Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Warszawa | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli jesteś zainteresowany energią słoneczną oraz poszukujesz dobrej ekipy, która zapewni Ci najefektywniejszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Warszawy.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

MK Fotowoltaika dostarcza lokalnym konsumentom znakomitej jakości układ energii słonecznej, który realizuje wszelkie wymagania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy słoneczne to gwałtownie powiększający się sektor, który staje się szczególnie popularną nowością technologiczną w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są niebywale proste w utrzymaniu. Nasze systemy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych klientów, aby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z konwencjonalnych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. Wiemy, że nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wybierz efektywne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o znakomitej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu.

Posiadamy wiedzę a także doświadczenie potrzebne do tego, żeby Twój projekt został zrealizowany zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Nasi projektanci zastosują najnowocześniejsze technologie, żeby zestawić układ paneli fotowoltaicznych a także wspomóc Twój budynek czystą oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Instalujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych a także gospodarczych.

Firmy zarówno duże jak a także mniejsze mogą ograniczyć koszty energii i wdrożyć niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Ocena korzyści

MK Fotowoltaika jest profesjonalną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie po skończonym projekcie. Wszelkie nasze plany są dobrane a także zaprojektowane tak, by pasowały do Twoich potrzeb. Mamy również dedykowany zespół, który chętnie udzieli odpowiedzi na jakiekolwiek zagadnienia dotyczące naszych usług a także wykona ocenę oszczędności.

Magazynowanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę gwałtownie rośnie dzięki wydajności a także oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia solarna sama w sobie może drastycznie zmniejszyć miesięczne rachunki za energię. Systemy gromadzenia energii podnoszą te oszczędności, ponieważ rozwiązują temat opłat za energię.

Zespół Specjalistów

Spółka świadczy szeroki zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Warszawie

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika posiada szeroką wiedzę na temat układów słonecznych.

Dostarczymy Ci najdoskonalsze rozwiązanie dopasowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.
Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach.

Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii dostarczanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego czy mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednak wiedzy a także właściwego zaplanowania.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, aby zrealizowanie instalacji było tak nieskomplikowane oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – By podjąć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych fachowców już dziś. Stwierdzimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizja Lokalna – Będziemy musieli sprawdzić Państwa lokal i zweryfikować parametry instalacji w sposób maksymalnie dokładny.
  • Plan – Nasi projektanci spożytkują informacje zdobyte podczas Twojej konsultacji, żeby zacząć planowanie układu fotowoltaicznego.
  • Pozwolenia – W tym etapie wymagana będzie odrobina cierpliwości. Zorganizowanie niezbędnych uprawnień nie jest do końca uzależnione od nas, niemniej zawsze przykładamy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy wszystkie procedury zostały zrealizowane, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie czy budynku przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż kilka dni.
  • Oszczędność – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii i uwolnić się od energii od dostawcy.

Przed stworzeniem planu projektu niezbędna będzie też wizyta na miejscu, żeby zdobyć wszystkie konieczne informacje, których nie sposób stwierdzić w rozmowie telefonicznej.

Będąc na miejscu umiemy dokładnie zweryfikować stan dachu, zaciemnienie, profil i kąt pochylenia dachu. Wszystkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze pragniemy być przekonani, że instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz zyskowna.
W ofercie ujmiemy wycenę instalacji, prognozy efektywności, specyfikację układu i umowę o zakresie prac.

Do projektu nieodzowne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz architektury. Wszystko po to, żeby plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Badamy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz pamiętamy, żeby instalacja była atrakcyjna.

Systemy te są wykonane tak, by służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest opracowany oraz zatwierdzony przez profesjonalnego instalatora.
W niektórych przypadkach nieuniknione może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu czy gruncie.

Kryteria dotyczące pozwoleń ustalamy już na etapie oceny, stąd nie ma żadnych niespodzianek, jednakże musi to zostać dopilnowane.
Mamy za sobą już tyle instalacji i przykładów pozyskiwania pozwoleń, że czas niezbędny na ich zdobycie jest realnie niewielki.

Montaż instalacji

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest pewna droga transportu paneli na dach budynku.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, podnośników, czy wózków widłowych, aczkolwiek wielokrotnie wystarczy drabina lub zwykłe rusztowanie.
Niebawem obowiązkowe są szyny oraz uchwyty, żeby prawidłowo ubezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to kolejny krok w realizacji planu.
Nasz personel dba o to, by system działał maksymalnie produktywnie tworząc skoordynowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Niezbędne będzie też przeprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, oraz sprawdzimy wszystko, żeby upewnić się, że wszystko doskonale współgra.

Co z konserwacją?

Panele fotowoltaiczne nie mają dynamicznych części oraz potrzebują bardzo drobnej pielęgnacji.

Zaleca się jednak, żeby panele fotowoltaiczne czyścić choć raz w roku, żeby zachowywały optymalną efektywność.

Możesz to zrobić samodzielnie lub skorzystać z naszych usług w obszarze konserwacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Warszawa zamontowanie układu słonecznego dla Twojego domu jest bezbolesne i korzystne.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, ale także przygotowywanie oraz załatwianie pozwoleń, z czym ewidentnie także pomagamy.
W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją naturalną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując przystępne cenowo, nieskomplikowane plany konserwacji, które utrzymają Twój system w szczytowej formie.