Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Konstantynów Łódzki | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli jesteś zaciekawiony energią słoneczną i poszukujesz idealnej obsługi, która zapewni Ci najefektywniejszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Konstantynowa Łódzkiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dopasowuje do Twoich potrzeb i budżetu.

Jesteśmy specjalistami w budowie układów energii słonecznej a także jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz lub zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja układu energii słonecznej w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy energii słonecznej modernizują sektor energetyczny a także szybko stają się wyjątkowo upragnioną nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Nasi odbiorcy nie muszą się niepokoić o konserwację swoich układów domowych, ponieważ nadzorujemy KWh, które system wyprodukował.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która proponuje najwyższej klasy panele solarne objęte długoterminową gwarancją. Nie znajdziesz innej firmy o takim samym poziomie skuteczności, uczciwości a także obsługi.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i realizowaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów solarnych połączonych z siecią, rozwiązań magazynowania energii , a także układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w obszarze komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Projektujemy układy słoneczne dla wielu zastosowań komercyjnych a także przemysłowych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej wzrasta, panele solarne są tańsze a także bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej maluje się w ciepłych barwach.

Ocena korzyści

Spółka MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu instytucjom a także osobom prywatnym w uzyskiwaniu dofinansowania do wykonanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz zespół zrealizował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim opcjom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazyn Energii

Systemy magazynowania energii pomagają naszym klientom znacząco zmniejszyć koszty energii. Energia słoneczna a także układy magazynowania energii to perspektywiczne rozwiązania. Potrafią one znacznie zmniejszyć comiesięczne rachunki za prąd.

Kompetencje personelu

Spółka świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych systemach fotowoltaicznych.

Zamów panele solarne do budynku lub firmy w Konstantynowie Łódzkim

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem a także zespołem fachowców, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Zobacz, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i już teraz skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Montowanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych czy przemysłowych może wydawać się zagmatwanym procesem dla części ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Rekomendacje – Zadzwoń do nas już dzisiaj, aby zacząć rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Potrzebna będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posiadłości, żeby ocenić a także wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do przygotowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Przed rozpoczęciem budowy należy otrzymać niezbędne uprawnienia – tym także się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednakże dołożymy wszystkich starań, żeby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Po uregulowaniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym lub przy gruncie. Trwa to zazwyczaj zaledwie kilka dni.
  • Darmowa Energia – System energii słonecznej to idealna inwestycja, która może przynieść Ci natychmiastowe korzyści pieniężne a także rozwiązania łagodne dla otoczenia.

Spora część oceny może być dokonana online lub przez telefon, natomiast aby wiedzieć, z czym konkretnie mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy dojechać na miejsce i się rozglądnąć.

Będąc na miejscu umiemy dokładnie ocenić stan dachu, zaciemnienie, kierunek oraz kąt pochylenia dachu. Wszystkie te czynniki mają wpływ na projekt instalacji fotowoltaicznej.

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw co do rentowności i zasadności instalacji fotowoltaicznej zaproponujemy Ci praktyczne rozwiązanie.

Dokument obejmować będzie szczegółowy obszar czynności, ewaluację, specyfikację układu a także zapowiedzi produktywności. Do propozycji dołożona jest umowa na rozpoczęcie robót.

Konstrukcja każdego dachu, jego rozmiar, orientacja a także materiał są unikatowe, dlatego system musi zostać zaprojektowany przed jego budową.

Bierzemy dodatkowo pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także estetykę.

System fotowoltaiczny będzie rozplanowany przez najsolidniejszych specjalistów od fotowoltaiki tak, żeby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że prawa lokalne nakazują specjalnych uprawnień na budowę układów fotowoltaicznych, co minimalnie przedłuża cały proces.

Nie jest to dla nas trudnością, albowiem zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wczesnym projekcie instalacji i przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak usprawnić proces zdobywania zezwoleń, zatem jesteś w odpowiednich rękach.

Montaż instalacji

Na początek układamy bezpieczną trasę z ziemi na Twój dach.

Żeby to uzyskać przydatna jest lekka konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika bądź żurawia.

Nim zamontujemy same panele, konieczne będą klemy, kątowniki a także klipsy, żeby cała konstrukcja była solidna i niezawodna.

Znaczącym momentem jest właściwe złączenie paneli właściwymi kablami, tak aby prąd płynął w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

To naprawdę wymaga trochę matematyki, aby zsynchronizować obwody a także zmaksymalizować produktywność układu.

Do falownika również potrzebne będzie pociągnięcie kabli z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i przetestowanie całego układu w rzeczywistym działaniu.

Konserwacja

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest potrzebny.

Rekomenduje się jednak, żeby panele słoneczne czyścić minimum raz w roku, żeby zachowywały maksymalną produktywność.

Czy zrobisz to przy asyście usług fachowej firmy lub samodzielnie, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować czujność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Wyjątkowo istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Konstantynów Łódzki zadbamy o łatwe i opłacalne przeprowadzenie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego planu, przez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Zadzwoń lub wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją własną i odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w ciągu paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Dopomożemy Ci przy dowolnej wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.