Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Złotoryja | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli jesteś zaciekawiony energią solarną oraz poszukujesz wyjątkowej ekipy, która zapewni Ci najskuteczniejszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika ze Złotoryji.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Współpracując z firmą MK Fotowoltaika, odkryjesz system energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii słonecznej to nowoczesny oraz praktyczny sposób na zagospodarowanie promieni słonecznych. Panele solarne gwarantują czystą energię dla Twojego budynku, a ponadto ograniczają comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to pojedyncza inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest minimalna. Monitorujemy energię magazynowaną przez Twój system, aby upewnić się, że wytwarza on odpowiednią ilość KWh.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z tradycyjnych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to znakomita opcja dla Ciebie a także Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz obiecujemy, że zdobędziesz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tejże tezy.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem ekspertów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz każdego projektu, którego się podejmujemy.

Nasi inżynierowie zastosują najnowocześniejsze techniki, aby zestawić system paneli fotowoltaicznych oraz zasilić Twój dom czystą oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla instytucji i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne oraz efektywne.

Pomagamy konsumentom planować oraz instalować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Spółki, które zaimplementowały panele słoneczne, oszczędzają pieniądze na energii oraz wdrażają nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

Firma MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu instytucjom i osobom indywidualnym w pozyskiwaniu dofinansowania do ukończonej instalacji fotowoltaicznej. Będziemy pracować nad znalezieniem najkorzystniejszego układu, który będzie perfekcyjnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci także lepiej poznać inne wydatki oraz opcje dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Układy przechowywania energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele solarne. Energia solarna sama w sobie może drastycznie obniżyć comiesięczne rachunki za prąd. Układy przechowywania energii podnoszą te oszczędności, ponieważ likwidują problem opłat za energię.

Zespół Profesjonalistów

Opracowujemy oraz realizujemy dla naszych klientów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na optymalną efektywność, trwałość oraz stylistykę. Gwarantujemy całościowe wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, domowych oraz użytkowych.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku lub firmy w Złotoryji

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją własną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego lub mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednak kwalifikacji a także dobrego rozplanowania.

Staramy się to sprawić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – Zapewnimy Ci bezpłatną poradę, aby sprecyzować, czy energia słoneczna jest dla Ciebie korzystnym wyborem.
  • Wizja Terenowa – Potrzebujemy wykonać pełną analizę terenu, aby upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Plan – Korzystając z informacji zgromadzonych podczas wizyty, nasi inżynierowie przystąpią do projektowania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Pozwolenia – W tym etapie wymagana będzie odrobina wytrwałości. Załatwienie niezbędnych pozwoleń nie jest do końca zależne od nas, jednak zawsze dodajemy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy wszystkie formalności zostały spełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie lub obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli kilka dni.
  • Darmowa Energia – Po zamontowaniu systemu energii odnawialnej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych lub żadnych kosztach na utrzymanie.

Znaczna część analizy może być przeprowadzona online lub przez telefon, lecz aby wiedzieć, z czym naprawdę mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przybyć na miejsce oraz się rozejrzeć.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, ukształtowanie dachu, kierunek pochylenia, stan zaciemnienia oraz pozostałe czynniki wpływające na parametry instalacji.

Po rozważeniu wszystkich za oraz przeciw co do opłacalności oraz zasadności instalacji fotowoltaicznej zasugerujemy Ci racjonalne rozwiązanie.

Dokument zawierać będzie dokładny zakres czynności, ewaluację, specyfikację systemu i prognozy produktywności. Do propozycji dorzucona jest umowa na zainaugurowanie prac.

Struktura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja oraz materiał są unikatowe, stąd system musi zostać zaplanowany przed jego instalacją.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka również są brane pod rozwagę w trakcie przygotowywania instalacji.

System fotowoltaiczny będzie zaprojektowany przez najsolidniejszych fachowców od fotowoltaiki tak, żeby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Do zrealizowania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być nieuniknione pozwolenie od władz miejscowości, w której posiadłość się znajduje.

Nie jest to dla nas komplikacją, gdyż zapoznajemy się z kryteriami już we wczesnym planie instalacji oraz przygotowujemy stosowne dokumenty.

Cały mechanizm pozyskania pozwoleń nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo zmniejszamy okres oczekiwania.

Montaż systemu

Ważnym etapem podczas montażu jest zagwarantowanie swobodnego dostępu na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, bądź wózków widłowych, natomiast nierzadko starczy drabina lub zwykłe rusztowanie.

Następnie potrzebne są szyny oraz zaciski, żeby należycie ubezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli przewodami w możliwie optymalny sposób to następny krok w realizacji planu.

To naprawdę wymusza odrobinę matematyki, aby skoordynować obwody oraz zmaksymalizować efektywność systemu.

Do falownika również potrzebne będzie pociągnięcie kabli z dachu, czym zajmie się nasz ekspert ds. fotowoltaiki.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie sprawdzić, czy całość działa zgodnie z planem.

Konserwacja

Ze względu na swoją architekturę i montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest obowiązkowy.

Powinny być czyszczone oraz kontrolowane co pewien czas, zapewne jeden lub dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Czy wykonasz to przy pomocy usług kompetentnej firmy bądź sam, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować czujność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Ogromnie istotne są dla nas Twoje korzyści i oszczędności, toteż jako MK Fotowoltaika Złotoryja zadbamy o nieskomplikowane oraz rentowne wykonanie instalacji.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, lecz także przygotowywanie oraz uzyskiwanie pozwoleń, z czym ewidentnie także pomagamy.

Zadzwoń lub wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją naturalną oraz odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w przeciągu kilku tygodni.

Po zakończeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, zatem jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub dylematy, jesteśmy do dyspozycji.