Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Wieruszów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne dla Twojej firmy i domu

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg realizacji sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Wieruszowa i okolic.

Szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami, pozwoli Ci jeszcze dziś wybrać idealne panele słoneczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Dzięki nam, klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej i tańszej energii słonecznej.

PROFESJONALNY SERWIS

Nasi specjaliści opracowują nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia najlepszej jakości montażu, umożliwiającego długotrwały zwrot kosztów inwestycji.

DOBRO WSPÓLNOTY

Naszym celem jest unowocześnienie Wieruszowa i okolic tak, by stały się obszarem przyjaznym środowisku i zorientowanym na odnawialne źródła energii. Pragniemy osiągnąć ten cel poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji solarnej

Inwestycja w energię słoneczną umożliwi ogromne oszczędności w budżecie domowym. Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego biznesu

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od lat w branży, zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż. Dzięki tej kompleksowej obsłudze z całą pewnością nie musisz obawiać się zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Duża oszczędność

Wbrew powszechnym opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalne do kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz nawet po 5-7 latach. Nadal masz wątpliwości? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Systemy fotowoltaiczne właściwie nie potrzebują dodatkowej obsługi. Działają przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na lata i obsługę doświadczonych wykonawców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Korzyści z energii słonecznej

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii. Obecnie wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o wiele prostsze niż było jeszcze do niedawna. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę o wiele bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale również duże oszczędności.

Mieszkasz lub pracujesz w Wieruszowie lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

MK Fotowoltaika istnieje po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

Dowiedz się w jaki sposób panele słoneczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii – a nie sprzedajemy

Zawsze jesteśmy zorientowani na Twoje potrzeby i projektujemy instalacje, która skutecznie obniżą domowe koszty. Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe i wszelkie ograniczenia by zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu. Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami. Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Przykładamy ogromną wagę do Twoich indywidualnych preferencji. W związku z tym, każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie. Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.  

Co możemy Ci zapewnić?

 • Niższy rachunek za energię
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bezawaryjność
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Niczym się nie martw. Uzgodnij z nami szczegóły a następnie czekaj na realizację. Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń. Nie podzlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji. Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w terminach
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na zapewnieniu klientom z Wieruszowa i okolic, obsługi na najwyższym poziomie.

Wykonawcy wypełniają powierzone im zadania z największą troską oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami. Pragniemy by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług. Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Wieruszowa i okolic. Zespół specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów. Jeśli zamieszkujesz obszar, na którym co jakiś czas występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania. Dzięki temu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Wyjaśnimy Ci na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Martwisz się o wysokie koszty? Bez obaw. Na szczęście możesz liczyć na dofinansowanie. Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii. W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne. Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków. Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii czerpanej z elektrowni. Staramy się docierać do mieszańców Wieruszowa, ale również całego województwa łódzkiego. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.