Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Zielonka | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Zielonki to oddział ekspertów w dziedzinie energii solarnej, którzy realizują instalacje dopasowane do indywidualnych potrzeb nabywcy.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu taniego, dobranego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Jesteśmy fachowcami w instalacji systemów energii solarnej a także jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Wypełnij formularz bądź zadzwoń i zdobądź nieodpłatną wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa układu energii solarnej w Twoim lokalu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy energii solarnej modernizują rynek energetyczny i szybko stają się wyjątkowo upragnioną innowacją technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Instalacja paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Konserwacja jest niewielka dla większości domowych systemów, a wszyscy nasi nabywcy posiadają urządzenie monitorujące, które prezentuje nam konkretnie ile KWh układ wyprodukował.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to znakomita propozycja dla Ciebie i Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i gwarantujemy, iż otrzymasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tejże tezy.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz każdego projektu, którego się podejmujemy.

Nasi inżynierowie wykorzystają najnowsze technologie, żeby skonfigurować układ paneli fotowoltaicznych oraz zasilić Twój dom naturalną i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla instytucji oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne oraz efektywne.

Montujemy systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych oraz gospodarczych.

Firmy zarówno duże jak i mniejsze mogą ograniczyć koszty energii i zastosować niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Oszczędność pieniędzy

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom oraz osobom prywatnym w zorganizowaniu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad odnalezieniem najwłaściwszego planu, który będzie perfekcyjnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej zrozumieć różne wydatki oraz opcje dostępne dla Ciebie.

Skład Energii

Systemy przechowywania energii pomagają naszym konsumentom znacznie obniżyć koszty energii. Energia solarna sama w sobie potrafi drastycznie zredukować comiesięczne rachunki za prąd. Systemy przechowywania energii zwiększają te oszczędności, albowiem rozwiązują problem opłat za energię.

Kompetencje zespołu

Pełen zasięg usług w branży fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, projektowania oraz instalacji; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach fotowoltaicznych na obszarze Zielonki, a także całego województwa mazowieckiego.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Zielonce

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika posiada obszerną wiedzę na temat systemów fotowoltaicznych. Zapewnimy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie dostosowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii uzyskiwanej przez Twoją własną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Instalowanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych bądź przemysłowych potrafi wydawać się zagmatwanym procesem dla części ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Naszym zadaniem jest sprawienie, żeby uruchomienie instalacji było tak proste i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Nasi fachowcy będą w stanie oszacować, czy energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji oraz potrzeb.
  • Wizyta – Potrzebujemy przeprowadzić pełną analizę terenu, żeby upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do projektowania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie rozpocząć prace instalacyjne konieczne będzie również otrzymanie stosownych upoważnień. Nasz zespół jest kompetentny również pod tym kątem i potrafi ograniczyć czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Po ustaleniu i zaakceptowaniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Po zamontowaniu układu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy małych bądź żadnych wydatkach na utrzymanie.

Przed przygotowaniem planu projektu nieunikniona będzie także wizyta na miejscu, żeby zdobyć wszystkie potrzebne informacje, których nie sposób określić w rozmowie telefonicznej.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, ukształtowanie dachu, kierunek nachylenia, stan zaciemnienia oraz inne czynniki oddziałujące na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze chcemy być przekonani, iż instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona i korzystna.

W propozycji obejmiemy wycenę instalacji, prognozy produktywności, specyfikację układu a także umowę o charakterze robót.

Do projektu potrzebne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i struktury. Wszystko po to, żeby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Dodatkowo poznajemy też zaciemnienie jakie zachodzi w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Wszystko skonstruowane jest przez zespół kompetentnych inżynierów, którzy dbają o to, żeby układ pozostał długotrwały oraz służył przez dziesiątki lat.

W konkretnych przypadkach nieuniknione może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Nie jest to dla nas trudnością, bowiem zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wczesnym projekcie instalacji i przygotowujemy stosowne dokumenty.

Możemy śmiało ogłosić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja układu

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest niezawodna droga transportu paneli na dach domu.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania bądź też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od realiów.

Zaczniemy montaż okuć, później postawimy szyny, a następnie zabezpieczymy też panele.

Istotnym etapem jest poprawne połączenie paneli odpowiednimi przewodami, tak żeby prąd płynął w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

Wymagana jest tutaj ogromna wiedza, żeby obwody były skoordynowane pod optymalną efektywność układu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji fotowoltaicznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszelkich urządzeń i szczegółowe testy działania skończonej instalacji, tak żeby plan produkcji energii przewidziany w projekcie był w pełni realizowany.

Konserwacja

Panele fotowoltaiczne nie posiadają ruchomych części i potrzebują nader niewielkiej konserwacji.

Rekomenduje się jednak, żeby panele fotowoltaiczne czyścić przynajmniej raz w roku, żeby utrzymywały optymalną efektywność.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz zrealizować osobiście bądź zatrudniając firmę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki ekspertom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas oraz będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od wstępnego prototypu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Zadzwoń bądź wypełnij formularz na stronie, a Twoją domową i odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w ciągu paru tygodni.

Po zakończeniu instalacji służymy zawsze pomocą, dlatego jeśli będziesz mieć dowolne pytania bądź dylematy, jesteśmy do dyspozycji.