyskanie właściwych uprawnień. Nasz personel jest niezawodny również pod tym kątem oraz może zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy wszelkie formalności zostały wypełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie czy obiekcie gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli kilka dni.
  • Oszczędność – Po zainstalowaniu systemu energii odnawialnej można od razu zacząć oszczędzać przy niewielkich czy żadnych kosztach na utrzymanie.

Znacząca część oceny może być zrealizowana online bądź przez telefon, jednakże aby rozumieć, z czym rzeczywiście mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przyjechać na miejsce oraz się rozglądnąć.

Podczas naszej konsultacji będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, wymodelowanie dachu, kierunek nachylenia, stopień zaciemnienia oraz pozostałe czynniki wpływające na parametry instalacji.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu słonecznego oraz będzie on korzystny ekonomicznie, przedstawimy Ci kompleksową ofertę.

W propozycji zawrzemy ewaluację instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu jak również umowę o przekroju prac.

By montaż instalacji słonecznej przebiegał płynnie, plan powinien być maksymalnie drobiazgowy, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, konstrukcja a także pokrycie.

Dodatkowo oceniamy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Wszystko skonstruowane jest przez personel fachowych projektantów, którzy dbają o to, by system pozostał długotrwały oraz służył przez dziesiątki lat.

Do wykonania montażu instalacji słonecznej czasem może być konieczne upoważnienie od władz miasta, w której nieruchomość się znajduje.

Fakty dotyczące takich pozwoleń są już definiowane przy projektowaniu instalacji, dlatego nie przedstawiają one dla nas żadnego zdziwienia.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak usprawnić proces zdobywania uprawnień, dlatego jesteś w dobrych rękach.

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne i personel muszą mieć zagwarantowany niezawodny transport z dołu na wysokość dachu.

Najczęściej jest to drabina bądź dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Później niezbędne są szyny oraz zaciski, by dobrze ubezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi planami, połączymy panele przewodami.

To rzeczywiście wymaga nieco matematyki, aby zsynchronizować obwody oraz zmaksymalizować efektywność systemu.

Niezbędne będzie też przeprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Podłączymy inwerter oraz kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, oraz przetestujemy wszystko, żeby upewnić się, że całość idealnie współgra.

Konserwacja

Ze względu na swoją strukturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest niezbędny.

Dla generowania najlepszych efektów można oczyszczać panele 2 razy do roku oraz przeprowadzić test wydajności.

Samą usługę oczyszczania paneli słonecznych możesz przeprowadzić sam bądź zatrudniając firmę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Niesłychanie istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Wałcz zadbamy o łatwe oraz rentowne wykonanie instalacji.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, ale także przygotowywanie oraz zdobywanie zezwoleń, z czym ewidentnie także pomagamy.

Żeby móc cieszyć się swoją domową, niezależną wytwórnią zielonej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Dopomożemy Ci przy dowolnej wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.