Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Żagań | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca spółka z branży energii solarnej w Żaganiu, jest tutaj, by Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych i dokładamy wszelkich starań, żeby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Jesteśmy specjalistami w budowie układów energii solarnej i jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Wypełnij formularz albo zadzwoń i otrzymaj darmową wycenę, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa układu energii solarnej w Twoim lokalu bądź firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowszą z długiej linii niezmiernie pożądanych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Panele fotowoltaiczne są znakomitą inwestycją dla wielu osób. Konserwacja jest niewielka dla większości domowych układów, a wszyscy nasi klienci posiadają urządzenie monitorujące, które pokazuje nam precyzyjnie ile KWh układ wyprodukował.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z konwencjonalnych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. Wiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz solidne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza wiedza z zakresu fotowoltaiki a także doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, pomogą nam dostarczyć większą wartość dla naszych nabywców.

Oferujemy różnorodny wachlarz rozwiązań oraz usług w zakresie energii słonecznej, w tym układy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, układy gromadzenia energii oraz same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla firm i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne a także wydajne.

Pomagamy klientom planować a także instalować układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Dzięki panelom słonecznym instytucje mogą zmniejszyć koszty energii a także wdrożyć nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

Firma MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom a także osobom prywatnym w zdobyciu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół jest ponadto gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności a także przemyśleć wszelakie możliwości.

Gromadzenie Energii

Systemy przechowywania energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele solarne. Energia odnawialna jest realną oraz czystą opcją dla konwencjonalnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Umiejętności personelu

Tworzymy a także wdrażamy dla naszych nabywców fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na maksymalną efektywność, trwałość a także estetykę. Gwarantujemy kompleksowe wykonanie projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych a także użytkowych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Żaganiu

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem a także zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na darmową wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych lub gospodarczych potrafi wydawać się zagmatwanym procesem dla większości ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć a także zmniejszyć czas oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Wycena – Aby zacząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych fachowców już dzisiaj, a my zobaczymy, czy energia odnawialna jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizyta – Potrzebujemy wykonać pełną analizę terenu, żeby upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
    Plan – Nasi inżynierowie przystąpią do opracowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Zanim będziemy w stanie podjąć prace instalacyjne niezbędne będzie również uzyskanie właściwych zezwoleń. Nasz zespół jest kompetentny również pod tym kątem i może zmniejszyć czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Po określeniu i zaakceptowaniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Układ energii słonecznej to znakomita inwestycja, która potrafi dostarczyć Ci błyskawiczne korzyści finansowe a także rozwiązania przyjazne dla otoczenia.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym przeważnie również umawiamy się na konsultację u Państwa, aby zweryfikować konkretnie możliwości a także wymogi do zbudowania instalacji.

Będąc na miejscu możemy precyzyjnie zweryfikować stan dachu, zaciemnienie, kierunek a także kąt nachylenia dachu. Wszelkie te elementy mają wpływ na projekt instalacji słonecznej.

Po rozpatrzeniu wszelkich za i przeciw co do opłacalności i zasadności instalacji słonecznej zaproponujemy Ci racjonalne rozwiązanie.

W ofercie obejmiemy wycenę instalacji, prognozy produktywności, specyfikację układu a także umowę o przekroju robót.

Do projektu potrzebne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i konstrukcji. Wszystko po to, aby projekt instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka również są brane pod uwagę w trakcie przygotowywania instalacji.

Dokładamy wszystkich starań, żeby projekt był maksymalnie optymalny dla konkretnego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez niepotrzebnych przeróbek czy napraw.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zamontowania układu słonecznego na dachu może być wymagane pozwolenie samorządowe.

Skompletowanie dokumentacji na takie zezwolenie jest przewidziane już we wczesnym planie instalacji, więc inwestor nie musi się nim interesować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak usprawnić proces zdobywania pozwoleń, więc jesteś w dobrych rękach.

Instalacja układu

Panele fotowoltaiczne i zespół potrzebują mieć zagwarantowany bezpieczny transport z parteru na wysokość dachu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania czy także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Zaczniemy montaż okuć, następnie ustawimy szyny, a wówczas ubezpieczymy też panele.

Po zamontowaniu paneli kolejnym etapem będzie ich integracja i złączenie kablami.

To naprawdę wymusza odrobinę matematyki, żeby skoordynować obwody a także zmaksymalizować efektywność układu.

Niezbędne będzie też pociągnięcie przez naszego fachowca ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i przetestowanie kompletnego układu w konkretnym działaniu.

Co z konserwacją?

Stabilna struktura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Proponuje się jednak, aby panele fotowoltaiczne czyścić minimum raz w roku, aby utrzymywały maksymalną efektywność.

Możesz to zrobić samodzielnie lub skorzystać z naszych usług w zakresie konserwacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Żagań zamontowanie układu słonecznego dla Twojego obiektu jest bezbolesne a także korzystne.

W naszej kwestii leży kompletny plan i inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zbudowanie instalacji słonecznej.

Odnawialna i darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Pomożemy Ci przy jakiejkolwiek wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.