Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Ozorków | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli poszukujesz systemu energii słonecznej w rejonie łódzkim, oddział MK Fotowoltaika z Ozorkowa jest tu, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu osiągalnego, dostosowanego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Jesteśmy profesjonalistami w budowie układów energii solarnej i jesteśmy tu, by Ci pomóc. Wypełnij formularz albo zadzwoń i zdobądź darmową wycenę, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja systemu energii solarnej w Twoim lokalu lub firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowocześniejszą z długiej linii ogromnie korzystnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są bardzo łatwe w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest nieznaczna. Kontrolujemy energię uzyskiwaną przez Twój układ, by upewnić się, iż uzyskuje on optymalną liczbę KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Aczkolwiek nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Rozumiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz efektywne, produktywne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza wszechstronna wiedza branżowa w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu daje nam przewagę w niezawodnym wykonywaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność i okoliczności.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i realizowaniu najnowocześniejszych technologii energetycznych, w tym układów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii oraz dostarczania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również domowych układów fotowoltaicznych.

Pomagamy odbiorcom projektować i montować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Firmy, które zaimplementowały panele słoneczne, oszczędzają pieniądze na energii i stosują nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze i wiedzę, jak tego dokonać. Nasz zespół będzie potrzebować szczegółowych informacji użycia prądu, żeby przeanalizować Twoje aktualne koszty i pomóc opisać Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Skład Energii

Systemy magazynowania energii pomagają naszym nabywcom wyraźnie ograniczyć koszty energii. Energia odnawialna jest pewną i naturalną opcją dla tradycyjnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Znakomity Zespół

Przygotowujemy i wdrażamy dla naszych nabywców fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na maksymalną efektywność, stabilność i stylistykę. Dostarczamy kompleksowe wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych i użytkowych.

Zamów panele słoneczne do budynku bądź firmy w Ozorkowie

Niezależnie od tego, czy planujesz uwolnić się od wysokich comiesięcznych rachunków za prąd, lub też zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to zadanie.

Sprawdź, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom albo firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia darmowej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeśli zaangażujesz specjalistyczną spółkę do zaplanowania i zamontowania systemu dla Ciebie, cała procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – Aby zainicjować projekt, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dziś, a my stwierdzimy, czy energia odnawialna jest dla Ciebie idealna.
  • Wizyta – Będziemy musieli sprawdzić Państwa dom i zweryfikować parametry instalacji w sposób możliwie dokładny.
  • Plan – Przetwarzając dane zebrane podczas konsultacji, nasi projektanci zaczną projektowanie systemu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po zdobyciu przez nasz personel odpowiednich pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, by zredukować okres oczekiwania i wykonać instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do podjęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu czy instytucji, możemy przystąpić do działania. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej niż 3-4 dni dla typowej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Po zainstalowaniu systemu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy małych czy żadnych wydatkach na utrzymanie.

Większość koniecznych informacji do wyceny potrafimy otrzymać przez telefon bądź zdalnie, ale wymagana będzie też wizyta na miejscu oraz oględziny lokalne.

Podczas naszej konsultacji będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, wymodelowanie dachu, kierunek pochylenia, stan zaciemnienia i pozostałe czynniki wpływające na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze potrzebujemy być przekonani, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz korzystna.

W ofercie zawrzemy ewaluację instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu jak również umowę o przekroju prac.

Budowa każdego dachu, jego kształt, orientacja i materiał są unikatowe, dlatego układ musi zostać opracowany przed jego instalacją.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Badamy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz pilnujemy, by instalacja była atrakcyjna.

Systemy te są zbudowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest skonstruowany oraz potwierdzony przez kompetentnego instalatora.

Zdarza się, że rozporządzenia miejskie nakazują specyficznych zaświadczeń na budowę układów fotowoltaicznych, co minimalnie przedłuża cały proces.

Kryteria dotyczące pozwoleń ustalamy już na etapie analizy, stąd nie ma żadnych niespodzianek, niemniej musi to zostać dopilnowane.

Cały mechanizm zorganizowania zezwoleń nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo ograniczamy okres oczekiwania.

Montaż instalacji

Ważnym etapem podczas montażu jest zagwarantowanie bezproblemowego dostępu na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, czy wózków widłowych, jednakże nierzadko starczy drabina bądź zwykłe rusztowanie.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma pracować wiele lat z maksymalną efektywnością.

Po zamontowaniu paneli następnym etapem będzie ich integracja oraz złączenie kablami.

Wymagana jest tutaj duża wiedza, by obwody były zsynchronizowane pod maksymalną efektywność systemu.

Równocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Ostatnie kroki to konsolidacja wszelkich urządzeń oraz całkowite testy działania skończonej instalacji, tak by plan produkcji energii założony w projekcie był w całości realizowany.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie posiadają dynamicznych części oraz wymagają nader symbolicznej pielęgnacji.

Sugeruje się jednak, by panele słoneczne czyścić chociaż raz w roku, by utrzymywały maksymalną efektywność.

Możesz to zrobić samodzielnie ewentualnie skorzystać z naszych usług w obszarze konserwacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Ozorków zainstalowanie systemu słonecznego dla Twojego lokalu jest bezbolesne i rentowne.

W naszej kwestii leży cały plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zbudowanie instalacji fotowoltaicznej.

By móc cieszyć się swoją osobistą, samowystarczalną wytwórnią zielonej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy zawsze pomocą, więc jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek zapytania czy problemy, jesteśmy do dyspozycji.