Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Brzeziny | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca marka z branży energetyki słonecznej w Brzezinach, jest tutaj, by Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych oraz dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu niedrogiego, dobranego do potrzeb klienta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój lokal bądź firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są idealnym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także łatwym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia solarna to błyskawicznie poszerzająca się sfera, która zawładnęła sektorem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Instalacja paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest znikoma. Nadzorujemy energię zbieraną przez Twój układ, aby upewnić się, iż wytwarza on wystarczającą liczbę KWh.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z klasycznych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która proponuje wysokiej klasy panele fotowoltaiczne objęte długoterminową gwarancją. Nie znajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, solidności i obsługi.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę i doświadczenie konieczne do tego, aby Twój projekt został przygotowany zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów solarnych związanych z siecią, rozwiązań gromadzenia energii i systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla instytucji i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne i efektywne.

Tworzymy systemy słoneczne dla wielu zastosowań komercyjnych i gospodarczych.

Dzięki panelom słonecznym spółki mogą zmniejszyć koszty energii i wdrożyć niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Analiza korzyści

MK Fotowoltaika jest kompetentną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci otrzymać dofinansowanie po przeprowadzonym projekcie. Wszystkie nasze pomysły są dopasowane i skonstruowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy również dedykowany oddział, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszych usług i przeprowadzi analizę oszczędności.

Magazyn Energii

Dla wielu instytucji nasze systemy magazynowania energii pomagają podwyższyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia odnawialna i systemy przechowywania energii to przyszłościowe rozwiązania. Mogą one drastycznie zmniejszyć comiesięczne rachunki za prąd.

Świetny Zespół

Spółka oferuje pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Brzezinach

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem specjalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na bezpłatną poradę!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego lub mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga niemniej kompetencji i prawidłowego rozplanowania.

Dokładamy każdych starań, aby okres od momentu wyceny do zrealizowania instalacji był jak najmniejszy.

  • Wycena – Aby rozpocząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dzisiaj, a my sprawdzimy, czy energia odnawialna jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizyta – Będziemy musieli obejrzeć Państwa budynek i oszacować parametry instalacji w sposób maksymalnie szczegółowy.
  • Projekt – Korzystając z danych zebranych podczas wizyty, nasi inżynierowie przystąpią do projektowania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie rozpocząć prace instalacyjne niezbędne będzie również zdobycie stosownych upoważnień. Nasz personel jest niezawodny również pod tym kątem oraz potrafi zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Po załatwieniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie gospodarczym bądź przy gruncie. Trwa to przeważnie zaledwie kilka dni.
  • Oszczędność – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, ekologicznej energii i usamodzielnić się od energii od dostawcy.

Przed przygotowaniem planu projektu wskazana będzie jeszcze wizyta na miejscu, żeby otrzymać wszystkie konieczne informacje, których nie sposób sformułować w rozmowie telefonicznej.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą trochę, ale wyjedziemy wiedząc całkowicie, co trzeba zrobić, aby otrzymać najefektywniejszy układ fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze potrzebujemy być przekonani, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz opłacalna.

Dokument zawierać będzie dokładny obszar prac, wycenę, specyfikację systemu i zapowiedzi efektywności. Do propozycji dołączona jest umowa na zainaugurowanie prac.

Konstrukcja każdego dachu, jego rozmiar, orientacja i materiał są unikalne, stąd układ potrzebuje zostać opracowany przed jego instalacją.

Bierzemy również pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i estetykę.

Układ słoneczny będzie opracowany przez najlepszych fachowców od fotowoltaiki tak, żeby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W określonych przypadkach nieuniknione może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na zbudowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu lub gruncie.

Nie jest to dla nas komplikacją, albowiem zapoznajemy się z kryteriami już we wczesnym projekcie instalacji oraz przygotowujemy stosowne dokumenty.

Możemy śmiało ogłosić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest pewna metoda transportu paneli na dach obiektu.

Zazwyczaj jest to drabina bądź dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Rozpoczniemy montaż okuć, następnie zestawimy szyny, a potem ubezpieczymy też panele.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to nowy krok w realizacji planu.

Nasz personel dba o to, by układ pracował maksymalnie wydajnie stanowiąc skoordynowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk przeprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz przetestowanie całego systemu w rzeczywistym działaniu.

Konserwacja

Ze względu na swoją architekturę i montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest potrzebny.

Proponuje się jednak, żeby panele słoneczne czyścić choć raz w roku, żeby zachowywały optymalną efektywność.

Możesz to zrobić osobiście albo skorzystać z naszych usług w obszarze konserwacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki profesjonalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, ale również projektowanie oraz uzyskiwanie upoważnień, z czym oczywiście również pomagamy.

Aby móc cieszyć się swoją naturalną, samowystarczalną wytwórnią czystej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Po wykonaniu instalacji służymy zawsze poradą, dlatego jeżeli będziesz mieć dowolne zapytania lub problemy, jesteśmy do dyspozycji.