Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Włocławek | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika z Włocławka to zespół fachowców w dziedzinie energii solarnej, którzy budują instalacje dostosowane do indywidualnych potrzeb nabywcy.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Współdziałając z marką MK Fotowoltaika, znajdziesz układ energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowszą z długiej linii niezmiernie pożądanych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Panele fotowoltaiczne są atrakcyjną inwestycją dla wielu osób. Konserwacja jest znikoma dla większości domowych układów, zaś wszyscy nasi kontrahenci posiadają urządzenie monitorujące, które prezentuje nam dokładnie ile KWh układ wytworzył.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z tradycyjnych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to znakomita propozycja dla Ciebie a także Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz zaręczamy, iż uzyskasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tej tezy.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem fachowców, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Nasi projektanci zastosują najnowocześniejsze technologie, żeby zestawić układ paneli słonecznych a także wspomóc Twój budynek naturalną oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak również domowych układów słonecznych.

Projektujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych a także przemysłowych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc zredukować koszty energii oraz jednocześnie podwyższyć produktywność. Jest to wspaniała wiadomość dla spółek zarówno dużych, jak również niewielkich.

Analiza korzyści

Posiadamy doświadczenie w pomocy firmom a także jednostkom prywatnym w zdobyciu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad odnalezieniem najkorzystniejszego układu, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci jednocześnie lepiej poznać inne wydatki a także możliwości dostępne dla Ciebie.

Magazynowanie Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia zmianami klimatycznymi, będzie ona niezmiennie wykorzystywana w jeszcze szerszym stopniu.

Umiejętności personelu

Przygotowujemy a także wdrażamy dla naszych klientów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na optymalną produktywność, wytrzymałość a także stylistykę. Dostarczamy kompleksowe wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, mieszkaniowych a także użytkowych.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku bądź firmy we Włocławku

Niezależnie od tego, czy planujesz uniezależnić się od dużych miesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz zminimalizować twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Kładzenie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych bądź gospodarczych może wydawać się złożonym procesem dla większości ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, żeby włączenie instalacji było tak proste oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Aby rozpocząć realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dziś. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie optymalna.
  • Wizja Lokalna – Będziemy musieli obejrzeć Państwa dom a także zweryfikować parametry instalacji w sposób możliwie dokładny.
  • Projekt – Czerpiąc z informacji zgromadzonych podczas wizytacji, nasi projektanci podejdą do planowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – W tym kroku wymagana będzie szczypta wytrwałości. Zdobycie koniecznych zezwoleń nie jest do końca zależne od nas, niemniej zawsze przykładamy starań, aby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Po sprawdzeniu oraz zatwierdzeniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – Po zrealizowanej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii a także uniezależnić się od prądu od sieci.

Przed opracowaniem planu projektu nieunikniona będzie dodatkowo wizyta na miejscu, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje, których nie sposób sformułować w rozmowie telefonicznej.

Będąc na miejscu potrafimy dokładnie ocenić kształt dachu, zaciemnienie, profil i kąt pochylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Zanim będziemy umieli pokazać Ci konkretną ofertę, stwierdzimy zasadność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Na ofertę złoży się skrupulatna analiza produktywności a także oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji i już dokładna ewaluacja wespół z zaplanowaniem koniecznych robót do ukończenia.

Musimy też ustalić konkretnie wszelkie parametry dachu, takie jak rozmieszczenie, materiał czy kształt, żeby zrealizować optymalny plan pod instalację.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Analizujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu oraz pamiętamy, aby instalacja była estetyczna.

Dokładamy wszelkich starań, żeby plan był maksymalnie odpowiedni dla danego przypadku oraz mógł służyć posiadaczowi przez długie lata po montażu bez zbędnych zmian czy napraw.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zamontowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane zezwolenie lokalne.

Nie jest to dla nas trudnością, bowiem zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym projekcie instalacji oraz przygotowujemy właściwe dokumenty.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak udoskonalić proces zdobywania zezwoleń, więc jesteś w dobrych rękach.

Montaż instalacji

Zasadniczym krokiem podczas montażu jest zapewnienie bezproblemowego dostępu na dach domu.

Aby to uzyskać konieczna jest prosta konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika czy żurawia.

Zanim zamontujemy same panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki i klipsy, aby kompletna struktura była stabilna oraz niezawodna.

Po umieszczeniu paneli kolejnym etapem będzie ich integracja oraz złączenie kablami.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdolny do pobierania maksimum korzyści z energii solarnej.

Niezbędne będzie też poprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy całość działa zgodnie z planem.

Konserwacja

Panele fotowoltaiczne nie posiadają ruchomych części oraz wymagają nader niewielkiej konserwacji.

Dla generowania najlepszych rezultatów można oczyszczać panele 2 razy do roku oraz wykonać test wydajności.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz zrobić sam bądź wykorzystując firmę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Włocławek to nadzwyczaj prosty proces, który pozwala Ci przyoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy.

W naszej kwestii leży kompletny projekt i inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji słonecznej.

By móc cieszyć się swoją osobistą, niezależną fabryką zielonej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując przystępne cenowo, bezproblemowe plany renowacji, które podtrzymają Twój układ w pełnej formie.