Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Żyrardów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Żyrardowa to oddział specjalistów w sferze energii solarnej, którzy budują instalacje dopasowane do specjalnych potrzeb klienta.

Możesz zaufać naszemu zespołowi, który ułatwi Ci znaleźć znakomite rozwiązanie dla Twoich potrzeb w obszarze energii odnawialnej.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój dom bądź firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są znakomitym sposobem na produkowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także dobrym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia słoneczna to prędko rozwijająca się branża, która zawładnęła sektorem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Panele fotowoltaiczne są wspaniałą inwestycją dla wielu osób. Konserwacja jest niewielka dla większości domowych układów, a wszyscy nasi kontrahenci posiadają urządzenie nadzorujące, które pokazuje nam konkretnie ile KWh układ wyprodukował.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z konwencjonalnych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, bardzo produktywne panele fotowoltaiczne objęte długookresową gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza szeroka wiedza specjalistyczna w połączeniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu przynosi nam przewagę w niezawodnym wykonywaniu projektów, przy utrzymaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność oraz okoliczności.

Nasi projektanci zastosują najnowsze technologie, aby zestawić układ paneli fotowoltaicznych oraz zasilić Twój dom naturalną oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

Gwarantujemy całościowe rozwiązania dla prywatnych oraz komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym planowanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Pomagamy odbiorcom planować oraz instalować systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele fotowoltaiczne są idealnym sposobem na zmniejszenie kosztów energii oraz zaimplementowanie niestandardowych rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Posiadamy doświadczenie w pomocy instytucjom oraz jednostkom indywidualnym w zorganizowaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel opracował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim opcjom oraz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Gromadzenie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie rośnie dzięki wydajności oraz oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz układ gromadzenia energii. Energia odnawialna jest pewną oraz naturalną opcją dla konwencjonalnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Umiejętności personelu

Opracowujemy oraz realizujemy dla naszych klientów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na optymalną produktywność, stabilność oraz stylistykę. Gwarantujemy kompletne wykonanie projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych oraz użytkowych.

Zamów panele solarne do domu bądź instytucji w Żyrardowie

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem ekspertów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalowanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych czy przemysłowych potrafi wydawać się zagmatwanym procesem dla większości ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Naszym zadaniem jest sprawienie, aby uruchomienie instalacji było tak proste oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Przekręć do nas już dzisiaj, aby zacząć rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie oszacować konkretnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu a także dla samej skuteczności instalacji.
  • Plan – Wykorzystując informacje zgromadzone podczas wizytacji, nasi projektanci zaczną przygotowywanie układu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Zezwolenia – Przed zainicjowaniem instalacji potrzeba załatwić niezbędne pozwolenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednakże dołożymy wszelkich starań, żeby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Gdy wszelakie procedury zostały uzupełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie czy budynku przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli kilka dni.
  • Oszczędność – System energii odnawialnej to wyjątkowa inwestycja, która potrafi dać Ci szybkie korzyści pieniężne oraz rozwiązania łagodne dla środowiska.

Znacząca część analizy może być spowodowana online bądź przez telefon, natomiast aby rozumieć, z czym naprawdę mamy do czynienia, niemal zawsze musimy dojechać na miejsce oraz się rozejrzeć.

Oględziny na miejscu są nieodzowne przed sporządzeniem projektu instalacji słonecznej. Żeby móc ocenić rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w projektowanym położeniu instalacji, kąt oraz kierunek pochylenia dachu i jego kształt.

Po przeanalizowaniu wszelkich za oraz przeciw co do rentowności oraz zasadności instalacji słonecznej zaproponujemy Ci logiczne rozwiązanie.

Poza samą ewaluacją instalacji słonecznej sporządzimy prezentację rzeczywistych oszczędności na przyszłe lata, a także całkowitą specyfikację techniczną i plan postępowania krok po kroku.

Do projektu nieodzowne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz struktury. Wszystko po to, żeby plan instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Dodatkowo poznajemy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Systemy te są wykonane tak, aby służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest zaplanowany oraz zaakceptowany przez profesjonalnego instalatora.

Zdarza się, że rozporządzenia publiczne wymagają dodatkowych upoważnień na budowę układów fotowoltaicznych, co nieznacznie przedłuża cały proces.

Skompletowanie dokumentacji na takie pozwolenie jest rozplanowane już we wczesnym planie instalacji, więc inwestor nie musi się nim przejmować.

Możemy śmiało ogłosić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja układu

Na początek tworzymy bezpieczną trasę z ziemi na Twój dach.

Aby to osiągnąć przydatna jest prosta konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika czy dźwigu.

Zaczniemy montaż okuć, następnie ustawimy szyny, a wówczas ubezpieczymy same panele.

Po umieszczeniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja oraz złączenie kablami.

Nasz zespół dba o to, żeby układ działał maksymalnie wydajnie tworząc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Do falownika też potrzebne będzie poprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz profesjonalista ds. fotowoltaiki.

Podłączymy inwerter oraz kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, oraz sprawdzimy wszystko, by upewnić się, że wszystko idealnie współgra.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją strukturę i montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest konieczny.

Powinny być oczyszczane oraz sprawdzane co jakiś czas, zapewne jeden czy dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Możesz to zrobić indywidualnie ewentualnie skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Nader istotne są dla nas Twoje korzyści i oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Żyrardów zadbamy o nieskomplikowane oraz opłacalne sfinalizowanie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego szkicu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Odnawialna oraz darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Nie martw się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z potencjalnymi innymi kłopotami z instalacją. Jeżeli zrealizowałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci pomóc.