Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Wołów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

FJeżeli szukasz systemu energii słonecznej w rejonie dolnośląskim, oddział MK Fotowoltaika z Wołowa jest tutaj, żeby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu prostego, dopasowanego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

MK Fotowoltaika dostarcza lokalnym klientom znakomitej jakości system energii solarnej, który realizuje wszelkie wskazania projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia solarna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Układy szybko stają się jedną z najbardziej poszukiwanych nowinek technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są bardzo łatwe w utrzymaniu. Nasze systemy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych odbiorców, żeby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. MK Fotowoltaika to znakomita opcja dla Ciebie oraz Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz zaręczamy, iż uzyskasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie owej tezy.

Darmowe rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza głęboka wiedza nt fotowoltaiki w połączeniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu daje nam przewagę w bezpiecznym wykonywaniu projektów według najwyższych standardów, niezależnie od ich złożoności.

Nasi projektanci wykorzystają najnowsze technologie, żeby skonfigurować system paneli słonecznych oraz wspomóc Twój dom czystą oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla firm oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne oraz wydajne.

Tworzymy systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych oraz przemysłowych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc zmniejszyć koszty energii oraz równocześnie podwyższyć produktywność. Jest to świetna wiadomość dla instytucji zarówno większych jak również mniejszych.

Ocena korzyści

MK Fotowoltaika jest sprawdzoną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie po zrealizowanym projekcie. Nasz zespół jest jednocześnie gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz przemyśleć wszelakie opcje.

Magazynowanie Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym nabywcom znacząco zredukować koszty energii. Energia słoneczna jest realną oraz czystą alternatywą dla klasycznych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Kompetencje personelu

Spółka świadczy pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych oraz strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach słonecznych.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku bądź firmy w Wołowie

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika ma obszerną wiedzę na temat systemów słonecznych. Dostarczymy Ci najlepsze rozwiązanie przystosowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii uzyskiwanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Montowanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych bądź gospodarczych może wydawać się złożonym procesem dla części ludzi, ale nie ma się czego obawiać.

Dokładamy wszystkich starań, żeby okres od momentu wyceny do uruchomienia instalacji był jak najmniejszy.

  • Wycena – Przekręć do nas już dziś, żeby zainicjować rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Będziemy musieli zobaczyć Państwa budynek oraz oszacować parametry instalacji w sposób maksymalnie drobiazgowy.
  • Projekt – Nasi projektanci spożytkują dane uzyskane podczas Twojej konsultacji, by rozpocząć opracowywanie układu fotowoltaicznego.
  • Pozwolenia – Przed zainicjowaniem instalacji pozostaje zorganizować niezbędne zezwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednakże dołożymy wszystkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po załatwieniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym bądź przy gruncie. Trwa to przeważnie zaledwie kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii oraz usamodzielnić się od prądu od sieci.

Większość potrzebnych informacji do wyceny potrafimy zdobyć przez telefon bądź zdalnie, jednakże wymagana będzie też wizyta na miejscu oraz oględziny lokalne.

Będąc na miejscu możemy dokładnie oszacować kształt dachu, zaciemnienie, kierunek oraz kąt nachylenia dachu. Wszelkie te elementy mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze pragniemy być przekonani, iż instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona oraz zyskowna.

Dokument obejmować będzie dokładny obszar czynności, ewaluację, specyfikację układu oraz prognozy produktywności. Do oferty dodana jest umowa na zainaugurowanie robót.

Potrzebujemy też sprawdzić dokładnie wszystkie parametry dachu, takie jak ustawienie, materiał czy kształt, żeby opracować idealny plan pod instalację.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Badamy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu oraz pilnujemy, by instalacja była estetyczna.

Wszystko skonstruowane jest przez personel fachowych inżynierów, którzy dbają o to, by system pozostał długowieczny oraz służył przez dziesiątki lat.

Zdarza się, że uregulowania miejskie wymagają specjalnych zaświadczeń na instalację systemów słonecznych, co minimalnie wydłuża cały proces.

Fakty dotyczące takich pozwoleń są już wyznaczane przy planowaniu instalacji, więc nie stanowią one dla nas żadnego zaskoczenia.

Możemy stanowczo powiedzieć, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Wstępnym etapem podczas montażu jest zapewnienie łatwego dostępu na dach obiektu.

Zwykle jest to drabina bądź dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z maksymalną efektywnością.

Ważnym etapem jest właściwe złącze paneli odpowiednimi kablami, tak żeby prąd płynął w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

Wymagana jest tutaj solidna kompetencja, by obwody były skoordynowane pod maksymalną produktywność układu.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji słonecznych scali kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie całego układu w realnym działaniu.

Konserwacja

Ze względu na swoją strukturę oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest niezbędny.

Powinny być czyszczone oraz sprawdzane co jakiś czas, prawdopodobnie jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czyszczenie również można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Wołów zainstalowanie układu słonecznego dla Twojego domu jest bezbolesne oraz zyskowne.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego projektu, przez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją własną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Po wykonaniu instalacji służymy zawsze poradą, zatem jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek zapytania bądź problemy, jesteśmy do dyspozycji.