Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Piotrków Trybunalski | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika to przedsiębiorstwo specjalizujące się w instalacjach fotowoltaicznych od ponad dwudziestu lat.

Setki zaprojektowanych i wykonanych instalacji fotowoltaicznych oraz rzesze zadowolonych klientów sprawiają, że możemy dziś mówić o sobie jak o liderze na rynku energii ekologicznej w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach.

Technologie pozyskiwania energii słonecznej wciąż się zmieniają, a nasi fachowcy są nieustannie szkoleni by zawsze posiadać kompletną, aktualną wiedzę na temat potencjału tych technologii.

Wszystko to składa się na zespół czynników mających kluczowy wpływ na wynik końcowy, którym jest efektywna, sprawna, profesjonalnie zainstalowana fotowoltaika i zadowolenie naszych klientów.

panele na dachu domu

Ekologia w XXI wieku

Ostatnia kopalnia węgla kamiennego zakończy swoją prace w roku 2049. To bardzo symboliczne, gdyż węgiel był nazywany naszym narodowym czarnym złotem. Skoro więc zdecydowano o zaprzestaniu czerpania z narodowego bogactwa energetycznego, ekologia nie jest już tylko modnym trendem. Przestawienie się gospodarstw domowych oraz firm na energię ekologiczną to już absolutna konieczność. Polacy nie zastanawiają się „czy” rozpocząć korzystanie z instalacji solarnych, ale „kiedy”. Z doświadczenia wiadomo, że im wcześniej zaczniemy oszczędzać, tym większe oszczędności uda się wygospodarować, dlatego nie zwlekaj i wejdź w XXI wiek jako osoba świadoma ekologicznie, oszczędzając przy tym wiele dziesiątków tysięcy złotych.

Szybki zwrot

Dzięki naszym nowoczesnym, ale przede wszystkim skrojonym na miarę projektom instalacji solarnych Twoje rachunki za energię elektryczną będą znacznie niższe od dotychczasowych rachunków za prąd. Wielkość różnicy w tych opłatach, kumulowana przez lata pozwoli na szybki zwrot z inwestycji. Dzięki dopłatom do instalacji, ale przede wszystkim efektywnej instalacji uzyskasz zwrot z tej ekologicznej inwestycji już po 5-7 latach!

Nasza misja – Twoje potrzeby

Nasza misją jest unowocześnienie Piotrkowa Trybunalskiego oraz okolic w taki sposób, aby stały się regionem nastawionym na nowoczesne, ekologiczne metody pozyskiwania energii. Możemy to osiągnąć wyłącznie dzięki postawieniu Twoich oczekiwań na początku łańcucha działań w każdym projekcie. Twoje indywidualne potrzeby oraz specyficzne uwarunkowania nieruchomości, niezależnie czy prywatnej, czy firmowej, są punktem wyjścia w projektowaniu każdego naszego systemu fotowoltaicznego. W związku z takim działaniem, każdy oferowany przez nas system instalacji projektowany jest przez naszych inżynierów na specjalnie zamówienie. Tylko takie działanie pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności efektów przy minimalnych możliwych nakładach. Dodatkowo, to właśnie idealnie zaprojektowany system jest kluczowy do osiągnięcia zwrotu z inwestycji w najkrótszym możliwym czasie.

Bezpłatne konsultacje dotyczące instalacji solarnej

Jeśli jesteś mieszkańcem Piotrkowa Trybunalskiego lub okolic, możesz skorzystać z naszych bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji i wycen. Szybki i łatwy kontakt z naszymi pracownikami pozwoli Ci niezwłocznie umówić się na bezpłatną konsultację, w trakcie której nasi wyspecjalizowani pracownicy przedstawią Ci dokładnie zasady funkcjonowania instalacji fotowoltaicznych, a także zapoznają Cię z naszymi urządzeniami efektywności energetycznej.

Zadzwoń jeszcze dziś aby ustalić dogodny dla siebie termin.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Ostatnie lata to ciąg nieustannych podwyżek cen prądu. Podwyżki te najmocniej dotknęły przedsiębiorców, którzy nie mogli liczyć na interwencje państwa na rynku cen energii elektrycznej.

Duże, bo kilkudziesięcioprocentowe skoki cen energii elektrycznej są zwyczajnie niebezpieczne dla każdego biznesu, niezależnie od tego, czy jest to wysoce energochłonna produkcja, czy też jakakolwiek inna działalność.

Tak wysokie wahania kosztów stałych powodują niemożność planowania i długookresowego budżetowania, a w skrajnych sytuacjach mogą pochłonąć całą marżę przedsiębiorstwa.

Dlatego właśnie większość przedsiębiorców już zdecydowała, że należy zmniejszyć to ryzyko poprzez inwestycję w tani, ekologiczny prąc i zmniejszenie uzależnienia od tradycyjnych dostawców energii.

Jeśli jesteś więc właścicielem firmy i chcesz skupić się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa, już dziś zweryfikuj opłacalność instalacji fotowoltaicznych dla biznesu.

Oszczędzaj pieniądze

Kto powiedział, że inwestycja w pozyskiwanie energii z naturalnych źródeł musi być bardzo kosztowna? Odnawialne źródła elektryczności to nie tylko krok w nowoczesność, ale i w oszczędność. Twoje nowe rachunki za energię elektryczną mogą być niższe od starych o kilkaset procent lub zostać zredukowane do minimum lub zera, co oznacza, że zwrot z inwestycji nastąpi już po kilku latach. Co więcej wciąż oferowane są dotacje od rządu, pozwalające dodatkowo obniżyć początkowe koszty.

Niezawodna moc

Prawidłowo zainstalowane instalacje fotowoltaiczne nie wymagają od nas ciągłego nadzoru i są w stanie nam służyć nawet 30 lat. Są niemal niewyczerpalnym źródłem energii odnawialnej. Gwarantujemy najlepszych producentów paneli fotowoltaicznych i profesjonalnie wykonane instalacje poparte 20-stoma latami doświadczeń w branży.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Główną z zalet energii pozyskiwanej z promieni słonecznych jest jej ekologiczność oraz faktyczna oszczędność. Przejście na panele fotowoltaiczne nie jest już relatywnei drogie - tak naprawdę jest to bardziej opłacalne niż pozyskiwanie energii przy pomocy starych systemów z elektrowni. Gdy zdecydujesz się na instalację paneli fotowoltaicznych wspomożesz nie tylko swój portfel, ale też i środowisko.

Zamów panele fotowoltaiczne dla firmy lub domu w Piotrkowie Trybunalskim

Niezależnie od tego, czy chcesz obniżyć wysokie rachunki miesięczne za prąd, czy zrobić inwestycję w swoją firmę, która zwróci sie po kilku latach, nasz zespół z MK Fotowoltaika pomoże Ci w każdym z tych przypadków.

Sprawdź już dziś jak fotowoltaika może wpłynąć na Twoją firmę oraz dom i wypełnij formularz lub zadzwoń w celu otrzymania bezpłatnej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Dofinansowania

Jeśli martwi Cię, że bycie EKO oznacza wysokie koszty, mamy dla Ciebie dobre wiadomości.  Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, co wymusza ograniczenie emisji CO2 i rozwój rozwiązań ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne. Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Co więcej, instalacje fotowoltaiczne są dziś znacznie tańsze w zakupie i montażu, niż jeszcze kilka – kilkanaście lat temu. Wszystko to powoduje, że możesz cieszyć się realnymi oszczędnościami na energii już po 5-7 latach od montażu!

Kompleksowość usługi

Rozumiemy, że nie wszyscy mają zmysł techniczny i nowoczesne technologie mogą wywoływać obawy. Pozostaw te obawy nam, gdyż znamy się na tym jak nikt inny. Zakres działań MK Fotowoltaika jest kompleksowy – zajmujemy się projektem zindywidualizowanych systemów solarnych, montażem oraz przeglądami serwisowymi. Nie korzystamy z usług podwykonawców, dzięki czemu możemy zapewnić pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Nasi fachowcy pracują ściśle według systemu kontroli jakości, co pozwala na uzyskanie maksymalnie profesjonalnych wyników zgodnych z najwyższymi standardami, a co za tym idzie – daje nam pewność, że będziesz zadowolony ze swojej inwestycji.

Co możemy Ci zapewnić?

  • Zdecydowanie niższe rachunki za energię
  • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
  • Bezawaryjność instalacji
  • Zmniejszenie Twojego śladu węglowego
  • Gwarancję wysokiej jakości produktów
  • Możliwość uzyskania dofinansowania
  • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy
instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Mniejszy ślad węglowy

Ślad węglowy to suma wyemitowanych gazów cieplarnianych wynikająca z całości funkcjonowania osoby, gospodarstwa domowego czy przedsiębiorstwa.

Każde nasze działanie pozostawia za sobą ślad węglowy mający wpływ na środowisko. Nasze codzienne wybory mają znaczenie. Od wielu lat osoby świadome ekologiczne wybierają takie produkty czy rodzaje transportu, które zatruwają nasza planetę w mniejszym stopniu.

Jeszcze do niedawno, takie wybory wiązały się z wyrzeczeniami lub wyższymi kosztami, jednak obecnie, inwestycja w fotowoltaikę jest zarówno działaniem ekologicznym, jak też działaniem uzasadnionym ekologicznie.

Jeśli nie jest dla Ciebie obojętnym w jakim świecie żyjemy, jeśli dbasz o swoją miejscowość oraz jakość życia Twojej rodziny, koniecznie zapoznaj się z możliwościami, które daje Ci dziś MK Fotowoltaika.