Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Zambrów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli szukasz systemu energii słonecznej w obszarze podlaskim, oddział MK Fotowoltaika z Zambrowa jest tu, żeby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu niedrogiego, przystosowanego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może dopomóc Ci uzyskać system energii słonecznej zainstalowany w Twoim budynku ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia solarna to gwałtownie rozszerzająca się dziedzina, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są znakomitą inwestycją dla wielu osób. Nasze układy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, natomiast my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, żeby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z tradycyjnych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika łączy sumienność i skuteczność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że dostaniesz najsolidniejsze panele dla Twojego domu.

Bezpłatne konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza kompetencja z zakresu fotowoltaiki i doświadczenie, w połączeniu z profesjonalizmem personelu, ułatwią nam przynieść wyższą wartość dla naszych kontrahentów.

Nasi projektanci zastosują najnowocześniejsze techniki, żeby skonfigurować system paneli fotowoltaicznych i wspomóc Twój dom czystą oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

Gwarantujemy całościowe rozwiązania dla domowych i komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnorodnych branż w opracowaniu układu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Firmy zarówno duże jak oraz mniejsze mogą ograniczyć koszty energii oraz zaimplementować nieszablonowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Dofinansowanie

Kto powiedział, że energia słoneczna jest droga? Korzystanie z odnawialnych źródeł elektryczności, to krok w nowoczesność. Twoje nowe koszty za energię elektryczną będą niższe niż stary rachunek za prąd, w ten sposób uzyskasz zwrot z inwestycji nawet w ciągu 5-7 lat. Dodatkowo możesz skorzystać z oferowanych dotacji unijnych.

Magazyn Energii

Układy magazynowania energii pomagają naszym konsumentom wyraźnie zredukować koszty energii. Energia słoneczna jest realną oraz czystą opcją dla tradycyjnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Zespół Specjalistów

Przygotowujemy i realizujemy dla naszych nabywców fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na optymalną produktywność, trwałość i stylistykę. Gwarantujemy kompletne wykonawstwo projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, mieszkaniowych i użytkowych.

Zamów panele fotowoltaiczne do domu bądź firmy w Zambrowie

Niezależnie od tego, czy pragniesz uniezależnić się od dużych miesięcznych rachunków za prąd, lub też zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom albo firmę i już teraz skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Jeśli zatrudnisz profesjonalną firmę fotowoltaiczną do planowania oraz instalacji układu dla Twojego domu, możesz się napawać bezpłatną energią już po paru tygodniach.

Naszym założeniem jest sprawienie, żeby zrealizowanie instalacji było tak łatwe oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Rekomendacje – Damy Ci darmową pomoc, żeby zobaczyć, czy energia solarna jest dla Ciebie odpowiednim wyborem.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie stwierdzić ściśle wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu oraz dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Przetwarzając dane zebrane podczas wizyty, nasi projektanci zaczną przygotowywanie układu fotowoltaicznego, żeby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – Przed rozpoczęciem instalacji trzeba zorganizować potrzebne zaświadczenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszystkich starań, żeby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Gdy wszystkie procedury zostały zrealizowane, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie bądź budynku przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli parę dni.
  • Bezpłatna Energia – Po zainstalowaniu układu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy niewielkich bądź żadnych wydatkach utrzymania.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zwykle również umawiamy się na wizytację u Państwa, żeby zweryfikować konkretnie możliwości i wymogi do zbudowania instalacji.

Oględziny na miejscu są potrzebne przed przygotowaniem planu instalacji fotowoltaicznej. Żeby móc ocenić rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w opracowywanym położeniu instalacji, kąt oraz kierunek nachylenia dachu a także jego kształt.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze chcemy być przekonani, że instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz zyskowna.

Dokument obejmować będzie szczegółowy zakres prac, ewaluację, specyfikację układu a także zapowiedzi produktywności. Do oferty dodana jest umowa na rozpoczęcie robót.

Struktura każdego dachu, jego kształt, orientacja i materiał są unikalne, stąd system musi zostać zaplanowany przed jego budową.

Bierzemy także pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

Przykładamy wszystkich starań, żeby projekt był maksymalnie odpowiedni dla danego przypadku oraz mógł służyć właścicielowi przez długotrwałe lata po montażu bez zbędnych zmian lub napraw.

W pewnych przypadkach nieuniknione może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Uzupełnienie dokumentacji na takie pozwolenie jest przewidziane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim interesować.

Mamy za sobą już tyle instalacji i sukcesów zdobywania pozwoleń, że okres niezbędny na ich zdobycie jest realnie niewielki.

Montaż instalacji

Panele słoneczne oraz zespół potrzebują mieć zapewniony stabilny transport z parteru na wysokość dachu.

Zwykle jest to drabina bądź dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Następnie obowiązkowe są szyny oraz zaciski, żeby właściwie zabezpieczyć panele na dachu.

Ważnym stopniem jest odpowiednie połączenie paneli odpowiednimi kablami, tak żeby prąd przepływał w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód gotowy do pobierania najwięcej korzyści z energii odnawialnej.

Do falownika również potrzebne będzie przeprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz ekspert ds. fotowoltaiki.

Ostatnie kroki to integracja wszystkich urządzeń oraz szczegółowe testy działania skończonej instalacji, tak żeby plan produkcji energii przewidziany w projekcie był w pełni wykonywany.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest niezbędny.

Jedyną rzeczą, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz bądź 2 razy do roku.

Czyszczenie też można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Zambrów zainstalowanie układu słonecznego dla Twojego obiektu jest bezbolesne i rentowne.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego szkicu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Dopomożemy Ci przy dowolnej wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.