Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

MK Fotowoltaika Zgierz | Pompy Ciepła | Instalacje Fotowoltaiczne | Montaż: Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca spółka z gałęzi energetyki słonecznej w Zgierzu, jest tutaj, ażeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych i dokładamy wszelkich starań, by udzielane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb oraz budżetu.

MK Fotowoltaika daje naszym konsumentom wysokiej jakości system energii słonecznej, który realizuje wszystkie wskazania projektowe.

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy solarne to energicznie powiększający się sektor, który staje się najbardziej popularną nowością technologiczną w kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Instalacja paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Nasi kontrahenci nie muszą się niepokoić o konserwację swoich systemów domowych, albowiem obserwujemy KWh, które system wyprodukował.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która proponuje wysokiej klasy panele słoneczne objęte długoletnią gwarancją. Nie znajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie efektywności, niezawodności oraz obsługi.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję oraz doświadczenie konieczne do tego, by Twój projekt został przeprowadzony zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Oferujemy pełny wachlarz rozwiązań a także usług w obrębie energii odnawialnej, w tym układy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, układy gromadzenia energii i same układy fotowoltaiczne.

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy w projektowaniu a także budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej wzrasta, panele fotowoltaiczne są dostępniejsze oraz bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii odnawialnej maluje się w jasnych barwach.

Analiza korzyści

Marka MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu instytucjom i jednostkom indywidualnym w organizowaniu dofinansowania do wykonanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz personel będzie wymagać precyzyjnych danych zużycia prądu, aby zbadać Twoje dotychczasowe wydatki oraz pomóc opisać Ci nowoczesny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki efektywności oraz oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system gromadzenia energii. Energia słoneczna sama w sobie może drastycznie obniżyć comiesięczne rachunki za energię. Systemy przechowywania energii potęgują te oszczędności, gdyż rozwiązują temat opłat za energię.

Zespół Profesjonalistów

Tworzymy oraz realizujemy dla naszych kontrahentów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na optymalną efektywność, stabilność oraz estetykę. Gwarantujemy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych oraz użytkowych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Zgierzu

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika ma dużą wiedzę na temat systemów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie przystosowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w umieszczaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii produkowanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Montowanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych czy przemysłowych może wydawać się zagmatwanym procesem dla większości ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – Umożliwimy Ci nieodpłatną poradę, by ustalić, czy energia solarna jest dla Ciebie optymalnym wyborem.
  • Wizyta – Potrzebna będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posiadłości, żeby zweryfikować oraz wziąć pod uwagę każdy element mogący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Nasi inżynierowie przystąpią do przygotowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po pozyskaniu przez nasz personel stosownych zezwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej sile, by ograniczyć czas oczekiwania a także przeprowadzić instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do zapoczątkowania właściwej instalacji w Państwa domu czy instytucji, możemy przystąpić do działania. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii oraz uniezależnić się od energii od sieci.

Przed rozpoczęciem planu projektu potrzebna będzie dodatkowo wizytacja na miejscu, żeby uzyskać wszystkie konieczne dane, których nie sposób sprecyzować w rozmowie telefonicznej.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże wyjedziemy rozumiejąc szczegółowo, co trzeba zrobić, by uzyskać najwydajniejszy system fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu fotowoltaicznego oraz będzie on korzystny ekonomicznie, zaprezentujemy Ci kompleksową propozycję.

Dokument obejmować będzie dokładny zasięg czynności, wycenę, specyfikację układu i prognozy efektywności. Do oferty dorzucona jest umowa na rozpoczęcie robót.

Do projektu nieodzowne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i konstrukcji. Wszystko po to, żeby projekt instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod rozwagę podczas planowania instalacji.

Przykładamy wszystkich starań, by projekt był maksymalnie optymalny dla danego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez niepotrzebnych przeróbek czy napraw.

W określonych przypadkach nieodzowne może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na przygotowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu czy gruncie.

Nie jest to dla nas komplikacją, ponieważ zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wstępnym planie instalacji i przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Możemy zdecydowanie powiedzieć, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest niezawodna metoda transportu paneli na dach domu.

Przeważnie jest to drabina lub dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Następnie potrzebne są szyny i uchwyty, żeby właściwie ubezpieczyć panele na dachu.

Po umieszczeniu paneli kolejnym krokiem będzie ich integracja i złączenie kablami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód gotowy do uzyskiwania maksimum korzyści z energii słonecznej.

Potrzebne będzie też przeprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i przetestowanie całego układu w rzeczywistym działaniu.

Co z konserwacją?

Solidna architektura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Dla uzyskiwania najlepszych wyników można czyścić panele 2 razy do roku i przeprowadzić test produktywności.

Czy wykonasz to przy pomocy usług profesjonalnej firmy bądź sam, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować rozwagę na wysokości.

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Zgierz zamontowanie układu fotowoltaicznego dla Twojego lokalu jest bezbolesne oraz dochodowe.

W naszej kwestii leży kompletny plan i inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji słonecznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją prywatną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując przystępne cenowo, bezproblemowe programy renowacji, które utrzymają Twój system w maksymalnej formie.