"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Zabrze | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne | Ogniwa Słoneczne

Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu i firmy

MK Fotowoltaika jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży i nienagannym przebiegiem realizacji prac, co sprawia, że przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii słonecznej na terenie Zabrza i okolic. 

Kontakt z naszymi wykonawcami jest łatwy,szybki i prosty, co pozwoli Ci już dziś wybrać odpowiednie panele słoneczne dla Twojego budynku.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Jeśli chcesz wejść w XXI wiek pewnym krokiem, zacznij korzystać z odnawialnej, tańszej i ekologicznej energii solarnej, dzięki nam.

FACHOWY SERWIS

Aby zapewnić najlepszej jakość montaż nasi specjaliści opracowują nowoczesne rozwiązania instalacyjne, które umożliwiają długotrwały zwrot kosztów Twojej inwestycji.

DOBRO WSPÓLNOTY

Naszym celem jest unowocześnienie Zabrza i okolic tak, by stały się terenem żyjącym w zgodzie z naturą, a co za tym idzie, jak najlepiej zorientowanym na kwestię odnawialnych źródeł energii. Chcielibyśmy skupić się na rozpoznaniu potrzeb społeczności i otrzymywaniu najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji słonecznej

Prowadzimy darmowej konsultacje i wyceny. Dzięki nim dowiesz się jakie są możliwości Twojego gospodarstwa domowego oraz ile realnie oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Darmowa Wycena

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Dzięki zapewnieniu przez naszych doświadczonych od lat wykonawców, pełnego wachlarza usług:konsultacji, wykonania projektu oraz solidnego montażu, nie musisz się obawiać o zwrot kosztów inwestycji w energię solarną.

Duża oszczędność

Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz już po 5-7 latach. Dlaczego? Powszechnie uważa się, że energia słoneczna jest droga. Nic bardziej mylnego, ponieważ koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalne do kwot na starych rachunkach za prąd. Jeśli nadal masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Zapewniamy obsługę wykwalifikowanych fachowców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice. Dzięki nim systemy fotowoltaiczne są praktycznie bezobsługowe oraz działają przez wiele lat, dostarczając użytkownikom czystą i ekologiczną energię.

Korzyści z energii słonecznej

Energia słoneczna jest odnawialnym i ekologicznym źródłem energii. Instalując panele fotowoltaiczne możemy chronić nasz środowisko, ale również dużo zaoszczędzić. Obecnie wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o wiele prostsze niż było jeszcze do niedawna. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest dziś o wiele bardziej opłacalne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni.

Mieszkasz lub pracujesz w Zabrzu lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

MK Fotowoltaika powstała po to, by pomóc Ci wybrać odpowiedni sprzęt, niezależnie od tego czy chcesz zaoszczędzić na prądzie w domowym budżecie, czy zainwestować w rozwój swojej firmy. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu, skontaktuj się z nami już dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii – a nie sprzedajemy

Po analizie Twoich potrzeb, możliwości finansowych oraz wszelkich ograniczeń, będziemy w stanie zaproponować Tobie najlepsze rozwiązanie. Zaprojektujemy instalację fotowoltaiczną, które skutecznie obniży domowe koszty.

W naszej firmie posiadamy doradców, którzy są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu. Postarają się, by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym będziesz w stanie zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych.

Dzięki naszym wykwalifikowanym fachowcom zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami. Naszym celem jest zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach pozwoli system, zaprojektowany przez najlepszych inżynierów.

Przykładamy ogromną wagę do Twoich indywidualnych preferencji, dlatego każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny, jest projektowany na zamówienie.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Bezawaryjność
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Niższy rachunek za energię
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów

Zapewniamy kompleksową obsługę

Nie musisz się niczym martwić. Wystarczy, że uzgodnisz z nami szczegóły, a następnie możesz na realizację. Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląda zainstalowanych urządzeń.

Nie podzlecamy żadnej części montażu. Zawsze na bieżąco informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji. Dlaczego akurat my?

 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i szybko oraz trzymamy się terminów
 • Korzystamy z najlepszych materiałów
 • Posiadamy zespół pracowników, którzy znają się na swoim fachu i chętnie rozwieją Twoje wątpliwości
 • Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem

MISJA

Naszym celem jest zapewnienie klientom z Zabrza i okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Nasi wykonawcy wykonują powierzone im zadania z największą starannością oraz na podstawie kompleksowego programu kontroli jakości, co w rezultacie daje produkt zgodny z przyjętymi standardami.

Pragniemy, by nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z naszych usług. Wszystkie umowy traktowane są na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Zespół specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Zabrza i okolic.

W przypadku, gdy zamieszkujesz obszar, na którym często występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, proponujemy generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania. Dzięki takiemu rozwiązania, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Zadzwoń do nas lub napisz. Zapewniamy bezpłatną konsultację, bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Wyjaśnimy Ci dlaczego warto zainstalować w gospodarstwie i/lub firmie panele fotowoltaiczne oraz jak one działają.

DOFINANSOWANIE

Zastanawiają Cię wysokie koszty? Nie martw się. Całe szczęście możesz liczyć na dofinansowanie. Od 2020 roku obowiązują wytyczne Unii Europejskiej dotyczące wykorzystania odnawialnych źródeł energii, do których Polska musi się dostosować.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne.

Po to powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby zainstalować w swoim budynku panele solarne, ale nie mają na to wystarczających środków. Przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, a z dofinansowaniem stanie się to już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszą misją jest umożliwienie społeczności uniezależnienia się od energii czerpanej z elektrowni. Staramy się docierać do mieszkańców Zabrza, ale również całego województwa śląskiego.

Jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańsza energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą bardziej przyjazna do życia otaczającą nas rzeczywistość.

Lokalizacje MK Fotowoltaika