Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

MK Fotowoltaika Wieluń | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne | Ogniwa Słoneczne

Panele fotowoltaiczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika z Wielunia to zespół specjalistów w sferze energii solarnej, którzy składają instalacje przystosowane do poszczególnych potrzeb konsumenta.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu rozwiązania systemu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Współpracując z firmą MK Fotowoltaika, odkryjesz układ energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

ZIELONA ENERGIA

Energia słoneczna to gwałtownie poszerzająca się branża, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja jest niewielka dla większości domowych układów, a wszyscy nasi klienci posiadają urządzenie monitorujące, które wskazuje nam dokładnie ile KWh układ wyprodukował.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z klasycznych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. Rozumiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz efektywne, produktywne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję i doświadczenie konieczne do tego, aby Twój projekt został ukończony zgodnie z największymi standardami.

Specjalizujemy się w zakładaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych technik energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze przechowywania energii i produkowania energii elektrycznej.

Fotowoltaika dla Twojego biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla firm oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne i wydajne.

Pomagamy w projektowaniu i instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Spółki, które zastosowały panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii i upowszechniają niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Analiza korzyści

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu firmom oraz jednostkom indywidualnym w uzyskiwaniu dofinansowania do wykonanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz zespół stworzył dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim możliwościom i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazynowanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki efektywności i oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz układ przechowywania energii. Energia słoneczna sama w sobie potrafi drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za prąd. Systemy magazynowania energii potęgują te oszczędności, gdyż rozwiązują problem opłat za energię.

Zespół Profesjonalistów

Opracowujemy i realizujemy fotowoltaiczne systemy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty i instalacje są skupione na maksymalnej efektywności, trwałości oraz stylistyce. Dostarczamy kompletny monitoring efektywności, usługi projektowe i instalacyjne.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Wieluniu

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem ekspertów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już teraz skontaktuj się w celu umówienia darmowej konsultacji!

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych bądź gospodarczych potrafi wydawać się skomplikowanym procesem dla części ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Rekomendacje – Przekręć do nas już dzisiaj, aby rozpocząć rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Niezbędna będzie bezpośrednia wizyta na terenie posesji, by zweryfikować i wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Uzbieralibyśmy już kompletne informacje, których potrzebujemy, żeby rozumieć, ile energii używasz w ciągu dnia. Nasi projektanci opracują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Po otrzymaniu przez nasz personel odpowiednich pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, aby zminimalizować czas oczekiwania i wykonać instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do podjęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu bądź firmie, możemy przystąpić do pracy. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla typowej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii i uwolnić się od prądu od sieci.

Znacząca część ewaluacji może być dokonana online bądź przez telefon, lecz aby rozumieć, z czym rzeczywiście mamy do czynienia, prawie zawsze musimy dotrzeć na miejsce oraz się rozglądnąć.

Oględziny na miejscu są konieczne przed wykonaniem planu instalacji słonecznej. Aby móc ocenić rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w proponowanym miejscu instalacji, kąt i kierunek nachylenia dachu oraz jego kształt.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego i będzie on uzasadniony ekonomicznie, zobrazujemy Ci kompletną ofertę.

Dokument zawierać będzie szczegółowy obszar prac, wycenę, specyfikację systemu oraz prognozy efektywności. Do propozycji dorzucona jest umowa na rozpoczęcie prac.

Do projektu konieczne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia oraz architektury. Wszystko po to, by projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy ponadto pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

Wszystko opracowane jest przez personel doświadczonych inżynierów, którzy dbają o to, by układ pozostał długowieczny i służył przez dziesiątki lat.

W konkretnych przypadkach nieuniknione może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Fakty dotyczące takich zezwoleń są już wykazywane przy przygotowywaniu instalacji, zatem nie stanowią one dla nas żadnego zaskoczenia.

Cały mechanizm uzyskania uprawnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo minimalizujemy czas oczekiwania.

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne i personel potrzebują mieć zagwarantowany solidny transport z parteru na wysokość dachu.

Żeby to osiągnąć niezbędna jest prosta konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika lub dźwigu.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma działać wiele lat z maksymalną efektywnością.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to kolejny etap w realizacji planu.

Nasz personel dba o to, żeby układ pracował maksymalnie produktywnie tworząc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Potrzebne będzie też pociągnięcie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie sprawdzić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Trwała architektura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Zaleca się jednak, by panele fotowoltaiczne czyścić chociaż raz w roku, by utrzymywały maksymalną efektywność.

Czy wykonasz to przy asyście usług specjalistycznej firmy lub osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować rozwagę na wysokości.

Zorientowani na korzyści

Dzięki specjalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, lecz też projektowanie oraz organizowanie uprawnień, z czym ewidentnie też pomagamy.

Zadzwoń bądź wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją naturalną oraz odnawialną energię będziesz mógł generować już w ciągu kilku tygodni.

Po wykonaniu instalacji służymy nieprzerwanie poradą, więc jeśli będziesz mieć jakieś pytania bądź problemy, jesteśmy do dyspozycji.