Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Zawiercie | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Marka MK Fotowoltaika z Zawiercia świadczy kompleksowe rozwiązania w zakresie energii solarnej na terenie województwa śląskiego.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może dopomóc Ci otrzymać układ energii solarnej zainstalowany w Twoim domu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia solarna jest najnowocześniejszą z długiej linii szczególnie potrzebnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są nader proste w utrzymaniu. Nasze układy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych odbiorców, aby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z klasycznych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, bardzo wydajne panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją.

Bezpłatne konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Nasi projektanci wykorzystają najnowsze technologie, aby zestawić układ paneli słonecznych a także zasilić Twój budynek naturalną i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla firm a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne a także wydajne.

Budujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych a także gospodarczych.

Firmy zarówno większe jak i mniejsze mogą zredukować koszty energii i zaimplementować niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Dofinansowanie

Posiadamy doświadczenie w pomocy instytucjom a także jednostkom indywidualnym w zorganizowaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział stworzył dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim opcjom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazyn Energii

Układy przechowywania energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna ma wiele zalet. Jest przyjazna dla otoczenia, nie wydziela szkodliwych emisji i jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Zespół Fachowców

Opracowujemy a także realizujemy fotowoltaiczne układy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty a także instalacje są skupione na optymalnej efektywności, wytrzymałości i stylistyce. Gwarantujemy kompleksowy monitoring efektywności, usługi projektowe a także montażowe.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku czy firmy w Zawierciu

Czy masz już dosyć sporych rachunków za energię? A może planujesz zainwestować w twój biznes, który będzie przynosił zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi eksperci z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i już dzisiaj skontaktuj się w celu umówienia darmowej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Jeżeli zatrudnisz profesjonalną firmę fotowoltaiczną do projektowania i instalacji systemu dla Twojego budynku, możesz się napawać darmową energią już po kilku tygodniach.

Dokładamy wszystkich starań, aby okres od momentu oceny do zrealizowania instalacji był jak najkrótszy.

  • Wycena – Aby rozpocząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dzisiaj, a my ustalimy, czy energia solarna jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie wyznaczyć precyzyjnie wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu oraz dla samej efektywności instalacji.
  • Projekt – Korzystając z informacji zebranych podczas konsultacji, nasi projektanci podejdą do projektowania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Po pozyskaniu przez nasz zespół odpowiednich uprawnień, rozpocznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, aby ograniczyć okres oczekiwania i zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Kompletny montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii a także uniezależnić się od prądu od dostawcy.

Przed stworzeniem planu projektu wskazana będzie także wizyta na miejscu, aby zdobyć wszystkie niezbędne dane, których nie sposób zdefiniować w rozmowie telefonicznej.

Oględziny na miejscu są niezbędne przed sporządzeniem planu instalacji fotowoltaicznej. Żeby móc zweryfikować rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w przygotowywanym miejscu instalacji, kąt i kierunek pochylenia dachu a także jego kształt.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego a także będzie on uzasadniony ekonomicznie, opiszemy Ci kompleksową ofertę.

Na ofertę złoży się dokładna analiza efektywności a także oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji a także już dokładna wycena wraz z rozplanowaniem oczekiwanych czynności do sfinalizowania.

Musimy też ustalić precyzyjnie wszystkie parametry dachu, takie jak ustawienie, materiał czy rozmiar, aby wykonać optymalny projekt pod instalację.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Weryfikujemy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu i pilnujemy, aby instalacja była atrakcyjna.

System słoneczny będzie skonstruowany przez najlepszych ekspertów od fotowoltaiki tak, aby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Do wykonania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być konieczne uprawnienie od władz miejscowości, w której nieruchomość się znajduje.

Uzupełnienie dokumentacji na takie upoważnienie jest zaplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, więc inwestor nie musi się nim zajmować.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przykładów nabywania uprawnień, że okres potrzebny na ich zdobycie jest realnie mały.

Montaż systemu

Na początek tworzymy niezawodną drogę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania czy także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od warunków.

Dalej obowiązkowe są szyny i zaciski, aby dobrze zabezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to nowy krok w realizacji planu.

Wymagana jest tutaj ogromna kompetencja, aby obwody były zsynchronizowane pod optymalną wydajność systemu.

Następnie nasz ekspert ds. instalacji słonecznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie całego systemu w realnym działaniu.

Konserwacja

Ze względu na swoją konstrukcję a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest potrzebny.

Dla uzyskiwania najlepszych rezultatów można oczyszczać panele 2 razy do roku i wykonać pomiar produktywności.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz zrealizować samodzielnie lub wykorzystując firmę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki specjalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od początkowego szkicu, przez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Aby móc cieszyć się swoją prywatną, samowystarczalną fabryką czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Pomożemy Ci przy dowolnej wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.