Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Zakopane | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeśli jesteś zaintrygowany energią słoneczną i poszukujesz właściwej obsługi, która dostarczy Ci najskuteczniejszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Zakopanego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb oraz budżetu.

MK Fotowoltaika dostarcza lokalnym nabywcom znakomitej jakości system energii słonecznej, który wypełnia wszystkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia solarna jest najnowszą z długiej linii ogromnie potrzebnych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są nader proste w utrzymaniu. Konserwacja jest znikoma dla większości domowych układów, a wszyscy nasi nabywcy posiadają urządzenie nadzorujące, które pokazuje nam precyzyjnie ile KWh system wytworzył.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, wysoce produktywne panele fotowoltaiczne objęte wieloletnią gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza wiedza z obszaru fotowoltaiki a także doświadczenie, w połączeniu z profesjonalizmem personelu, ułatwią nam przynieść większą wartość dla naszych kontrahentów.

Świadczymy różnorodny repertuar rozwiązań a także usług w zakresie energii odnawialnej, w tym układy zasilania energią solarną podłączone do sieci, układy magazynowania energii , a także same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla firm i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne a także efektywne.

Pomagamy w projektowaniu a także budowie układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Panele słoneczne mogą pomóc zmniejszyć koszty energii i równocześnie podnieść wydajność. Jest to świetna wiadomość dla spółek zarówno dużych, jak również mniejszych.

Oszczędność pieniędzy

Posiadamy doświadczenie w pomocy instytucjom a także jednostkom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział stworzył dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim możliwościom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazynowanie Energii

Dla wielu instytucji nasze układy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna a także układy magazynowania energii są przyszłością pozyskiwania energii. Potrafią one drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za energię a także na dłuższą metę przyoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Umiejętności personelu

Firma świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Zakopanem

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uwolnić się od dużego comiesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w swój biznes, który będzie zyskowny przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii dostarczanej przez Twoją prywatną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego albo mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga niemniej wiedzy oraz prawidłowego zaplanowania.

Dokładamy każdych starań, żeby okres od momentu weryfikacji do włączenia instalacji był jak najkrótszy.

  • Konsultacje – Zadzwoń do nas już dziś, żeby rozpocząć rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Potrzebujemy wykonać kompletną ocenę terenu, żeby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod rozwagę.
  • Projekt – Zgromadziliśmy już kompletne dane, których wymagamy, żeby rozumieć, ile energii zużywasz w ciągu dnia. Nasi inżynierowie zaplanują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – W tym kroku wymagana będzie szczypta wytrwałości. Uzyskanie niezbędnych uprawnień nie jest do końca zależne od nas, niemniej zawsze dodajemy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym lub przy gruncie. Trwa to przeważnie tylko kilka dni.
  • Oszczędność – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii a także uniezależnić się od energii od sieci.

Spora część analizy może być dokonana online lub przez telefon, lecz żeby rozumieć, z czym faktycznie mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przyjechać na miejsce i się rozejrzeć.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże odjedziemy wiedząc dokładnie, co trzeba zrobić, żeby uzyskać najwydajniejszy system fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze potrzebujemy być przekonani, że instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie uzasadniona i zyskowna.

Na propozycję złoży się drobiazgowa analiza produktywności a także oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji oraz już dokładna ewaluacja wraz z wyznaczeniem potrzebnych prac do sfinalizowania.

Potrzebujemy też zweryfikować szczegółowo wszystkie parametry dachu, takie jak rozmieszczenie, materiał czy rozmiar, żeby wykonać optymalny projekt pod instalację.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Sprawdzamy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu i dbamy, żeby instalacja była estetyczna.

System fotowoltaiczny będzie skonstruowany przez najsolidniejszych specjalistów od fotowoltaiki tak, żeby przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Do zrealizowania montażu instalacji słonecznej czasem może być nieuniknione zezwolenie od władz miasta, w której nieruchomość się znajduje.

Wymagania dotyczące pozwoleń ustalamy już na etapie wyceny, stąd nie ma żadnych niespodzianek, jednak musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przykładów pozyskiwania zezwoleń, że okres niezbędny na ich pozyskanie jest realnie mały.

Montaż instalacji

Wstępnym etapem podczas montażu jest zapewnienie bezproblemowego dostępu na dach budynku.

Zwykle jest to drabina lub dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Następnie potrzebne są szyny i zaciski, żeby właściwie zabezpieczyć panele na dachu.

Po położeniu paneli kolejnym krokiem będzie ich integracja i połączenie kablami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód zdolny do wyciągania najwięcej korzyści z energii słonecznej.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie całego systemu w realnym działaniu.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją strukturę i montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest potrzebny.

Zaleca się jednak, żeby panele słoneczne czyścić chociaż raz w roku, żeby utrzymywały optymalną wydajność.

Możesz to zrobić własnoręcznie bądź skorzystać z naszych usług w obszarze konserwacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki specjalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

W naszej kwestii leży pełen plan i inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zrealizowanie instalacji słonecznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją domową, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Pomożemy Ci przy jakiejkolwiek wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.