Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Zielona Góra | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Firma MK Fotowoltaika z Zielonej Góry świadczy kompleksowe rozwiązania w obszarze energii słonecznej na terenie województwa lubuskiego.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

Współpracując z marką MK Fotowoltaika, odnajdziesz układ energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia słoneczna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Systemy prędko stają się jedną spośród najbardziej popularnych innowacji technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Konserwacja jest znikoma dla większości domowych systemów, zaś wszyscy nasi odbiorcy posiadają urządzenie nadzorujące, które prezentuje nam konkretnie ile KWh układ wytworzył.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z tradycyjnych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. Rozumiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz efektywne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza wiedza z obszaru fotowoltaiki oraz doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, dopomogą nam przynieść wyższą wartość dla naszych kontrahentów.

Nasi inżynierowie zastosują najnowocześniejsze technologie, aby zestawić układ paneli fotowoltaicznych oraz zasilić Twój budynek naturalną i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla instytucji oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne oraz efektywne.

Pomagamy konsumentom projektować oraz montować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Firmy zarówno większe jak i mniejsze mogą ograniczyć koszty energii i zastosować nieszablonowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Dofinansowanie

Posiadamy doświadczenie w pomocy firmom oraz jednostkom indywidualnym w uzyskaniu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół jest ponadto gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz przeanalizować wszystkie propozycje.

Magazyn Energii

Systemy gromadzenia energii pomagają podwyższyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia słoneczna posiada sporo zalet. Jest przyjazna dla otoczenia, nie wyzwala szkodliwych emisji i jest najpopularniejszym źródłem energii w wielu miejscach.

Zespół Specjalistów

Firma świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych oraz strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Zielonej Górze

Niezależnie od tego, czy chcesz uwolnić się od dużego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie dochodowy przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w umieszczaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii uzyskiwanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeżeli zatrudnisz doświadczoną firmę do zaplanowania oraz zamontowania systemu dla Ciebie, całkowita procedura może być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć oraz zminimalizować okres oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Wycena – Żeby podjąć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dzisiaj. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizja Terenowa – Musimy przeprowadzić pełną ocenę terenu, aby upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do przygotowywania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – W tym kroku wymagana będzie odrobina wytrwałości. Zorganizowanie koniecznych pozwoleń nie jest do końca zależne od nas, niemniej zawsze dodajemy starań, aby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Po ustaleniu i ustanowieniu wszelkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Kompletny montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – Układ energii słonecznej to znakomita inwestycja, która może dać Ci szybkie korzyści pieniężne oraz rozwiązania dobre dla otoczenia.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zawsze też umawiamy się na konsultację u Państwa, aby ocenić dokładnie możliwości oraz warunki do zamontowania instalacji.

Podczas naszej wizytacji będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt nachylenia dachu, ukształtowanie dachu, kierunek nachylenia, stopień zaciemnienia oraz pozostałe elementy wpływające na parametry instalacji.

Nim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną ofertę, zweryfikujemy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku oraz warunków.

Dokument obejmować będzie dokładny obszar prac, ewaluację, specyfikację systemu oraz prognozy produktywności. Do oferty dorzucona jest umowa na zainaugurowanie prac.

Żeby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał łatwo, plan powinien być maksymalnie drobiazgowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, architektura oraz pokrycie.

Dodatkowo badamy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Układ słoneczny będzie rozplanowany przez najsolidniejszych specjalistów od fotowoltaiki tak, aby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że prawa miejskie wymagają dodatkowych uprawnień na konstrukcję systemów fotowoltaicznych, co nieznacznie przeciąga cały proces.

Kryteria dotyczące pozwoleń ustalamy już na etapie analizy, toteż nie ma żadnych niespodzianek, aczkolwiek musi to zostać dopilnowane.

Cały mechanizm pozyskania uprawnień nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo minimalizujemy okres oczekiwania.

Montaż instalacji

Na start budujemy bezpieczną trasę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania bądź także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma pracować wiele lat z optymalną efektywnością.

Znaczącym etapem jest poprawne złącze paneli odpowiednimi kablami, tak aby prąd przepływał w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód zdatny do uzyskiwania maksimum korzyści z energii solarnej.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszelkich urządzeń i całkowite pomiary działania kompletnej instalacji, tak aby plan produkcji energii przewidziany w projekcie był w pełni realizowany.

Konserwacja

Solidna struktura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Powinny być czyszczone i testowane co pewien czas, może jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Oczyszczanie też można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Niesłychanie istotne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Zielona Góra zadbamy o łatwe i korzystne przeprowadzenie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego zarysu, poprzez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Odnawialna i bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Po zakończeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, więc jeżeli będziesz mieć dowolne zapytania bądź dylematy, jesteśmy do dyspozycji.