Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Łęczyca | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca marka z dziedziny energetyki słonecznej w Łęczycy, jest tutaj, żeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych oraz dokładamy wszelkich starań, by dostarczane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dopasowuje do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc Ci otrzymać system energii słonecznej zainstalowany w Twoim lokalu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii słonecznej to nowoczesny a także zrównoważony sposób na wykorzystanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne dostarczają czystą energię dla Twojego budynku, a także obniżają comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj łatwe w utrzymaniu. Nasze układy fotowoltaiczne są przyjemne w utrzymaniu, a my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych nabywców, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z klasycznych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to idealna opcja dla Ciebie oraz Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz gwarantujemy, iż dostaniesz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na wsparcie tej tezy.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem specjalistów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej pracy a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w zakładaniu a także wprowadzaniu najnowocześniejszych technologii energetycznych, w tym układów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii i wytwarzania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla instytucji a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne a także wydajne.

Projektujemy układy słoneczne dla wielu zastosowań komercyjnych a także przemysłowych.

Firmy zarówno większe jak oraz małe mogą ograniczyć koszty energii oraz wdrożyć nieszablonowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Analiza korzyści

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu instytucjom a także osobom indywidualnym w pozyskiwaniu dofinansowania do przeprowadzonej instalacji fotowoltaicznej. Wszelkie nasze plany są dostosowane a także zaprojektowane tak, by pasowały do Twoich potrzeb. Mamy także dedykowany zespół, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszelakie zagadnienia dotyczące naszych usług a także przeprowadzi ocenę oszczędności.

Magazyn Energii

Dla wielu instytucji nasze układy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia zmianami klimatycznymi, będzie ona nieustannie wykorzystywana w coraz większym stopniu.

Wybitny Personel

Kompletny zasięg usług w branży fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, projektowania a także montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach solarnych, dachowych systemach słonecznych na obszarze Łęczycy, a także całego województwa łódzkiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu czy firmy w Łęczycy

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika posiada obszerną wiedzę na temat układów słonecznych. Zapewnimy Ci najlepsze rozwiązanie przystosowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na darmową wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Gdy zatrudnisz specjalistyczną spółkę do zaprojektowania a także zamontowania układu dla Ciebie, całkowita procedura może być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć a także skrócić okres oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Wycena – Nasi doradcy będą w stanie oszacować, czy energia uzyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa korzystna w zależności od Państwa lokalizacji a także potrzeb.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie określić szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu jak również dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Uzbieralibyśmy już kompletne informacje, których potrzebujemy, aby wiedzieć, ile energii użytkujesz w ciągu miesiąca. Nasi projektanci zaprojektują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Przed przygotowaniem budowy należy zdobyć konieczne zezwolenia – tym także się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Po ustaleniu oraz zaakceptowaniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii a także usamodzielnić się od prądu od dostawcy.

Znacząca część oceny może być dokonana online lub przez telefon, lecz by wiedzieć, z czym właściwie mamy do czynienia, prawie zawsze musimy przyjechać na miejsce oraz się rozejrzeć.

Będąc na miejscu potrafimy bezpośrednio ocenić stan dachu, zaciemnienie, kierunek a także kąt nachylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Zanim będziemy mogli zaprezentować Ci konkretną ofertę, stwierdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Na ofertę złoży się szczegółowa ocena produktywności a także oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji a także już dokładna ewaluacja wespół z wyznaczeniem oczekiwanych robót do ukończenia.

Musimy też ustalić dokładnie wszystkie parametry dachu, takie jak położenie, materiał lub rozmiar, by wykonać doskonały plan pod instalację.

Bierzemy ponadto pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także estetykę.

Dokładamy wszelkich starań, by plan był maksymalnie optymalny dla konkretnego przypadku oraz mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez zbędnych modyfikacji lub napraw.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zamontowania układu słonecznego na dachu może być wymagane uprawnienie lokalne.

Dopełnienie dokumentacji na takie zezwolenie jest rozplanowane już we wczesnym planie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Możemy zdecydowanie stwierdzić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Ważnym etapem podczas montażu jest zagwarantowanie bezproblemowego dostępu na dach budynku.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, lub wózków widłowych, natomiast najczęściej wystarczy drabina lub zwykłe rusztowanie.

Później potrzebne są szyny oraz zaciski, aby prawidłowo zabezpieczyć panele na dachu.

Ważnym etapem jest poprawne złączenie paneli dobranymi kablami, tak by prąd płynął w możliwie najbardziej optymalny sposób.

To rzeczywiście wymusza nieco matematyki, by zsynchronizować obwody a także zmaksymalizować efektywność układu.

Do falownika również potrzebne będzie przeprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, oraz sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że wszystko perfekcyjnie współgra.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest pożądana, ponieważ te zamontowane są na stałe.

Powinny być czyszczone oraz sprawdzane co jakiś czas, prawdopodobnie jeden lub dwa razy w roku, w zależności od aury.

Możesz to wykonać indywidualnie albo skorzystać z naszych usług w obszarze konserwacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Łęczyca to wyjątkowo przejrzysty proces, który umożliwi Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy.

W naszej kwestii leży cały projekt a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji słonecznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją własną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Nie martw się także o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z potencjalnymi innymi problemami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci pomóc.