Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Zduńska Wola | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika ze Zduńskiej Woli jest po to, żeby Ci pomóc. Jesteśmy marką zajmującą się energią słoneczną, która od lat rozwija działalność na obszarze województwa łódzkiego.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Współpracując z marką MK Fotowoltaika, odnajdziesz układ energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia solarna jest najnowocześniejszą z długiej linii bardzo przydatnych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Panele fotowoltaiczne są znakomitą inwestycją dla wielu osób. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest nieznaczna. Monitorujemy energię gromadzoną przez Twój układ, żeby upewnić się, że wytwarza on wystarczającą liczbę KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Lecz nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, niesamowicie efektywne panele fotowoltaiczne objęte długotrwałą gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę a także doświadczenie konieczne do tego, żeby Twój projekt został przygotowany zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Specjalizujemy się w zakładaniu a także wdrażaniu najnowszych technik energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze gromadzenia energii i generowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak również prywatnych układów słonecznych.

Pomagamy w planowaniu a także budowie układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Panele słoneczne mogą pomóc zmniejszyć koszty energii i równolegle zwiększyć produktywność. Jest to idealna wiadomość dla instytucji zarówno dużych, jak również niewielkich.

Ocena korzyści

Mamy doświadczenie w pomocy instytucjom a także jednostkom prywatnym w zorganizowaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad znalezieniem najlepszego układu, który będzie doskonale pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej poznać inne wydatki a także możliwości dostępne dla Ciebie.

Gromadzenie Energii

Układy gromadzenia energii pomagają naszym kontrahentom wyraźnie ograniczyć koszty energii. Energia solarna sama w sobie potrafi drastycznie zmniejszyć comiesięczne rachunki za energię. Układy gromadzenia energii podnoszą te oszczędności, bowiem rozwiązują problem opłat za energię.

Kompetencje personelu

Przygotowujemy a także wdrażamy dla naszych klientów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną produktywność, stabilność a także stylistykę. Dostarczamy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, mieszkaniowych a także użytkowych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Zduńskiej Woli

Niezależnie od tego, czy pragniesz uwolnić się od dużego miesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w twój biznes, który będzie zyskowny przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Sprawdź, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom albo firmę i już dzisiaj skontaktuj się w celu umówienia darmowej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Jeżeli zaangażujesz specjalistyczną firmę fotowoltaiczną do planowania a także instalacji systemu dla Twojego domu, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po paru tygodniach.

Dokładamy wszelkich starań, żeby czas od momentu wyceny do włączenia instalacji był jak najkrótszy.

  • Konsultacje – Przekręć do nas już dzisiaj, żeby zainicjować rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
    Wizyta – Potrzebujemy zrealizować kompletną analizę terenu, żeby upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do planowania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Przed zainicjowaniem instalacji należy zdobyć potrzebne uprawnienia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszelkich starań, żeby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po określeniu i zatwierdzeniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – System energii odnawialnej to doskonała inwestycja, która potrafi dać Ci natychmiastowe korzyści finansowe a także rozwiązania przyjazne dla otoczenia.

Większość niezbędnych informacji do wyceny potrafimy uzyskać przez telefon lub zdalnie, jednakże wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Będąc na miejscu możemy bezpośrednio ocenić kształt dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt nachylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze potrzebujemy być pewni, że instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie odpowiednia i opłacalna.

Dokument zawierać będzie szczegółowy obszar prac, wycenę, specyfikację systemu oraz zapowiedzi wydajności. Do oferty dorzucona jest umowa na rozpoczęcie prac.

Do projektu konieczne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i architektury. Wszystko po to, żeby plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy również pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także stylistykę.

System fotowoltaiczny będzie rozplanowany przez najsolidniejszych profesjonalistów od fotowoltaiki tak, żeby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zamontowania systemu słonecznego na dachu może być wymagane pozwolenie miejskie.

Dopełnienie dokumentacji na takie upoważnienie jest ustalone już we wczesnym planie instalacji, więc inwestor nie musi się nim interesować.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przypadków uzyskiwania uprawnień, że czas konieczny na ich uzyskanie jest możliwie mały.

Instalacja systemu

Na start układamy solidną trasę z ziemi na Twój dach.

Najczęściej jest to drabina lub dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Następnie potrzebne są szyny i zaciski, żeby dobrze ubezpieczyć panele na dachu.

Po ułożeniu paneli następnym etapem będzie ich integracja i złączenie kablami.

Wymagana jest tutaj niemała kompetencja, żeby obwody były zsynchronizowane pod optymalną produktywność systemu.

Równocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ działa, i przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że wszystko perfekcyjnie współgra.

Konserwacja

Panele słoneczne nie mają dynamicznych części i wymagają bardzo skromnej pielęgnacji.

Dla uzyskiwania najlepszych rezultatów można czyścić panele 2 razy do roku i przeprowadzić pomiar produktywności.

Możesz to wykonać własnoręcznie bądź skorzystać z naszych usług w obszarze konserwacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Zduńska Wola zainstalowanie systemu słonecznego dla Twojego budynku jest bezbolesne a także korzystne.

Nasze całościowe podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę a także podłączenie.

Odnawialna i bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie kilku tygodni.

Po zakończeniu instalacji służymy nieprzerwanie poradą, dlatego jeśli będziesz mieć dowolne pytania lub problemy, jesteśmy do dyspozycji.