Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Łowicz | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Łowicza to zespół specjalistów w sferze energetyki solarnej, którzy składają instalacje dopasowane do osobistych potrzeb odbiorcy.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu prostego, przystosowanego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może dopomóc Ci uzyskać system energii solarnej zainstalowany w Twoim domu albo firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy energii solarnej przekształcają rynek energetyczny a także gwałtownie stają się wyjątkowo wartościową nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Nasze układy fotowoltaiczne są przyjemne w utrzymaniu, natomiast my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, żeby zapewnić ich zadowolenie.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Przejście na energię odnawialną to racjonalna inwestycja, która pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze a także dopomoże środowisku. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która proponuje najwyższej klasy panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją. Nie znajdziesz innej firmy o takim samym poziomie skuteczności, solidności a także obsługi.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza kompetencja z zakresu fotowoltaiki a także doświadczenie, w powiązaniu z profesjonalizmem personelu, pomogą nam przynieść wyższą wartość dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz realizowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów słonecznych powiązanych z siecią, rozwiązań gromadzenia energii i systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla instytucji i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne a także wydajne.

Pomagamy w planowaniu a także instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Firmy, które zastosowały panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii a także realizują nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Analiza korzyści

Firma MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu spółkom i osobom prywatnym w organizowaniu dofinansowania do przeprowadzonej instalacji fotowoltaicznej. Będziemy pracować nad odnalezieniem najwłaściwszego projektu, który będzie doskonale pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci jednocześnie lepiej zrozumieć inne koszty a także opcje dostępne dla Ciebie.

Skład Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki produktywności a także oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka zmianami klimatycznymi, będzie ona niezmiennie stosowana w coraz szerszym stopniu.

Zespół Fachowców

Szeroki zakres usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, planowania a także montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach fotowoltaicznych na obszarze Łowicza oraz całego województwa łódzkiego.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Łowiczu

Czy masz już dość wysokich rachunków za prąd? A może chcesz zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi specjaliści z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Jeśli zaangażujesz rzetelną firmę fotowoltaiczną do projektowania a także instalacji układu dla Twojego budynku, możesz się napawać darmową energią już po paru tygodniach.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, żeby uruchomienie instalacji było tak łatwe oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Aby zacząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dzisiaj, a my zobaczymy, czy energia solarna jest dla Ciebie idealna.
  • Wizja Lokalna – Musimy zrealizować dokładną analizę terenu, żeby upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Plan – Nasi inżynierowie wykorzystają informacje pozyskane podczas Twojej wizyty, by zacząć projektowanie układu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Po pozyskaniu przez nasz personel stosownych zezwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby zredukować okres oczekiwania a także przeprowadzić instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy wszelakie formalności zostały spełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie lub budynku przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zamontowanemu układowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy małych lub żadnych kosztach konserwacji.

Większość niezbędnych informacji do oceny możemy zdobyć przez telefon lub zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też wizyta na miejscu oraz oględziny lokalne.

Oględziny na miejscu są konieczne przed sporządzeniem planu instalacji słonecznej. Żeby móc zweryfikować rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w opracowywanym położeniu instalacji, kąt a także kierunek pochylenia dachu i jego profil.

Po rozpatrzeniu wszystkich za oraz przeciw co do opłacalności oraz zasadności instalacji słonecznej zasugerujemy Ci racjonalne rozwiązanie.

W ofercie ujmiemy ewaluację instalacji, prognozy produktywności, specyfikację układu oraz umowę o charakterze prac.

Architektura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja a także materiał są unikatowe, dlatego system musi zostać opracowany przed jego budową.

Bierzemy również pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także estetykę.

Przykładamy wszelkich starań, żeby plan był maksymalnie optymalny dla określonego przypadku oraz mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez zbędnych zmian czy napraw.

W określonych przypadkach nieodzowne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zbudowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Uzupełnienie dokumentacji na takie upoważnienie jest przewidziane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim przejmować.

Możemy stanowczo powiedzieć, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne oraz personel potrzebują mieć zagwarantowany niezawodny transport z dołu na wysokość dachu.

Aby to zrobić konieczna jest prosta konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika czy dźwigu.

Później niezbędne są szyny oraz zaciski, żeby należycie ubezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to nowy krok w realizacji planu.

Wymagana jest tutaj solidna kompetencja, żeby obwody były zsynchronizowane pod maksymalną wydajność układu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji fotowoltaicznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie całego układu w rzeczywistym działaniu.

Konserwacja

Solidna konfiguracja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Dla uzyskiwania najlepszych efektów można czyścić panele 2 razy do roku oraz przeprowadzić test efektywności.

Samą usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz zrealizować sam lub wykorzystując spółkę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Łowicz to niezwykle prosty proces, który umożliwi Ci zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy.

Nasze kompleksowe podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

Aby móc cieszyć się swoją domową, samowystarczalną wytwórnią czystej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując dogodne cenowo, proste plany pielęgnacji, które utrzymają Twój system w szczytowej formie.