Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Ząbki | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli poszukujesz systemu energii odnawialnej w obszarze mazowieckim, zespół MK Fotowoltaika z Ząbek jest tu, by Ci pomóc.

Możesz zaufać naszemu zespołowi, który pomoże Ci znaleźć perfekcyjne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii słonecznej.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój lokal lub firmę bardziej niezależną. Panele solarne są idealnym sposobem na produkowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także łatwym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy energii słonecznej przekształcają rynek energetyczny i błyskawicznie stają się wybitnie pożądaną nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj proste w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowszej metodzie nadzorowania, umiemy zobaczyć, ile energii elektrycznej zrealizował Twój układ. To tak normalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, wysoce efektywne panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do tego, by Twój projekt został przeprowadzony zgodnie z największymi wzorcami.

Nasi inżynierowie zastosują najnowocześniejsze techniki, by zestawić układ paneli fotowoltaicznych i zasilić Twój budynek czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w obszarze komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym klientom z różnorodnych branż w zaplanowaniu układu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Firmy zarówno większe jak i małe mogą ograniczyć koszty energii i wdrożyć nieszablonowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Analiza korzyści

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze i informację, jak tego dokonać. Będziemy pracować nad odnalezieniem najlepszego planu, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci także lepiej zrozumieć inne wydatki i opcje dostępne dla Ciebie.

Skład Energii

Systemy gromadzenia energii pomagają podnieść wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia odnawialna sama w sobie może drastycznie ograniczyć miesięczne rachunki za energię. Systemy gromadzenia energii potęgują te oszczędności, albowiem rozwiązują temat opłat za energię.

Zespół Fachowców

Kompletny zasięg usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, planowania i montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach fotowoltaicznych na obszarze Ząbek oraz całego województwa mazowieckiego.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Ząbkach

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem fachowców, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego czy mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga natomiast kompetencji oraz sprawnego zaprojektowania.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i skrócić czas oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Wycena – Aby zainicjować realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych fachowców już dzisiaj. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie oszacować szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu jak również dla samej skuteczności instalacji.
  • Plan – Nasi inżynierowie zastosują dane pozyskane podczas Twojej konsultacji, żeby rozpocząć projektowanie układu fotowoltaicznego.
  • Uprawnienia – Przed przygotowaniem instalacji trzeba uzyskać potrzebne zaświadczenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, ale dołożymy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po sprawdzeniu i ustanowieniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – Układ energii słonecznej to świetna inwestycja, która może dać Ci błyskawiczne korzyści finansowe i rozwiązania łagodne dla otoczenia.

Większość koniecznych informacji do oceny potrafimy zdobyć przez telefon lub zdalnie, jednakże wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą odrobinę, ale wyjedziemy wiedząc szczegółowo, co trzeba zrobić, by otrzymać najskuteczniejszy układ fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu słonecznego i będzie on uzasadniony ekonomicznie, pokażemy Ci kompletną propozycję.

Poza samą ewaluacją instalacji słonecznej przygotujemy prezentację możliwych oszczędności na następne lata, a także całkowitą dokumentację techniczną oraz plan działania krok po kroku.

Do projektu konieczne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i struktury. Wszystko po to, aby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka także są brane pod rozwagę podczas planowania instalacji.

Wszystko rozplanowane jest przez personel kompetentnych projektantów, którzy dbają o to, aby układ pozostał długowieczny i służył przez dziesiątki lat.

Zdarza się, że rozporządzenia lokalne wymagają specyficznych pozwoleń na budowę układów fotowoltaicznych, co delikatnie wydłuża cały proces.

Wymagania dotyczące pozwoleń ustalamy już na etapie analizy, więc nie ma żadnych niespodzianek, niemniej musi to zostać dopilnowane.

Cały proces zdobycia upoważnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo zmniejszamy czas oczekiwania.

Montaż instalacji

Zasadniczym krokiem podczas montażu jest zagwarantowanie bezpośredniego dostępu na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, bądź wózków widłowych, jednakże najczęściej wystarczy drabina lub proste rusztowanie.

Nim zainstalujemy też panele, konieczne będą klemy, kątowniki oraz klipsy, aby kompletna budowla była trwała i niezawodna.

Łączenie paneli kablami w możliwie optymalny sposób to nowy stopień w realizacji projektu.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie tworzyć obwód zdatny do pobierania najwięcej korzyści z energii solarnej.

Równocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszelkich urządzeń i szczegółowe pomiary działania skończonej instalacji, tak by plan produkcji energii ustanowiony w projekcie był w całości realizowany.

Co z konserwacją?

Panele fotowoltaiczne nie posiadają ruchomych części i potrzebują nader drobnej konserwacji.

Sugeruje się jednak, aby panele fotowoltaiczne czyścić choć raz w roku, aby zachowywały optymalną wydajność.

Możesz to zrobić własnoręcznie lub skorzystać z naszych usług w obszarze renowacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Budowa paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Ząbki to nadzwyczaj przystępny proces, który umożliwi Ci przyoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Nasze kompletne podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację i podłączenie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją własną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Dopomożemy Ci przy każdej wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.