Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Warka | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika z Warki jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy spółką zajmującą się energią słoneczną, która od lat prowadzi działalność na terenie województwa mazowieckiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc Ci otrzymać układ energii słonecznej zainstalowany w Twoim domu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia odnawialna to prędko powiększająca się sfera, która zawładnęła sektorem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Instalacja paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest symboliczna. Kontrolujemy energię uzyskiwaną przez Twój układ, by upewnić się, że generuje on optymalną ilość KWh.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która proponuje wysokiej jakości panele solarne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, solidności a także obsługi.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza ogromna znajomość nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu daje nam przewagę w solidnym wykonywaniu projektów wedle najwyższych standardów, niezależnie od ich wielkości.

Nasi projektanci wykorzystają najnowocześniejsze technologie, by skonfigurować układ paneli fotowoltaicznych a także zasilić Twój budynek czystą oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i prywatnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy klientom projektować a także budować systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc zmniejszyć koszty energii oraz dodatkowo podwyższyć produktywność. Jest to wspaniała wiadomość dla spółek zarówno dużych, jak i mniejszych.

Oszczędność pieniędzy

Marka MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu spółkom a także jednostkom prywatnym w pozyskiwaniu dofinansowania do zrealizowanej instalacji fotowoltaicznej. Wszelkie nasze pomysły są przystosowane a także zaplanowane tak, by pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy również dedykowany zespół, który chętnie zapewni odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszych usług a także przeprowadzi ocenę oszczędności.

Przechowywanie Energii

Dla wielu organizacji nasze systemy magazynowania energii pomagają powiększyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia słoneczna sama w sobie może drastycznie ograniczyć comiesięczne rachunki za energię. Układy gromadzenia energii potęgują te oszczędności, ponieważ rozwiązują temat opłat za energię.

Zespół Specjalistów

Przygotowujemy a także wdrażamy dla naszych odbiorców fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na optymalną produktywność, trwałość a także stylistykę. Gwarantujemy kompleksowe wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych a także użytkowych.

Zamów panele solarne do domu bądź firmy w Warce

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika posiada rozległą wiedzę na temat systemów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz zminimalizować twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalowanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych czy gospodarczych może wydawać się skomplikowanym procesem dla większości ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć a także zminimalizować okres oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Wycena – Aby zacząć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dzisiaj. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie idealna.
  • Wizja Terenowa – Niezbędna będzie bezpośrednia wizytacja na terenie posesji, żeby ocenić a także wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Projekt – Nasi projektanci zastosują informacje uzyskane podczas Twojej wizyty, by zainicjować przygotowywanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – W tym kroku wymagana będzie odrobina wytrwałości. Zdobycie koniecznych uprawnień nie jest do końca uzależnione od nas, niemniej zawsze przykładamy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa domu czy instytucji, możemy przystąpić do działania. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej niż 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Dzięki zamontowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy małych bądź żadnych kosztach renowacji.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym zazwyczaj również umawiamy się na wizytę u Państwa, żeby ocenić dokładnie możliwości a także warunki do umieszczenia instalacji.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt pochylenia dachu, rozmieszczenie dachu, profil pochylenia, stan zaciemnienia a także pozostałe czynniki wpływające na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze pragniemy być przekonani, że instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie uzasadniona oraz korzystna.

Na propozycję złoży się drobiazgowa analiza efektywności a także oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji oraz już konkretna wycena wespół z rozplanowaniem oczekiwanych czynności do wykonania.

Do projektu potrzebne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz struktury. Wszystko po to, żeby plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Analizujemy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu oraz pamiętamy, żeby instalacja była estetyczna.

Przykładamy wszelkich starań, by plan był maksymalnie odpowiedni dla konkretnego przypadku oraz mógł służyć właścicielowi przez długotrwałe lata po montażu bez zbytnich przeróbek lub napraw.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zainstalowania systemu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane zezwolenie lokalne.

Dopełnienie dokumentacji na takie upoważnienie jest zaplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak dostosować proces zdobywania uprawnień, więc jesteś w odpowiednich rękach.

Montaż systemu

Pierwszym krokiem podczas montażu jest zagwarantowanie bezpośredniego dostępu na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, lub wózków widłowych, jednak niejednokrotnie starczy drabina bądź proste rusztowanie.

Nim zamontujemy też panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki a także uchwyty, żeby skończona struktura była solidna oraz bezpieczna.

Istotnym stopniem jest poprawne połączenie paneli odpowiednimi przewodami, tak by prąd płynął w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Wymagana jest tutaj niemała wiedza, żeby obwody były zsynchronizowane pod maksymalną produktywność systemu.

Do falownika również potrzebne będzie przeprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz fachowiec ds. fotowoltaiki.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszelkich urządzeń oraz gruntowne testy działania kompletnej instalacji, tak by plan produkcji energii przewidziany w projekcie był w całości uzyskiwany.

Konserwacja

Panele fotowoltaiczne nie posiadają dynamicznych części oraz wymagają nader drobnej pielęgnacji.

Sugeruje się jednak, żeby panele fotowoltaiczne czyścić minimum raz w roku, żeby zachowywały maksymalną produktywność.

Możesz to zrobić indywidualnie ewentualnie skorzystać z naszych usług w obszarze renowacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Warka to niezwykle prosty proces, który umożliwi Ci przyoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy.

W naszej kwestii leży cały plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zbudowanie instalacji fotowoltaicznej.

Zadzwoń bądź wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją domową oraz odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w ciągu kilku tygodni.

Nie niepokój się też o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z ewentualnymi przyszłymi problemami z instalacją. Jeśli zrealizowałeś instalację u nas, wciąż będziemy w stanie Ci pomóc.