Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Wieliczka | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli jesteś zainteresowany energią słoneczną i poszukujesz dobrej obsługi, która zapewni Ci najefektywniejszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika z Wieliczki.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc Ci zorganizować układ energii solarnej zainstalowany w Twoim lokalu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy energii słonecznej to nowatorski oraz praktyczny sposób na zagospodarowanie promieni słonecznych. Panele słoneczne gwarantują naturalną energię dla Twojego budynku, a ponadto ograniczają comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są świetną inwestycją dla wielu osób. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych systemów, a wszyscy nasi odbiorcy posiadają wyposażenie monitorujące, które wskazuje nam konkretnie ile KWh układ wyprodukował.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Rozumiemy, że nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wybierz solidne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza ogromna wiedza nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu daje nam przewagę w solidnym wdrażaniu projektów wedle najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Świadczymy różnorodny wachlarz rozwiązań a także usług w zakresie energii słonecznej, w tym układy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, układy przechowywania energii , a także same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla firm a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne oraz efektywne.

Projektujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych oraz przemysłowych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej wzrasta, panele słoneczne są dostępniejsze oraz bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej maluje się w ciepłych barwach.

Oszczędność pieniędzy

MK Fotowoltaika jest sprawdzoną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci otrzymać dofinansowanie po zrealizowanym projekcie. Nasz personel jest jednocześnie gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz poznać wszystkie opcje.

Skład Energii

Dla wielu instytucji nasze układy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia słoneczna ma mnóstwo korzyści. Jest przyjazna dla otoczenia, nie wytwarza szkodliwych emisji a także jest najpopularniejszym źródłem energii w wielu miejscach.

Wybitny Personel

Przygotowujemy oraz wdrażamy dla naszych odbiorców fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną wydajność, stabilność oraz stylistykę. Zapewniamy kompletne wykonawstwo projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych oraz użytkowych.

Zamów panele słoneczne do budynku lub firmy w Wieliczce

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uwolnić się od sporych miesięcznych rachunków za prąd, lub też zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to zadanie.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i już dzisiaj skontaktuj się w celu umówienia darmowej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Gdy zatrudnisz specjalistyczną spółkę do opracowania oraz zamontowania układu dla Ciebie, cała procedura może być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Konsultacje – Żeby podjąć realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dziś. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie określić szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu a także dla samej efektywności instalacji.
  • Plan – Przetwarzając dane zebrane podczas wizytacji, nasi inżynierowie rozpoczną planowanie układu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – W tym etapie wymagana będzie odrobina cierpliwości. Załatwienie niezbędnych pozwoleń nie jest do końca zależne od nas, jednak zawsze dokładamy starań, aby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do zapoczątkowania właściwej instalacji w Państwa lokalu lub instytucji, możemy przystąpić do działania. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Po zainstalowaniu układu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy małych lub żadnych kosztach utrzymania.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zawsze również umawiamy się na wizytację u Państwa, aby ocenić konkretnie możliwości oraz warunki do położenia instalacji.

Będąc na miejscu umiemy bezpośrednio ocenić stan dachu, zaciemnienie, kierunek i kąt pochylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze chcemy być pewni, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona i zyskowna.

Na propozycję złoży się dogłębna analiza efektywności oraz oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji i już konkretna wycena wespół z wyznaczeniem oczekiwanych czynności do zrealizowania.

Do projektu potrzebne są dane na temat pochylenia dachu, jego pokrycia i konstrukcji. Wszystko po to, aby plan instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod rozwagę podczas przygotowywania instalacji.

Układ fotowoltaiczny będzie zaprojektowany przez najlepszych specjalistów od fotowoltaiki tak, aby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zamontowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane pozwolenie miejskie.

Nie jest to dla nas przeszkodą, gdyż zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym projekcie instalacji i przygotowujemy właściwe dokumenty.

Możemy swobodnie stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż układu

Zasadniczym krokiem podczas montażu jest zapewnienie łatwego dostępu na dach obiektu.

Żeby to uzyskać niezbędna jest lekka konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika czy dźwigu.

Zanim zamontujemy same panele, obowiązkowe będą klemy, kątowniki a także uchwyty, aby kompletna struktura była trwała i bezpieczna.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi planami, połączymy panele przewodami.

Nasz zespół dba o to, by układ funkcjonował maksymalnie produktywnie stanowiąc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie całego układu w rzeczywistym działaniu.

Co z konserwacją?

Solidna struktura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o skomplikowaną konserwację.

Jedyną rzeczą, zależną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz lub 2 razy do roku.

Czy zrobisz to przy asyście usług kompetentnej firmy czy samodzielnie, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Wieliczka zamontowanie układu fotowoltaicznego dla Twojego domu jest bezbolesne oraz korzystne.

Zajmiemy się wszystkim od początkowego projektu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją własną i odnawialną energię będziesz mógł produkować już w przeciągu kilku tygodni.

Nie niepokój się także o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z ewentualnymi innymi kłopotami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, wciąż będziemy w stanie Ci pomóc.