Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Wołomin | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika z Wołomina jest po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która od lat prowadzi działalność na terenie województwa mazowieckiego.

Możesz zaufać naszemu oddziałowi, który pomoże Ci znaleźć perfekcyjne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii słonecznej.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój lokal lub firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są idealnym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także prostym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii solarnej to nowoczesny oraz stabilny sposób na spożytkowanie promieni słonecznych. Panele słoneczne zapewniają naturalną energię dla Twojego lokalu, a także zmniejszają comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Panele fotowoltaiczne są doskonałą inwestycją dla wielu osób. Dzięki naszej najnowocześniejszej technologii nadzorowania, możemy stwierdzić, ile energii elektrycznej zrealizował Twój system. To tak normalne, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która proponuje najwyższej klasy panele słoneczne objęte długoletnią gwarancją. Nie znajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie wydajności, niezawodności oraz obsługi.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza obszerna wiedza nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu umożliwia nam przewagę w niezawodnym wdrażaniu projektów wedle najwyższych wzorców, niezależnie od ich wielkości.

Specjalizujemy się w opracowywaniu oraz wdrażaniu najnowocześniejszych technologii energetycznych, w tym układów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze gromadzenia energii oraz produkowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i prywatnych układów fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnych branż w skonstruowaniu układu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Panele słoneczne są znakomitym sposobem na ograniczenie kosztów energii i zaimplementowanie niestandardowych rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze oraz informację, jak tego dokonać. Nasz personel zrealizował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim opcjom oraz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Przechowywanie Energii

Dla wielu instytucji nasze układy magazynowania energii pomagają podnieść wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia odnawialna posiada sporo zalet. Jest przyjazna dla środowiska, nie wydziela szkodliwych emisji oraz jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Wybitny Zespół

Przygotowujemy oraz realizujemy dla naszych nabywców fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na optymalną produktywność, trwałość oraz estetykę. Gwarantujemy kompleksowe wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych oraz użytkowych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Wołominie

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem ekspertów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz zminimalizować swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Jeżeli zaangażujesz profesjonalną firmę fotowoltaiczną do planowania oraz instalacji układu dla Twojego domu, możesz się cieszyć darmową energią już po paru tygodniach.

Naszym zadaniem jest sprawienie, aby włączenie instalacji było tak nieskomplikowane i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Nasi specjaliści będą w stanie wskazać, czy energia pozyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji oraz potrzeb.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie oszacować ściśle warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu a także dla samej efektywności instalacji.
  • Plan – Nasi projektanci zastosują informacje uzyskane podczas Twojej konsultacji, by zacząć przygotowywanie układu fotowoltaicznego.
  • Pozwolenia – Po otrzymaniu przez nasz personel koniecznych pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, aby ograniczyć czas oczekiwania oraz skończyć instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Po sprawdzeniu i ustanowieniu wszystkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Kompletny montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – System energii słonecznej to wyjątkowa inwestycja, która potrafi dać Ci szybkie korzyści pieniężne oraz rozwiązania łagodne dla środowiska.

Przed wykonaniem planu projektu nieunikniona będzie jeszcze wizytacja na miejscu, aby pozyskać wszelkie niezbędne informacje, których nie sposób określić w rozmowie telefonicznej.

Będąc na miejscu możemy dokładnie ocenić kształt dachu, zaciemnienie, profil jak również kąt pochylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Nim będziemy umieli pokazać Ci konkretną propozycję, sprawdzimy zasadność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku oraz warunków.

Poza samą wyceną instalacji słonecznej wykonamy prezentację potencjalnych oszczędności na następne lata, a także całkowitą specyfikację techniczną a także plan postępowania krok po kroku.

Do projektu potrzebne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia i konstrukcji. Wszystko po to, aby plan instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy dodatkowo pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz estetykę.

Układy te są zbudowane tak, aby służyły przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest zaplanowany i zatwierdzony przez sprawdzonego instalatora.

W konkretnych przypadkach konieczne może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na przeprowadzenie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Nie jest to dla nas trudnością, bowiem zapoznajemy się z kryteriami już we wstępnym projekcie instalacji i przygotowujemy stosowne dokumenty.

Mamy za sobą już tyle instalacji oraz sukcesów pozyskiwania zezwoleń, że czas niezbędny na ich pozyskanie jest realnie minimalny.

Instalacja układu

Na start konstruujemy solidną trasę z ziemi na Twój dach.

Żeby to zrobić niezbędna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika lub żurawia.

Następnie konieczne są szyny i zaciski, aby prawidłowo ubezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli przewodami w możliwie optymalny sposób to kolejny moment w realizacji projektu.

To faktycznie wymusza odrobinę matematyki, aby skoordynować obwody oraz zmaksymalizować produktywność układu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji fotowoltaicznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie całego układu w konkretnym działaniu.

Konserwacja

Skomplikowana konserwacja paneli fotowoltaicznych nie jest pożądana, bowiem te osadzone są na stałe.

Jedyną rzeczą, zależną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz lub 2 razy do roku.

Czyszczenie też można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Wołomin to niezwykle przystępny proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, lecz także projektowanie i zdobywanie pozwoleń, z czym oczywiście także pomagamy.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją prywatną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Po zakończeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, zatem jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek zapytania lub problemy, jesteśmy do dyspozycji.