Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Aleksandrów Łódzki | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli jesteś zaintrygowany energią solarną i szukasz skutecznej obsługi, która zapewni Ci najskuteczniejszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Aleksandrowa Łódzkiego.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Współpracując z firmą MK Fotowoltaika, odnajdziesz układ energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia słoneczna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Systemy błyskawicznie stają się jedną z wyjątkowo popularnych nowinek technologicznych w kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Budowa paneli fotowoltaicznych to pojedyncza inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja jest niewielka dla większości domowych systemów, a wszyscy nasi odbiorcy posiadają wyposażenie nadzorujące, które pokazuje nam konkretnie ile KWh układ wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię odnawialną to mądra inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze oraz posłuży środowisku. MK Fotowoltaika to świetna propozycja dla Ciebie a także Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i zaręczamy, że zdobędziesz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na wsparcie tej tezy.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem specjalistów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w projektowaniu i stosowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów solarnych powiązanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii , a także systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i prywatnych systemów słonecznych.

Pomagamy konsumentom planować oraz instalować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele słoneczne mogą pomóc ograniczyć koszty energii i równocześnie zwiększyć wydajność. Jest to świetna wiadomość dla instytucji zarówno większych jak i małych.

Oszczędź pieniądze

MK Fotowoltaika jest kompetentną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci otrzymać dofinansowanie po ukończonym projekcie. Nasz personel stworzył dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim opcjom oraz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie rośnie dzięki efektywności oraz oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz układ gromadzenia energii. Energia słoneczna posiada mnóstwo zalet. Jest przyjazna dla środowiska, nie wyzwala szkodliwych emisji a także jest najpopularniejszym źródłem energii w wielu miejscach.

Znakomity Zespół

Przygotowujemy oraz wdrażamy dla naszych klientów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na optymalną wydajność, stabilność oraz stylistykę. Zapewniamy kompletne wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych oraz użytkowych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Aleksandrowie Łódzkim

Czy masz już dosyć znacznych rachunków za energię? A może chcesz zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi profesjonaliści z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia darmowej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być trudnym procesem. Jeśli zaangażujesz kompetentną spółkę do opracowania oraz zainstalowania układu dla Ciebie, całkowita procedura może być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć oraz skrócić czas oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Konsultacje – Nasi doradcy będą w stanie stwierdzić, czy energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa korzystna w zależności od Państwa lokalizacji oraz potrzeb.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie określić precyzyjnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu oraz dla samej efektywności instalacji.
  • Projekt – Korzystając z danych zebranych podczas konsultacji, nasi inżynierowie przystąpią do opracowywania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Przed zainicjowaniem instalacji potrzeba zorganizować potrzebne zezwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszelkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Po ustaleniu i ustanowieniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Kompletny montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niskich lub żadnych kosztach konserwacji.

Większość koniecznych danych do wyceny potrafimy uzyskać przez telefon lub zdalnie, jednakże wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą trochę, jednak wyjedziemy wiedząc całkowicie, co trzeba zrobić, by otrzymać najskuteczniejszy układ fotowoltaiczny.

Nim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną ofertę, stwierdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku oraz warunków.

Poza samą ewaluacją instalacji słonecznej wykonamy prezentację potencjalnych oszczędności na przyszłe lata, a także całkowitą specyfikację techniczną a także plan postępowania krok po kroku.

Musimy też ustalić szczegółowo wszelkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał lub rozmiar, by wypracować doskonały plan pod instalację.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka także są brane pod rozwagę w trakcie przygotowywania instalacji.

Wszystko rozplanowane jest przez personel doświadczonych inżynierów, którzy dbają o to, by układ pozostał długotrwały oraz służył przez dziesiątki lat.

W pewnych przypadkach nieodzowne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Kryteria dotyczące zezwoleń odkrywamy już na etapie wyceny, toteż nie ma żadnych niespodzianek, niemniej musi to zostać dopilnowane.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak poprawić proces pozyskiwania pozwoleń, zatem jesteś w dobrych rękach.

Montaż układu

Panele słoneczne i personel muszą mieć zapewniony stabilny transport z dołu na wysokość dachu.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania lub też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Następnie konieczne są szyny i uchwyty, by dobrze zabezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli kablami w możliwie optymalny sposób to nowy krok w realizacji projektu.

To naprawdę wymusza trochę matematyki, by skoordynować obwody oraz zmaksymalizować wydajność układu.

Niezbędne będzie też pociągnięcie przez naszego fachowca ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszystkich urządzeń i precyzyjne testy działania skończonej instalacji, tak by program produkcji energii założony w projekcie był w całości realizowany.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie posiadają ruchomych części i potrzebują nader skromnej pielęgnacji.

Dla osiągania najlepszych efektów można oczyszczać panele 2 razy do roku i przeprowadzić pomiar produktywności.

Możesz to zrobić indywidualnie bądź skorzystać z naszych usług w obszarze renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Aleksandrów Łódzki to wyjątkowo prosty proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od początkowego zarysu, przez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Odnawialna i darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Pomożemy Ci przy wszelkiej wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.