Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

MK Fotowoltaika Bełchatów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli jesteś zainteresowany energią słoneczną i szukasz wyjątkowej ekipy, która dostarczy Ci najskuteczniejszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika z Bełchatowa.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój lokal bądź firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są wspaniałym sposobem na produkowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także prostym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii fotowoltaicznej modernizują rynek energetyczny oraz prędko stają się wyjątkowo upragnioną innowacją technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są nader proste w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej technologii nadzorowania, umiemy sprawdzić, ile energii elektrycznej wyprodukował Twój układ. To tak normalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z konwencjonalnych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to znakomita opcja dla Ciebie oraz Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i gwarantujemy, że uzyskasz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na wsparcie owej tezy.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza kompetencja z obszaru fotowoltaiki i doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem zespołu, dopomogą nam dostarczyć większą wartość dla naszych nabywców.

Specjalizujemy się w planowaniu i wdrażaniu najnowszych technologii energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze gromadzenia energii i wytwarzania energii elektrycznej.

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w obszarze komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Pomagamy nabywcom planować i montować układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele fotowoltaiczne są świetnym sposobem na obniżenie kosztów energii i zastosowanie nowatorskich rozwiązań energetycznych.

Analiza korzyści

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu spółkom a także osobom indywidualnym w zdobywaniu dofinansowania do przeprowadzonej instalacji fotowoltaicznej. Nasz oddział zrealizował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim opcjom i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Skład Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki wydajności i oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz układ gromadzenia energii. Energia solarna i układy gromadzenia energii to rozwojowe rozwiązania. Potrafią one drastycznie zredukować comiesięczne rachunki za prąd.

Kompetencje zespołu

Opracowujemy i wdrażamy fotowoltaiczne układy energetyczne dla naszych kontrahentów. Nasze projekty i instalacje są skoncentrowane na maksymalnej wydajności, wytrzymałości i stylistyce. Dostarczamy całościowy monitoring wydajności, usługi projektowe i montażowe.

Zamów panele solarne do domu bądź firmy w Bełchatowie

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika ma dużą wiedzę na temat układów fotowoltaicznych. Zapewnimy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie dostosowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już dzisiaj skontaktuj się w celu umówienia darmowej konsultacji!

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Jeśli zaangażujesz profesjonalną firmę fotowoltaiczną do projektowania oraz instalacji systemu dla Twojego domu, możesz się cieszyć darmową energią już po kilku tygodniach.

Dokładamy wszelkich starań, żeby okres od momentu weryfikacji do zrealizowania instalacji był jak najmniejszy.

  • Wycena – Zapewnimy Ci nieodpłatną poradę, żeby stwierdzić, czy energia słoneczna jest dla Ciebie właściwym wyborem.
  • Wizyta – Będziemy musieli sprawdzić Państwa lokal i oszacować parametry instalacji w sposób maksymalnie szczegółowy.
  • Plan – Nasi projektanci przystąpią do opracowywania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – W tym etapie wymagana będzie szczypta wytrwałości. Uzyskanie potrzebnych uprawnień nie jest do końca zależne od nas, natomiast zawsze dodajemy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Montaż – Gdy wszelakie procedury zostały dopełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie bądź obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Oszczędność – Po zamontowaniu systemu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy małych bądź żadnych wydatkach na utrzymanie.

Większość potrzebnych danych do oceny możemy otrzymać przez telefon bądź zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Oględziny na miejscu są potrzebne przed przygotowaniem projektu instalacji słonecznej. Aby móc ocenić układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w projektowanym miejscu instalacji, kąt oraz kierunek pochylenia dachu a także jego profil.

Nim będziemy potrafili zaprezentować Ci konkretną ofertę, stwierdzimy zasadność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

Poza samą wyceną instalacji słonecznej przygotujemy prezentację możliwych oszczędności na następne lata, a także kompletną dokumentację techniczną a także plan postępowania krok po kroku.

Struktura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja i materiał są unikalne, dlatego układ musi zostać zaplanowany przed jego budową.

Bierzemy również pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

System fotowoltaiczny będzie skonstruowany przez najlepszych profesjonalistów od fotowoltaiki tak, żeby przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że rozporządzenia lokalne wymagają dodatkowych zaświadczeń na konstrukcję układów fotowoltaicznych, co delikatnie wydłuża cały proces.

Punkty dotyczące takich zezwoleń są już wyznaczane przy projektowaniu instalacji, zatem nie przedstawiają one dla nas żadnego zaskoczenia.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak usprawnić proces pozyskiwania uprawnień, zatem jesteś w odpowiednich rękach.

Montaż systemu

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest bezpieczna droga transportu paneli na dach budynku.

By to zrobić przydatna jest lekka konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika czy dźwigu.

Nim zainstalujemy też panele, nieodzowne będą klemy, kątowniki a także klipsy, żeby cała budowla była solidna i bezpieczna.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi projektami, złączymy panele kablami.

Nasz zespół dba o to, aby układ pracował maksymalnie efektywnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Do falownika też potrzebne będzie poprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ działa, i sprawdzimy wszystko, żeby upewnić się, że całość perfekcyjnie współgra.

Konserwacja

Skomplikowana pielęgnacja paneli fotowoltaicznych nie jest wymagana, bowiem te zamontowane są na stałe.

Powinny być czyszczone i testowane co jakiś czas, zapewne jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czy wykonasz to przy pomocy usług doświadczonej firmy czy sam, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować czujność na wysokości.

Zorientowani na korzyści

Budowa paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Bełchatów to nadzwyczaj przystępny proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego zarysu, poprzez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją domową, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując przystępne cenowo, bezproblemowe plany konserwacji, które utrzymają Twój układ w maksymalnej formie.