Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Wyszków | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Wyszkowa to oddział zawodowców w dziedzinie energii solarnej, którzy tworzą instalacje dostosowane do poszczególnych potrzeb nabywcy.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu rozwiązania systemu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

Współpracując z marką MK Fotowoltaika, odnajdziesz układ energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowocześniejszą z długiej linii szczególnie wartościowych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Instalacja paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych układów, zaś wszyscy nasi nabywcy posiadają wyposażenie monitorujące, które wskazuje nam dokładnie ile KWh układ wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika łączy sumienność a także wydajność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że otrzymasz najstosowniejsze panele dla swojego domu.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej działalności a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Świadczymy pełny wachlarz rozwiązań a także usług w obszarze energii odnawialnej, w tym układy zasilania energią solarną podłączone do sieci, układy przechowywania energii oraz same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla firm oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne a także wydajne.

Pomagamy w organizowaniu a także instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Panele słoneczne są optymalnym sposobem na ograniczenie kosztów energii oraz wdrożenie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Ocena korzyści

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu instytucjom oraz jednostkom prywatnym w zdobywaniu dofinansowania do zrealizowanej instalacji fotowoltaicznej. Będziemy pracować nad odnalezieniem najwłaściwszego planu, który będzie doskonale pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej zrozumieć inne koszty a także możliwości dostępne dla Ciebie.

Gromadzenie Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają podwyższyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia odnawialna a także układy przechowywania energii to przyszłościowe rozwiązania. Potrafią one znacznie ograniczyć miesięczne rachunki za energię.

Znakomity Zespół

Spółka świadczy pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Wyszkowie

Czy masz już dosyć sporych rachunków za energię? A może pragniesz zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi profesjonaliści z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych czy przemysłowych potrafi wydawać się złożonym procesem dla większości ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Dokładamy wszelkich starań, żeby okres od momentu wyceny do zrealizowania instalacji był jak najkrótszy.

  • Konsultacje – Nasi konsultanci będą w stanie wskazać, czy energia uzyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa właściwa w zależności od Państwa lokalizacji a także potrzeb.
  • Wizja Lokalna – Niezbędna będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posesji, żeby ocenić a także wziąć pod uwagę każdy czynnik potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Korzystając z danych zebranych podczas wizytacji, nasi inżynierowie podejdą do projektowania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Uprawnienia – Po zdobyciu przez nasz personel odpowiednich zezwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby skrócić okres oczekiwania a także wykonać instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym lub przy gruncie. Trwa to zazwyczaj tylko kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Po zainstalowaniu systemu energii odnawialnej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych czy żadnych kosztach utrzymania.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym przeważnie również umawiamy się na konsultację u Państwa, żeby zweryfikować szczegółowo możliwości a także wymogi do umieszczenia instalacji.

Będąc na miejscu możemy bezpośrednio zweryfikować stan dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt nachylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Zanim będziemy mogli zaprezentować Ci konkretną propozycję, sprawdzimy sensowność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Dokument zawierać będzie szczegółowy zasięg prac, ewaluację, specyfikację systemu oraz prognozy wydajności. Do oferty dołożona jest umowa na rozpoczęcie prac.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał gładko, plan powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, struktura oraz pokrycie.

Ponadto poznajemy też zaciemnienie jakie zachodzi w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Układy te są zbudowane tak, żeby służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest skonstruowany oraz zatwierdzony przez profesjonalnego instalatora.

Zdarza się, że rozporządzenia publiczne wymagają dodatkowych zaświadczeń na instalację układów fotowoltaicznych, co nieznacznie przeciąga cały proces.

Oczekiwania dotyczące uprawnień badamy już na etapie oceny, toteż nie ma żadnych niespodzianek, natomiast musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przykładów zdobywania zezwoleń, że okres potrzebny na ich pozyskanie jest możliwie minimalny.

Instalacja systemu

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest solidna metoda transportu paneli na dach domu.

Zwykle jest to drabina lub dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z optymalną efektywnością.

Znaczącym stopniem jest odpowiednie złączenie paneli dobranymi przewodami, tak żeby prąd płynął w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Wymagana jest tutaj ogromna kompetencja, żeby obwody były zsynchronizowane pod optymalną produktywność systemu.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszystkich urządzeń oraz całkowite pomiary działania skończonej instalacji, tak żeby plan produkcji energii założony w projekcie był w całości wykonywany.

Co z konserwacją?

Skomplikowana pielęgnacja paneli fotowoltaicznych nie jest wymagana, bowiem te ulokowane są na stałe.

Jedyną czynnością, uzależnioną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz czy 2 razy do roku.

Czyszczenie również można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na społeczność

Wyjątkowo istotne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Wyszków zadbamy o bezproblemowe oraz zyskowne zrealizowanie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od początkowego planu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy zawsze poradą, zatem jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania czy problemy, jesteśmy do dyspozycji.