Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

MK Fotowoltaika Sieradz | Pompy Ciepła, Instalacje Fotowoltaiczne | Montaż: Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli poszukujesz systemu energii odnawialnej w obszarze łódzkim, oddział MK Fotowoltaika z Sieradza jest tu, aby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

MK Fotowoltaika przynosi lokalnym klientom doskonałej jakości system energii słonecznej, który realizuje wszelkie wymagania projektowe.

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii fotowoltaicznej modernizują rynek energetyczny i gwałtownie stają się najbardziej upragnioną nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są doskonałą inwestycją dla wielu osób. Nasze układy fotowoltaiczne są łatwe w utrzymaniu, a my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych nabywców, aby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z tradycyjnych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. Rozumiemy, że nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wybierz niezawodne, produktywne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza wiedza z zakresu fotowoltaiki a także doświadczenie, w połączeniu z profesjonalizmem zespołu, dopomogą nam dostarczyć większą wartość dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w projektowaniu a także wdrażaniu najnowocześniejszych technologii energetycznych, w tym układów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie magazynowania energii oraz generowania energii elektrycznej.

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla instytucji oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne a także efektywne.

Pomagamy odbiorcom projektować a także budować układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Firmy zarówno większe jak i małe mogą obniżyć koszty energii i wdrożyć nowatorskie rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Oszczędność pieniędzy

Mamy doświadczenie w pomocy firmom a także jednostkom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na skonstruowaną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad odnalezieniem najwłaściwszego układu, który będzie perfekcyjnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci jednocześnie lepiej poznać różne wydatki a także możliwości dostępne dla Ciebie.

Skład Energii

Układy magazynowania energii pomagają naszym kontrahentom wyraźnie obniżyć koszty energii. Energia słoneczna jest oczywistą i czystą alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Zespół Ekspertów

Firma świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zamów panele fotowoltaiczne do domu bądź firmy w Sieradzu

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem a także zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dziś, by umówić się na nieodpłatną wycenę!

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego lub mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednak kwalifikacji a także prawidłowego zaprojektowania.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Konsultacje – Nasi fachowcy będą w stanie ustalić, czy energia pozyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji a także potrzeb.
  • Wizyta – Konieczna będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posesji, aby ocenić a także wziąć pod uwagę każdy element mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Nasi projektanci wykorzystają informacje zdobyte podczas Twojej konsultacji, aby zacząć opracowywanie układu fotowoltaicznego.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zainicjować prace instalacyjne konieczne będzie również zdobycie odpowiednich uprawnień. Nasz personel jest doświadczony również pod tym kątem i może skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Po ustaleniu i zatwierdzeniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Układ energii słonecznej to wyjątkowa inwestycja, która może dać Ci szybkie korzyści pieniężne a także rozwiązania dobre dla środowiska.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zazwyczaj też umawiamy się na wizytę u Państwa, aby zweryfikować konkretnie możliwości a także wymogi do położenia instalacji.

Oględziny na miejscu są niezbędne przed sporządzeniem projektu instalacji fotowoltaicznej. By móc zweryfikować układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w proponowanym położeniu instalacji, kąt i kierunek pochylenia dachu oraz jego profil.

Po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw co do rentowności i zasadności instalacji fotowoltaicznej zasugerujemy Ci praktyczne rozwiązanie.

Dokument obejmować będzie dokładny zasięg prac, wycenę, specyfikację układu oraz zapowiedzi efektywności. Do oferty dodana jest umowa na podjęcie robót.

Struktura każdego dachu, jego kształt, orientacja a także materiał są unikalne, dlatego system potrzebuje zostać opracowany przed jego budową.

Dodatkowo oceniamy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Przykładamy wszelkich starań, aby projekt był maksymalnie odpowiedni dla danego przypadku i mógł służyć posiadaczowi przez długie lata po montażu bez niepotrzebnych przeróbek czy konserwacji.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zainstalowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane uprawnienie lokalne.

Uzupełnienie dokumentacji na takie pozwolenie jest ustalone już we wczesnym planie instalacji, więc inwestor nie musi się nim interesować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak ulepszyć proces zdobywania uprawnień, więc jesteś w odpowiednich rękach.

Montaż instalacji

Na wstępie składamy pewną drogę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania czy też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Później obowiązkowe są szyny i zaciski, aby odpowiednio ubezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi pomysłami, połączymy panele kablami.

To rzeczywiście wymaga nieco matematyki, aby zsynchronizować obwody a także zmaksymalizować efektywność układu.

Do falownika dodatkowo potrzebne będzie pociągnięcie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz profesjonalista ds. fotowoltaiki.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i przetestowanie kompletnego układu w rzeczywistym działaniu.

Konserwacja

Panele słoneczne nie posiadają ruchomych części i wymagają nader symbolicznej pielęgnacji.

Powinny być czyszczone i testowane co pewien czas, prawdopodobnie jeden lub dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czy zrobisz to przy pomocy usług profesjonalnej firmy czy osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować czujność na wysokości.

Dzięki nam zaoszczędzisz

Niesłychanie ważne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, toteż jako MK Fotowoltaika Sieradz zadbamy o proste i rentowne zrealizowanie instalacji.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, lecz też planowanie i załatwianie zezwoleń, z czym ewidentnie też pomagamy.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją domową, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując dogodne cenowo, łatwe plany konserwacji, które podtrzymają Twój system w pełnej formie.