"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Wałcz | Instalacje i Montaż | Panele Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Posiadamy już ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg realizacji, dlatego MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Wałcza i okolic.

Dzięki szybkiemu i łatwemu kontaktowi z naszymi wykonawcami, dziś możesz wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Z nasza pomocą, klienci mogą bezpiecznie podjąć wyzwania XXI wieku i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej i tańszej energii słonecznej.

PROFESJONALNY SERWIS

Nasi specjaliści projektują najbardziej nowoczesne systemy solarne w celu zapewnienia najlepszej jakości montażu, umożliwiającego szybki zwrot kosztów inwestycji.

DOBRO WSPÓLNOTY

Chcemy unowocześnić Kwidzyn oraz jego okolice tak, by stały się obszarem przyjaznym środowisku i nastawionym na odnawialne źródła energii. Pragniemy osiągnąć ten cel dzięki skupieniu swoich działań na zaspokojeniu potrzeb społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych profesjonalnych usług.

Bezpłatne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną daje współcześnie znaczące oszczędności w budżecie domowym.

W trakcie bezpłatnych konsultacji i wycen, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować skalę Twoich oszczędności dzięki instalacji solarnej.

Zapraszamy do kontaktu

Darmowa Wycena
panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Sprawdź koniecznie opłacalność inwestycji w panele fotowoltaiczne dla Twojego przedsiębiorstwa.

Współpracujący z nami fachowcy, będący od lat w branży, zapewniają pełen wachlarz usług takich jak: bezpłatne konsultacje, wykonanie indywidualnego projektu oraz solidny montaż.

Dzięki tej kompleksowej usłudze zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną będzie pewny i szybki.

Duże oszczędności

Wbrew częstym, acz niesłusznym opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną pozyskiwaną z nowoczesnych systemów, będą nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za energię elektryczną. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz bardzo szybko, bo już po 5-7 latach. Nadal nie jesteś przekonany? Zadzwoń i dowiedz się jakie są aktualnie dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Instalacje fotowoltaiczne praktycznie nie wymagają bieżącej obsługi. Działają przez lata, dostarczając użytkownikom ekologiczną i tanią energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na dekady i obsługę doświadczonych wykonawców, mających ponad dwudziestoletnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Słońce stanowi niewyczerpane i ekologiczne źródło energii. Obecnie inwestycje ekologiczne są o zdecydowanie łatwiejsze niż było jeszcze do niedawna. Co szalenie istotne, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę znacznie tańsze niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę naszej planety, ale również duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Wałczu

MK Fotowoltaika istnieje, by pomagać wybrać najlepszy sprzęt zakresu fotowoltaiki, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

Wyjaśnimy dokładnie w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i umów się z nami na bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Jesteśmy zorientowani na Twoje potrzeby i projektujemy instalacje fotowoltaiczne tak, by skutecznie obniżyły domowe koszty.

Bierzemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe, a również wszelkie istniejące ograniczenia by zaproponować najbardziej efektywne rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są doskonale przeszkoleni i znają się na swoim zawodzie.

Dołożą oni wszelkich starań by przedstawić klarownie wszystkie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym nasi klienci oszczędzają dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii to nasze zadanie.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Przykładamy ogromną wagę do Twoich indywidualnych preferencji i oczekiwań, co ma niebagatelny wpływ na efektywność systemów.

Każdy nasz system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany od początku.

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system fotowoltaiczny, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co zapewniamy?

 • Znacznie niższe rachunki za energię
 • Bezawaryjność instalowanych systemów
 • Twój wkład w ekologię
 • Gwarancję jakości produktów
 • Uniezależnienie od dostaw z elektrowni
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Uzgodnij z nami szczegóły, a my zajmiemy się całym procesem od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie pod-zlecamy żadnego elementu montażu.

Zawsze regularnie poinformujemy Cię też o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem
 • Doradzamy jak właściwie dobrać ogniwa fotowoltaiczne do konkretnego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w terminach
 • Pracujemy zawsze na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Naszą misją jest zapewnienie klientom z Wałcza i okolic wysokiej jakości usługi w zakresie fotowoltaiki.

Wykonawcy MK Fotowoltaika wypełniają powierzone im zadania profesjonalnie oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, który umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Ważne jest dla nas by nasi klienci zawsze uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

USŁUGI MK Fotowoltaika

Usługi związane z instalacjami fotowoltaicznymi, zapewniane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Wałcza i okolic.

Zespół specjalistów najwyższej klasy opracowuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli w Twoim miejscu zamieszkania mają miejsce przerwy w dostawach prądu, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania.

Dzięki tym działaniom, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas lub zadzwoń a wykonamy bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci również na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

A może martwisz się o wysokie koszty? Bez obaw. Dziś można liczyć na dofinansowanie.

Polska do roku 2020 roku musi dostosować się do wytycznych UE w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, należy ograniczyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery, co można osiągnąć pozyskując energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na tę chwilę tylko 11% energii w Polsce pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Aby przyspieszyć te działania powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc więc pod uwagę dofinansowanie, korzystając z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od dostawców prądu.

Staramy się więc docierać do mieszkańców Wałcza, ale również całego województwa zachodniopomorskiego, gdyż jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność tworząc otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia dla nas wszystkich.

Lokalizacje MK Fotowoltaika