Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

MK Fotowoltaika Tomaszów Mazowiecki | Pompy Ciepła | Instalacje Fotowoltaiczne | Montaż: Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli poszukujesz systemu energii słonecznej w obszarze łódzkim, oddział MK Fotowoltaika z Tomaszowa Mazowieckiego jest tu, żeby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój dom lub firmę bardziej niezależną. Panele solarne są wspaniałym sposobem na uzyskiwanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto łatwym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy energii fotowoltaicznej modernizują sektor energetyczny i szybko stają się wyjątkowo upragnioną innowacją technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Nasze systemy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych nabywców, żeby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika łączy niezawodność oraz skuteczność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż otrzymasz najodpowiedniejsze panele dla swojego domu.

Darmowe rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza rozległa znajomość nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu umożliwia nam przewagę w bezpiecznym przeprowadzaniu projektów według najwyższych standardów, niezależnie od ich złożoności.

Specjalizujemy się w zakładaniu oraz wdrażaniu najnowszych technik energetycznych, w tym układów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii oraz wytwarzania energii elektrycznej.

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym klientom z różnych branż w zaprojektowaniu układu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Dzięki panelom fotowoltaicznym firmy mogą obniżyć koszty energii oraz wdrożyć nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

Jeśli pragniesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze oraz informację, jak tego dokonać. Wszelkie nasze plany są dopasowane oraz zaprojektowane tak, żeby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy także dedykowany oddział, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszelakie pytania dotyczące naszych usług oraz wykona analizę oszczędności.

Magazyn Energii

Systemy magazynowania energii pomagają naszym kontrahentom znacząco obniżyć koszty energii. Energia solarna oraz systemy magazynowania energii są przyszłością pozyskiwania energii. Potrafią one drastycznie zredukować comiesięczne rachunki za prąd oraz na dłuższą metę zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Kompetencje zespołu

Tworzymy oraz wdrażamy dla naszych kontrahentów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na optymalną wydajność, trwałość oraz estetykę. Gwarantujemy kompleksowe wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych oraz użytkowych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Tomaszowie Mazowieckim

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika ma rozległą wiedzę na temat układów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najdoskonalsze rozwiązanie dostosowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Sprawdź, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na bezpłatną konsultację!

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeżeli zaangażujesz specjalistyczną spółkę do zaplanowania oraz zainstalowania układu dla Ciebie, cała procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Dokładamy wszystkich starań, żeby okres od momentu wyceny do uruchomienia instalacji był jak najmniejszy.

  • Wycena – By zacząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych fachowców już dzisiaj, a my ustalimy, czy energia solarna jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizyta – Będziemy musieli zobaczyć Państwa lokal oraz zweryfikować parametry instalacji w sposób maksymalnie szczegółowy.
  • Plan – Nasi projektanci przystąpią do przygotowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Przed zainicjowaniem instalacji trzeba zdobyć konieczne zezwolenia – tym także się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednakże dołożymy wszelkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym lub przy gruncie. Trwa to przeważnie jedynie kilka dni.
  • Oszczędność – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, naturalnej energii oraz uniezależnić się od energii od dostawcy.

Znaczna część wyceny może być dokonana online lub przez telefon, natomiast żeby rozumieć, z czym faktycznie mamy do czynienia, prawie zawsze potrzebujemy dotrzeć na miejsce i się rozejrzeć.

Oględziny na miejscu są potrzebne przed wykonaniem planu instalacji słonecznej. Aby móc zweryfikować rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w planowanym miejscu instalacji, kąt i kierunek nachylenia dachu oraz jego profil.

Po rozważeniu wszystkich za i przeciw co do rentowności i zasadności instalacji słonecznej zasugerujemy Ci konkretne rozwiązanie.

Poza samą wyceną instalacji słonecznej opracujemy prezentację potencjalnych oszczędności na następne lata, a ponadto dokładną specyfikację techniczną oraz plan postępowania krok po kroku.

Potrzebujemy też sprawdzić konkretnie wszystkie parametry dachu, takie jak ustawienie, materiał lub kształt, żeby przygotować doskonały plan pod instalację.

Bierzemy dodatkowo pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz estetykę.

Systemy te są zrealizowane tak, żeby służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest skonstruowany i zatwierdzony przez fachowego instalatora.

Zdarza się, że prawa miejskie wymagają specyficznych zaświadczeń na instalację układów fotowoltaicznych, co delikatnie przeciąga cały proces.

Punkty dotyczące takich zezwoleń są już definiowane przy planowaniu instalacji, więc nie stanowią one dla nas żadnego zaskoczenia.

Cały mechanizm otrzymania zezwoleń nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo skracamy okres wyczekiwania.

Instalacja układu

Początkowym krokiem podczas montażu jest zapewnienie bezproblemowego dostępu na dach obiektu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania lub też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od realiów.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma pracować wiele lat z optymalną efektywnością.

Po założeniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja i połączenie przewodami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód odpowiedni do wyciągania najwięcej korzyści z energii odnawialnej.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i przetestowanie całego układu w konkretnym działaniu.

Konserwacja

Skomplikowana pielęgnacja paneli fotowoltaicznych nie jest pożądana, gdyż te obsadzone są na stałe.

Powinny być oczyszczane i kontrolowane co jakiś czas, zapewne jeden czy dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Czy wykonasz to przy pomocy usług kompetentnej firmy czy osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować ostrożność na wysokości.

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki fachowcom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas oraz będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

W naszej kwestii leży kompletny projekt oraz inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zrealizowanie instalacji słonecznej.

Aby móc cieszyć się swoją własną, niezależną fabryką zielonej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując dogodne cenowo, proste plany renowacji, które utrzymają Twój system w pełnej formie.