Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Koluszki | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Firma MK Fotowoltaika z Koluszek świadczy kompletne rozwiązania w obszarze energii solarnej na terenie województwa łódzkiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

Jesteśmy profesjonalistami w instalacji systemów energii solarnej i jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wypełnij formularz albo zadzwoń i otrzymaj nieodpłatną wycenę, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja układu energii solarnej w Twoim domu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy energii słonecznej modyfikują rynek energetyczny a także gwałtownie stają się najbardziej wartościową nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są znakomitą inwestycją dla wielu osób. Nasze układy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, natomiast my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych klientów, aby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to świetna opcja dla Ciebie a także Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i zaręczamy, że dostaniesz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na wsparcie tejże tezy.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza ogromna wiedza nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu pozwala nam przewagę w pewnym wykonywaniu projektów według najwyższych wzorców, niezależnie od ich wielkości.

Nasi projektanci wykorzystają najnowocześniejsze techniki, aby skonfigurować układ paneli fotowoltaicznych i zasilić Twój dom czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

Zapewniamy kompletne rozwiązania dla prywatnych i komercyjnych systemów fotowoltaicznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Pomogliśmy wielu komercyjnym klientom z różnych branż w opracowaniu układu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Dzięki panelom słonecznym instytucje mogą ograniczyć koszty energii i zastosować nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

Mamy doświadczenie w pomocy firmom i osobom indywidualnym w zdobyciu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Wszelkie nasze plany są dopasowane i zaprojektowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy również dedykowany zespół, który chętnie zapewni odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszych usług oraz wykona ocenę oszczędności.

Skład Energii

Systemy gromadzenia energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna i układy przechowywania energii to perspektywiczne rozwiązania. Mogą one znacznie zredukować comiesięczne rachunki za prąd.

Umiejętności zespołu

Spółka świadczy szeroki zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zamów panele słoneczne do domu bądź firmy w Koluszkach

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem specjalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz zminimalizować swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Jeśli zatrudnisz profesjonalną firmę fotowoltaiczną do projektowania a także instalacji układu dla Twojego domu, możesz się napawać darmową energią już po kilku tygodniach.

Dokładamy wszystkich starań, aby czas od momentu wyceny do zrealizowania instalacji był jak najkrótszy.

  • Konsultacje – Żeby podjąć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dziś. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie idealna.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie stwierdzić precyzyjnie wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu jak również dla samej efektywności instalacji.
  • Plan – Zebraliśmy już wszelkie dane, których potrzebujemy, aby rozumieć, ile energii używasz w ciągu miesiąca. Nasi projektanci rozplanują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – W tym kroku wymagana będzie odrobina wytrwałości. Załatwienie niezbędnych uprawnień nie jest do końca uzależnione od nas, jednakże zawsze dokładamy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to przeważnie tylko kilka dni.
  • Oszczędność – Po zrealizowanej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, naturalnej energii i uwolnić się od energii od dostawcy.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zawsze też umawiamy się na wizytę u Państwa, żeby oszacować precyzyjnie możliwości i wymogi do położenia instalacji.

Oględziny na miejscu są niezbędne przed sporządzeniem planu instalacji słonecznej. By móc ocenić układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w planowanym położeniu instalacji, kąt a także kierunek pochylenia dachu oraz jego profil.

Nim będziemy potrafili przedstawić Ci konkretną propozycję, sprawdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

Na propozycję złoży się gruntowna ocena wydajności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już konkretna ewaluacja wraz z rozplanowaniem potrzebnych prac do zrealizowania.

Żeby montaż instalacji słonecznej przebiegał gładko, projekt powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, konstrukcja oraz pokrycie.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka również są brane pod uwagę podczas planowania instalacji.

Układ fotowoltaiczny będzie opracowany przez najsolidniejszych profesjonalistów od fotowoltaiki tak, żeby przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zamontowania układu słonecznego na dachu może być wymagane zezwolenie lokalne.

Nie jest to dla nas trudnością, bowiem zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wstępnym projekcie instalacji i przygotowujemy stosowne dokumenty.

Cały proces zorganizowania zezwoleń nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo ograniczamy czas wyczekiwania.

Instalacja układu

Na początek tworzymy niezawodną trasę z ziemi na Twój dach.

Żeby to uzyskać pomocna jest prosta konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika lub żurawia.

Dalej potrzebne są szyny i uchwyty, żeby właściwie ubezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi pomysłami, połączymy panele kablami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód gotowy do czerpania najwięcej korzyści z energii odnawialnej.

Następnie nasz ekspert ds. instalacji fotowoltaicznych połączy kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, i przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że wszystko perfekcyjnie współgra.

Konserwacja

Panele fotowoltaiczne nie posiadają dynamicznych części i wymagają nader ograniczonej konserwacji.

Jedyną czynnością, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz lub 2 razy do roku.

Oczyszczanie także można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Koluszki to niezwykle łatwy proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy.

Nasze kompleksowe podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację i podłączenie.

Zadzwoń bądź wypełnij formularz na stronie, a Twoją własną i odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w przeciągu kilku tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Dopomożemy Ci przy dowolnej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.