Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Wodzisław Śląski | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Oddział MK Fotowoltaika z Wodzisławia Śląskiego jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która od lat rozwija działalność na terenie województwa śląskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu taniego, dobranego do potrzeb klienta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może dopomóc Ci zdobyć system energii solarnej zainstalowany w Twoim lokalu lub firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowszą z długiej linii bardzo przydatnych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są szczególnie łatwe w utrzymaniu. Konserwacja jest niewielka dla większości domowych układów, zaś wszyscy nasi odbiorcy posiadają wyposażenie nadzorujące, które prezentuje nam dokładnie ile KWh system wytworzył.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, niezwykle efektywne panele fotowoltaiczne objęte wieloletnią gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję oraz doświadczenie konieczne do tego, by Twój projekt został przeprowadzony zgodnie z największymi standardami.

Specjalizujemy się w planowaniu oraz realizowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów solarnych związanych z siecią, rozwiązań gromadzenia energii i układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla instytucji a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne oraz efektywne.

Projektujemy systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych oraz gospodarczych.

Panele fotowoltaiczne są optymalnym sposobem na zminimalizowanie kosztów energii oraz zastosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Mamy doświadczenie w pomocy firmom oraz jednostkom indywidualnym w pozyskaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel jest także gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz poznać wszelakie możliwości.

Magazynowanie Energii

Układy gromadzenia energii pomagają podnieść wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia odnawialna sama w sobie może drastycznie zredukować comiesięczne rachunki za prąd. Układy gromadzenia energii potęgują te oszczędności, gdyż likwidują problem opłat za energię.

Zespół Profesjonalistów

Opracowujemy oraz realizujemy dla naszych odbiorców fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną produktywność, trwałość oraz estetykę. Zapewniamy kompletne wykonanie projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych oraz użytkowych.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Wodzisławiu Śląskim

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika ma dużą wiedzę na temat układów słonecznych. Zapewnimy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie przystosowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w umieszczaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii dostarczanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Jeżeli zatrudnisz kompetentną firmę fotowoltaiczną do projektowania i instalacji układu dla Twojego domu, możesz się cieszyć darmową energią już po kilku tygodniach.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć oraz skrócić okres oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Wycena – Aby zapoczątkować projekt, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dzisiaj, a my zobaczymy, czy energia odnawialna jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie oszacować szczegółowo wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu a także dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Korzystając z informacji zebranych podczas wizyty, nasi inżynierowie przystąpią do opracowywania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Uprawnienia – W tym etapie wymagana będzie odrobina cierpliwości. Uzyskanie potrzebnych uprawnień nie jest do końca uzależnione od nas, jednakże zawsze dokładamy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie przemysłowym lub przy gruncie. Trwa to zazwyczaj tylko kilka dni.
  • Darmowa Energia – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, ekologicznej energii oraz usamodzielnić się od prądu od dostawcy.

Istotna część oceny może być zrealizowana online lub przez telefon, lecz by wiedzieć, z czym właściwie mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy dojechać na miejsce oraz się rozejrzeć.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże wyjedziemy rozumiejąc dokładnie, co trzeba zrobić, by uzyskać najsprawniejszy system fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze potrzebujemy być pewni, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona oraz opłacalna.

W ofercie obejmiemy ewaluację instalacji, prognozy produktywności, specyfikację układu a także umowę o zakresie prac.

Potrzebujemy też sprawdzić szczegółowo wszystkie parametry dachu, takie jak położenie, materiał czy rozmiar, by przygotować optymalny projekt pod instalację.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Weryfikujemy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu oraz pilnujemy, żeby instalacja była atrakcyjna.

Wszystko zaplanowane jest przez zespół kompetentnych projektantów, którzy dbają o to, żeby system pozostał długotrwały oraz służył przez dziesiątki lat.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zamontowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane uprawnienie miejskie.

Oczekiwania dotyczące upoważnień ustalamy już na etapie wyceny, więc nie ma żadnych niespodzianek, jednakże musi to zostać dopilnowane.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak polepszyć proces uzyskiwania uprawnień, zatem jesteś w odpowiednich rękach.

Montaż układu

Panele fotowoltaiczne i zespół muszą mieć zapewniony bezpieczny transport z parteru na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, czy wózków widłowych, aczkolwiek częstokroć starczy drabina lub proste rusztowanie.

Zanim zainstalujemy same panele, niezbędne będą klemy, kątowniki a także uchwyty, żeby kompletna budowla była solidna oraz bezpieczna.

Po rozmieszczeniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja oraz złączenie kablami.

Wymagana jest tutaj spora kompetencja, żeby obwody były zsynchronizowane pod optymalną produktywność układu.

Równocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk przeprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie sprawdzić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Konserwacja

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest pożądana, ponieważ te zamocowane są na stałe.

Dla osiągania najlepszych efektów można oczyszczać panele 2 razy do roku oraz wykonać test wydajności.

Czy zrobisz to przy pomocy usług profesjonalnej firmy bądź samodzielnie, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować czujność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Wodzisław Śląski zamontowanie układu fotowoltaicznego dla Twojego lokalu jest bezbolesne oraz rentowne.

Nasze kompletne podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację oraz podłączenie.

Odnawialna oraz darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Nie zadręczaj się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z ewentualnymi innymi kłopotami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci dopomóc.