Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Wejherowo | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz wzorowy przebieg realizacji sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma oferująca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Wejherowa i okolic.

Szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami, pozwoli Ci jeszcze dziś wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Dzięki nam, wszyscy klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej i tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Nasi specjaliści opracowują najbardziej nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia najwyższej jakości montażu, umożliwiającego zwrot kosztów inwestycji w krótkim czasie.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Naszym celem jest unowocześnienie Wejherowa i okolic tak, by stały się regionem przyjaznym środowisku i zorientowanym na odnawialne źródła energii. Pragniemy osiągnąć ten cel poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną umożliwi znaczące oszczędności w budżecie domowym. Dzięki bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojej firmy.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od lat w branży, zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz profesjonalny montaż.

Dzięki tej kompleksowej obsłudze z nie musisz obawiać się o zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Wbrew powszechnym opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz już po 5-7 latach. Nadal masz wątpliwości? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Systemy fotowoltaiczne są właściwie bezobsługowe. Działają przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata i obsługę doświadczonych wykonawców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii. Obecnie wdrażanie ekologicznych inwestycji jest znacznie prostsze niż było jeszcze do niedawna. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę o wiele bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja nowoczesnych paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale również duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Wejherowie

MK Fotowoltaika istnieje po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na energii elektrycznej w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

Dowiedz się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Zawsze jesteśmy zorientowani na Twoje potrzebym dlatego projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą domowe koszty.

Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe i wszelkie ograniczenia by zaproponować właściwe rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu. Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami. Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużytej energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Przykładamy ogromną wagę do Twoich indywidualnych preferencji. W związku z tym, każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na Twoje zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.  

Co zapewniamy?

 • Niższy rachunek za energię
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bezawaryjność
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Oferujemy pełen zakres usług

Niczym się nie martw. Uzgodnij z nami szczegóły, a następnie oczekuj na realizację.

Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie podzlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w wyznaczonych terminach
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na zapewnieniu klientom z Wejherowa i okolic, obsługi na najwyższym możliwym poziomie.

Wykonawcy wypełniają powierzone im zadania z największą troską oraz w oparciu o szczegółowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Pragniemy by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług. Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Wejherowa i okolic.

Zespół specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami naszych klientów.

Jeśli zamieszkujesz obszar, na którym zdarzają się przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania.

Dzięki temu, już nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci jak działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Martwisz się o koszty? Bez obaw. Na szczęście możesz liczyć na dofinansowanie. Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na chwilę obecną tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na społeczność

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii dostarczanej z elektrowni.

Staramy się docierać do mieszkańców Wejherowa, ale również całego województwa pomorskiego. Dlaczego?

Ponieważ jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również połączą społeczność i stworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.