Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Rawa Mazowiecka | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Spółka MK Fotowoltaika z Rawy Mazowieckiej świadczy kompleksowe rozwiązania w obszarze energii słonecznej na obszarze województwa łódzkiego.

Możesz zaufać naszemu zespołowi, który ułatwi Ci znaleźć znakomite rozwiązanie dla Twoich potrzeb w aspekcie energii odnawialnej.

Współpracując z firmą MK Fotowoltaika, odnajdziesz system energii odnawialnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia solarna to gwałtownie rozszerzająca się dziedzina, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest nieznaczna. Nadzorujemy energię zbieraną przez Twój system, żeby upewnić się, iż wytwarza on wystarczającą ilość KWh.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z klasycznych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która proponuje najwyższej klasy panele fotowoltaiczne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, solidności oraz obsługi.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem specjalistów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej działalności oraz każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w planowaniu oraz realizowaniu najnowszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym systemów solarnych połączonych z siecią, rozwiązań przechowywania energii oraz systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy w planowaniu a także budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Firmy, które zastosowały panele słoneczne, oszczędzają pieniądze na energii oraz stosują nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu spółkom a także osobom prywatnym w pozyskiwaniu dofinansowania do wykonanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz personel jest jednocześnie gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz rozważyć wszystkie opcje.

Gromadzenie Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym nabywcom znacząco zredukować koszty energii. Energia solarna oraz systemy przechowywania energii to perspektywiczne rozwiązania. Mogą one drastycznie ograniczyć comiesięczne rachunki za energię.

Wspaniały Personel

Firma świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych oraz strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach fotowoltaicznych.

Zamów panele fotowoltaiczne do domu lub firmy w Rawie Mazowieckiej

Czy masz już dosyć wysokich rachunków za energię? A może planujesz zainwestować w twój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi specjaliści z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Zobacz, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na darmową poradę!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Jeżeli zaangażujesz rzetelną firmę fotowoltaiczną do projektowania a także instalacji systemu dla Twojego domu, możesz się napawać bezpłatną energią już po paru tygodniach.

Naszym założeniem jest sprawienie, żeby uruchomienie instalacji było tak nieskomplikowane oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Aby zainicjować realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dzisiaj. Stwierdzimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie wyznaczyć dokładnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu a także dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do opracowywania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po uzyskaniu przez nasz zespół stosownych zezwoleń, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej sile, żeby zredukować czas oczekiwania a także wykonać instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu czy firmie, możemy przystąpić do działania. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej aniżeli 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Dzięki zainstalowanemu układowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niskich lub żadnych kosztach konserwacji.

Większość koniecznych informacji do wyceny możemy pozyskać przez telefon lub zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też wizyta na miejscu oraz oględziny lokalne.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednak wyjedziemy wiedząc precyzyjnie, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najskuteczniejszy system fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu słonecznego oraz będzie on korzystny ekonomicznie, zobrazujemy Ci kompleksową ofertę.

W propozycji obejmiemy ewaluację instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu jak również umowę o przekroju robót.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał łatwo, plan powinien być maksymalnie drobiazgowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, architektura a także pokrycie.

Bierzemy również pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz stylistykę.

Dokładamy wszystkich starań, żeby plan był maksymalnie odpowiedni dla danego przypadku oraz mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez zbytnich przeróbek lub napraw.

Zdarza się, że uregulowania publiczne wymagają specyficznych zezwoleń na instalację systemów fotowoltaicznych, co minimalnie przeciąga cały proces.

Nie jest to dla nas przeszkodą, ponieważ zapoznajemy się z kryteriami już we wczesnym planie instalacji oraz przygotowujemy właściwe dokumenty.

Możemy stanowczo powiedzieć, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż systemu

Panele słoneczne i zespół muszą mieć zapewniony solidny transport z parteru na wysokość dachu.

Aby to uzyskać przydatna jest prosta konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika lub żurawia.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z maksymalną efektywnością.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi pomysłami, połączymy panele przewodami.

Nasz zespół dba o to, by system pracował maksymalnie produktywnie stanowiąc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Do falownika dodatkowo potrzebne będzie przeprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz profesjonalista ds. fotowoltaiki.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Solidna konstrukcja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o skomplikowaną konserwację.

Dla uzyskiwania najlepszych wyników można oczyszczać panele 2 razy do roku oraz wykonać pomiar produktywności.

Czyszczenie także można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Rawa Mazowiecka zainstalowanie systemu słonecznego dla Twojego lokalu jest bezbolesne oraz rentowne.

W naszej kwestii leży cały plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji fotowoltaicznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją własną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Po wykonaniu instalacji służymy nieprzerwanie poradą, więc jeżeli będziesz mieć jakieś zapytania czy problemy, jesteśmy do dyspozycji.