Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Zamość | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika z Zamościa to oddział zawodowców w dziedzinie energii solarnej, którzy składają instalacje dostosowane do specyficznych potrzeb odbiorcy.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi dopomóc Ci zorganizować system energii solarnej zainstalowany w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia odnawialna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Systemy prędko stają się jedną spośród najbardziej popularnych nowinek technologicznych w kraju.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są szczególnie łatwe w utrzymaniu. Nasi kontrahenci nie muszą się niepokoić o konserwację własnych układów domowych, ponieważ obserwujemy KWh, które system wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię słoneczną to odpowiedzialna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze i dopomoże środowisku. Wiemy, że nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wybierz efektywne, produktywne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza szeroka wiedza nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w pewnym realizowaniu projektów wedle najwyższych wzorców, niezależnie od ich wielkości.

Nasi projektanci zastosują najnowocześniejsze techniki, żeby skonfigurować system paneli słonecznych i wspomóc Twój budynek naturalną oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również prywatnych układów słonecznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym konsumentom z różnych branż w skonstruowaniu systemu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Dzięki panelom fotowoltaicznym instytucje mogą obniżyć koszty energii i wdrożyć nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

MK Fotowoltaika jest sprawdzoną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie po ukończonym projekcie. Nasz oddział jest jednocześnie gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności i przeanalizować wszelkie opcje.

Przechowywanie Energii

Systemy gromadzenia energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna jest realną i naturalną alternatywą dla konwencjonalnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Zespół Specjalistów

Kompletny zakres usług w branży fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, projektowania i montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach słonecznych na terenie Zamościa i całego województwa lubelskiego.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Zamościu

Niezależnie od tego, czy pragniesz uwolnić się od wysokich miesięcznych rachunków za energię, lub też zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to zadanie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo zaoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Gdy zatrudnisz doświadczoną firmę do zaprojektowania i zamontowania systemu dla Ciebie, całkowita procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to sprawić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – Nasi specjaliści będą w stanie określić, czy energia uzyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa optymalna w zależności od Państwa lokalizacji i potrzeb.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie określić szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu oraz dla samej efektywności instalacji.
  • Plan – Nasi projektanci przystąpią do projektowania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Przed przygotowaniem instalacji należy zorganizować potrzebne zaświadczenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszystkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do zapoczątkowania właściwej instalacji w Państwa domu lub instytucji, możemy przystąpić do pracy. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – System energii słonecznej to doskonała inwestycja, która potrafi przynieść Ci szybkie korzyści finansowe i rozwiązania łagodne dla środowiska.

Większość potrzebnych danych do oceny możemy uzyskać przez telefon lub zdalnie, ale wymagana będzie też wizyta na miejscu oraz oględziny lokalne.

Oględziny na miejscu są niezbędne przed przygotowaniem planu instalacji fotowoltaicznej. Żeby móc ocenić rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w przygotowywanym położeniu instalacji, kąt i kierunek pochylenia dachu a także jego kształt.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu słonecznego i będzie on uzasadniony ekonomicznie, pokażemy Ci kompleksową ofertę.

Poza samą wyceną instalacji fotowoltaicznej wykonamy prezentację potencjalnych oszczędności na następne lata, a ponadto pełną specyfikację techniczną a także plan działania krok po kroku.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał gładko, plan powinien być maksymalnie drobiazgowy, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, architektura a także pokrycie.

Bierzemy także pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i estetykę.

Systemy te są zbudowane tak, żeby działały przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest zaplanowany oraz zaakceptowany przez sprawdzonego instalatora.

W pewnych przypadkach nieuniknione może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na przeprowadzenie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu lub gruncie.

Uzupełnienie dokumentacji na takie upoważnienie jest ustalone już we wczesnym projekcie instalacji, więc inwestor nie musi się nim interesować.

Możemy stanowczo powiedzieć, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja systemu

Na start tworzymy solidną drogę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania bądź także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od warunków.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z optymalną efektywnością.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi pomysłami, połączymy panele przewodami.

Wymagana jest tutaj ogromna wiedza, by obwody były zsynchronizowane pod optymalną produktywność systemu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji słonecznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, oraz przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że całość perfekcyjnie współgra.

Co z konserwacją?

Skomplikowana pielęgnacja paneli słonecznych nie jest wymagana, gdyż te przymocowane są na stałe.

Rekomenduje się jednak, by panele fotowoltaiczne czyścić przynajmniej raz w roku, by zachowywały optymalną produktywność.

Oczyszczanie też można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Instalacja paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Zamość to bardzo prosty proces, który pozwoli Ci przyoszczędzić dużo czasu oraz pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od wstępnego zarysu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją domową, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Nie martw się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z ewentualnymi przyszłymi problemami z instalacją. Jeśli zrealizowałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci dopomóc.